Skocz do zawartości

[E64] KUJONA 650i cabrio german daily


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja co do rantów. Po moim już dość agresywnym mailu do WORK, dostałem odpowiedź w godzinę co jest szokiem jeśli chodzi o kontakt z nimi. Przepraszają mnie za kolejną pomyłkę, ble ble ble, ranty które obecnie przyszły mogę sobie zatrzymać i zrobić z nimi co chce, a oni sprawę wyjaśnią. 2 dni później przychodzi do mnie kolejny mail, że właściwie ranty lecą do mnie FEDEXEM i mają być za kilka dni. Zobaczymy co przyjdzie ale tak czy siak już mi się nie chce skręcać tych kół i pewnie stanie się to dopiero w przyszłym sezonie.

20200812_123611.jpg20200812_123252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

A te złe to jaki to rozmiar w ogóle? Bo wygladają na mniejsze.

20200812_123252.jpg

Da radę to opylić chociaż przez tą strukturę?

teraz przyszły 5" na aucie są 4,5" widocznie takie ujęcie 

20200812_110107.jpg

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

 

 

 

55 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Hej, jak dojdą to skrecaj je a nie tutaj piszesz że na przyszły sezon, musi być albo grubo albo wcale!

 

Pozdro

Zraziłem się do nich, nie będę tego robić na wariata przed trasą na MOLO bo, póki co są zbyt pechowe te ranty, niech się odleżą kilka miesięcy może fatum z nich zejdzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie oznaczenie tego rantu, ja już bym mógł w WORK  pracować bo mam rozszyfrowane wszystkie ich skróty, 

RSH to oznaczenie typu rantu potem jest 20 tj średnica , a 95 to szerokość która w ich tabeli odpowiada 5" na dole jest data produkcji 2 grudzień 2019 kopia rant.jpg

Dla porównania moje ranty oryginalne, które mam na kołach RSH 20 potem 90 czyli 4,5 cala a produkcja 15 stycznia 2019 roku.

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Kujon mega auto i mega melanż!

Świetnie, że udało nam się spotkać, coś pogadać, coś wypić i takie tam ;)

1 godzinę temu, ryyyan napisał:

Jestem przyjacielem Cygana,a Kujon to bita smietana

tego jeszcze nie grali na Germanfest, KUJON w bitej śmietanie i ci cyganie :P , dzięki za mega zlot !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadłem na spontanie na 3er Fest, gdzie jak za roku była spora ekipa z Syndykatu i ich projekty. Dostałem wyróżnienie za 650i. Ogólnie to w ostatnie tydzień zrobiłem tym samochodem ponad 1000km i nawet na jednej niemieckiej autostradzie udało się zrobić średnią prędkość powyżej 200km/h na odcinku 50km, a wracając na tym samym odcinku wynik został powtórzony :) Kilka fotek z neta.

10.jpg

12.jpg

11.jpg

7.jpg

8.jpg9.jpg

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podziwiam twoją cierpliwość do tego auta, patrząc z jakiego stanu ją doprowadziłeś do perfekcji a tu jeszcze takie niespodzianki :eek: Ja to chyba idę na łatwiznę bo teraz 1 warunek jak szukam auta to musi być w jak najlepszym stanie żeby tylko dopieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zmienił tytuł na [E64] KUJONA 650i cabrio german daily

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...