Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, strzala napisał:

Naprawdę podziwiam twoją cierpliwość do tego auta, patrząc z jakiego stanu ją doprowadziłeś do perfekcji a tu jeszcze takie niespodzianki :eek: Ja to chyba idę na łatwiznę bo teraz 1 warunek jak szukam auta to musi być w jak najlepszym stanie żeby tylko dopieścić

Ta szóstka to był taki sprawdzian/egzamin mojego doświadczenia jakie zdobyłem przez te prawie 20 lat w budowaniu projektów BMW. Był też od pewnego czasu głód na coś nowego, coś nieoklepanego i chyba się udało bo wcześniej nie spotkałem w PL żadnego zaawansowanego projektu 6 w cabrio. Ktoś musiał przetrzeć szlaki, a baza trafiła się idealna do gruntowego poznania tego modelu ;) Gdybym to zbudował w tajemnicy, po cichu pewnie nikt oglądając samochód nie uwierzyłby jak wyglądała baza :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartas napisał:

kurła dopiero teraz sobie uzmysłowiłem ile to faktycznie jest 5 cali rantu :mrgreen:  Grubo!
Jakie rozmiary opon planujesz przy nowym setupie kół?

Piona!
B.

Na razie założę na obecnych oponach bo myślę że hardcore nie będzie czyli przód 235 na 10" a tył 265 na 11". Zobaczymy jak to wyjdzie i będziemy się zastanawiać, cała zima przed nami na zabawę w spasy itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka wyglądają bardzo dobrze i też się z tym zgadzam tylko że nasze szóstki to dwa całkowicie inne auta, po pierwsze ja mam daily i w tym sezonie zrobiłem już prawie 6tyś km głównie po mieście i dalej rośnie , więc 21" to ja wolę oglądać u kolegów niż u siebie, po drugie te customy ACS świetnie leżą na coupe ale na cabrio kompletnie nie widzę tego wzoru, jest zbyt agresywny do kabrioleta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Bo na tej coupe siedzą jak złoto bo są masywne. Dlatego pewnie były kontrowersyjne u karrabmy bo e92 jest mniejsza a one napompowały auto. Ja wiem, że Ty masz daily i mega mi się podoba ona ale kurde myślałem, że już żadne 6er mi nie zrobi po Twojej a jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Niech to będzie przestroga dla Was. Tak się kończy branie kredytów na remont mieszkania itp. i pakowanie wszystkiego w projekt. Kilka niezapłaconych rat i przyszedł komornik, zabrał koła, nie było dyskusji. Zaraz zabiorą mi elitę i po co mi to wszystko było...

119836596_759564591548001_1629380148784399924_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapka666 napisał:

Z innej beczki. Można jeszcze kupić takie naklejki jak masz teraz u siebie? I ramki też takie?

Dostaje takich wiadomości ze 30 dziennie.  Nie ma już tych naklejek ani ramek i nie będzie.  Każdy miał prawie 10 lat żeby się w nie zaopatrzyć,  teraz cały brand to już ABSOLUTNIE Syndykat.  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 22:24, KUJON napisał:

UWAGA! Niech to będzie przestroga dla Was. Tak się kończy branie kredytów na remont mieszkania itp. i pakowanie wszystkiego w projekt. Kilka niezapłaconych rat i przyszedł komornik, zabrał koła, nie było dyskusji. Zaraz zabiorą mi elitę i po co mi to wszystko było...

119836596_759564591548001_1629380148784399924_o.jpg

teraz to jedynie pod tesco razem z golfami a nie germanfesty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...