Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mr_M napisał:

Troche zabawy było ale efekt WOW :D parapet z przytupem !!!:-D to juz fele ogarniete co dalej w planach? :-)

Nie mam już planów jeśli chodzi o kolejne modyfikacje,  wszystko jest już zrobione tak jak chciałem.  A ja nie z tych,  że jak projekt skończony to do Żyda, chce tym pojeździć jeszcze kilka lat jak poprzednimi moimi kabrioletami,  więc zwykła eksploatacja i radość z jazdy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KUJON napisał:

Nie mam już planów jeśli chodzi o kolejne modyfikacje,  wszystko jest już zrobione tak jak chciałem.  A ja nie z tych,  że jak projekt skończony to do Żyda, chce tym pojeździć jeszcze kilka lat jak poprzednimi moimi kabrioletami,  więc zwykła eksploatacja i radość z jazdy :-D

Nie ma takiej opcji żebyś przez kilka lat jeszcze czegoś nie zmienił:P...po prostu jeszcze o tym nie wiesz:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, zakładam że, jak kupiles  je  nowe  to mialeś gwarancję, co w  momencie  gdy zmieniasz ranty  na ich orginalne ale tu musisz rozciąć felge? Czy   jak by normalnie  byly zrobione bez spawania a zamienilbys ranty  na  ich orginalne worka to tez gwarancja  przepada? Jestem ciekaw  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wisnia135i napisał:

A tak z ciekawości, zakładam że, jak kupiles  je  nowe  to mialeś gwarancję, co w  momencie  gdy zmieniasz ranty  na ich orginalne ale tu musisz rozciąć felge? Czy   jak by normalnie  byly zrobione bez spawania a zamienilbys ranty  na  ich orginalne worka to tez gwarancja  przepada? Jestem ciekaw  

Szczerze to po przejściach z tymi kitajcami już mnie to totalnie pier...li ;) Wszystkiego z ich strony można się spodziewać ale jeśli nie było to zrobione z autoryzowanym serwisie WORK (kiedyś był taki w Szwajcarii bo wysyłałem tam dwa komplety REZAXów) to podejrzewam, że gwarancja może nie obowiązywać już. Może się mylę ale tak przypuszczam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dziś po małych regulacjach spasu tak wygląda ostatecznie moje daily do sklepu budowlanego, przedszkola, kościoła, kina i na siłownię. Można oczywiście niżej i nie będzie nic obcierać poza zderzakiem o każdy próg i nierówność na drodze ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...