Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, bartnik3er napisał:

Aż jestem ciekaw gdzie to robiłeś bo jak na BraciSakow to słyszałem o nich że bandyci i zlodzieje:-P Ale efekt na szczecie jest

Pozdro

Tak u tego niesłownego oszusta. Efekt byłby wg mnie bardziej spektakularny gdyby zrobił to do końca, a nie w 70%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy lód też ma swoje ograniczenia i nie wyczyści wszystkiego, robiłem C63 suchym lodem i niestety ale suchy lód nie ruszał w ogóle tego z czym się borykaliśmy. Może faktycznie coś im zostało - nie do usunięcia tą metodą. Jeżeli wiesz, co jest na elemencie i że to zeszło w innych miejscach to słabo z ich strony, a nietypowe naloty w moim przypadku po pożarze :lol: no to serio mało wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KUJON napisał:

Dziś w drodze na przegląd spotkałem takie instrybutory, grzech było nie cyknać fotki. Cabrio podniesione 3cm żeby wjechać na rolki.

1.jpg

Trzeba było brać do bagażnika byś miał swój własny instrybutor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DzikuCMS napisał:

Regulujesz wysokość na sprężynie czy kolumną?

Na sprężynie reguluje się charakterystykę zawieszania i tego raczej nie powinno się ruszać (ustawienia fabryczne są najbardziej optymalne) wysokość natomiast reguluje się skręcając całą kolumnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrzuciłem to zdjęcie  na mój fejsbukowy fanpage, gdzie podkręciłem gwint do góry aby wjechać na przegląd  i dowiedziałem się w komentarzach wielu ciekawych rzeczy m.in. szóstka nie przedstawia nic związanego z Syndykatem. Dalej, nie ma sensu kręcić gwintem, łamać dokładki męczyć się na drodze jak lepiej jednym magicznym przyciskiem, za pomocą powietrza podnieść na chwilę samochód do góry. Tak w ogóle to kiedyś był Syndykat, stara szkoła, projekty, heheheh tylko ja ten Syndykat znam od dnia narodzin oraz wszystkie projekty które się przez niego przewinęły i nie jest to dziś żadną tajemnicą, że na początku większość aut wyglądała pięknie ale tylko na zdjęciach ;) na żywo wielokrotnie czar pryskał. Jakość i detale, wykończenie które na dzień dzisiejszy prezentują projekty jakie aktualnie możemy zobaczyć na Syndykacie tj istna przepaść do zasady gleba koło i nic więcej jaka panowała kiedyś. Każdy widział mój samochód z zewnątrz, pokazałem ostatnio jak wygląda buda, całe podwozie i silnik w samochodzie który użytkuje jako daily ale dowiedziałem się również, że Syndykat_elite na grillu nic nie znaczy i ja się nic nie znam :-D. Ja też nie mam prawa wypowiadać się w imieniu Syndykatu :shock: Takie cuda dlatego oficjalnie szukam korepetytora z german style, płacę piniędzmi Syndykatowymi. 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korepetycje to polecam pasjonatów. Wiedza, doświadczenie, merytoryka. Za godzinę nauki biorą pół worka cebuli więc myślę, że stawka uczciwa bo temat łatwy nie jest. Zamiast udawać, że coś się znasz (a ch*** się znasz) wbijaj do chłopaków na grupę, pomogą.

 

 

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KUJON napisał:

To może chociaż ktoś mnie weźmie do pokoju jako osobę towarzyszącą ? Chciałbym w końcu zobaczyć ten słynny Germanfest, poznać kogoś z Syndykatu.  

Ja nie pomoge bo mam pokoj dwu osobowy chyba ze wezmiesz jakis materac to Cie jakoś przemycimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KUJON napisał:

To może chociaż ktoś mnie weźmie do pokoju jako osobę towarzyszącą ? Chciałbym w końcu zobaczyć ten słynny Germanfest, poznać kogoś z Syndykatu.  

Ja na  molo pierwszą  nocke w  peugeocie spalem, to dasz rade  w 6er , dach otworzysz to jak pogoda będzie to   i gwiazdy pooglądasz:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...