Skocz do zawartości

[E34] 530 MCwat


MCwat

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze nadeszła pora założyć temat gruzinka na forum. Rozkodowany VIN:

Type 530I TOURING (EUR)

Series E34 (5 Series)

Body Type TOUR

Steering Left Hand Drive

Engine M601

Displacement 3.00

Power 160kw / 218hp

Drive HECK

Transmission Automatic

Colour ORIENTBLAU METALLIC (317)

S413A Trunk Room Net

S438A Fine Wood Trim

S472A Armrest Front Driverpassenger

S498A Headrests Rear Mechanically Adjustable

S687A Radio Preparation

S510A Headlight Aim Control

S530A Air Conditioning

S537A Independent Ventilation Control

S540A Cruise Control

S553A Onboard Computer IV With Remote Control

S564A Interior Light Package

S214A Automatic Stability Control ASCT

S240A Leather Steering Wheel

S243A Airbag For Front Passenger

L804A National Version Switzerland

S900A Electronic Immobilizer

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL


Auto kupiłem 1 listopada jako w miare zadbaną serię, ze zmian jakie do tej pory w aucie zaszły z grubszych warto wymienić:

-montaż mpaka

-kierownica Alpiny

-radio cd43

- montaż foteli sportsitze elektryczne, grzane, z pamięcią plus kanapa

- koła AC Schnitzer Rennsport type 1 9 i 11j

- wydech końcowy od e32 750

- montaż lamp tylnych z białym kierunkiem.

 

Jak widać wstępnie zgermanizowany, właściwie wiekszych zmian nie przewiduje poza dopieszczaniem i detalami. Gruzinek dzielnie pokonuje kilometry jako daily z większych i mniejszych modów jakie jeszcze przewiduje to:

- białe kierunki przód

- montaż podłokietników

- zmiana sprężyn zawieszenia 

- malowanie kilku elementów wraz z rozepchaniem nadkoli tyl

 

Gruzinek prezentuje sie tak na chwile obecną:

21b7i1z.jpg

28tynme.jpg

m8mxld.jpg

okptzc.jpg

dg71mo.jpg

29z2z38.jpg

6dtu2f.jpg

2lkfbl2.jpg

21aiank.jpg

2zq7pe0.jpg

2w1sb5i.jpg

23h4v3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz lata po 8-10kk miesiecznie wiec takie fotki w miedzyczasie cykniete bez jakiegos mega czyszczenia, oplukana za 5zl i odkurzona z grubsza :). Jak wyjedzie od lakiernika, dostanie jakis detailing ale i tak przy tym co to auto przewozi i dostaje w tylek wyglada idealnie.. w zeszly weekend mysle czas zmienic olej bo 297kkm, dzis 303k juz :D

W najblizszych dniach na polerke zderzakow i ogarniecie lakierniczo tylu wleci po rozepchaniu nadkoli tylko trocje krucho z tym bo auto wpada na lakiernie na dzien-dwa i juz musi jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fatandre napisał:

Szacunek za jezdzenie autem.

 Bardzo lubie kiedy auta sa uzytkowane i brane w dlugie trasy.

Od tego są :) Było by to wbrew mojej klauzuli sumienia jakbym jezdzil jakims pedalowozem w dieslu na codzien a v8 w garazu,. Zreszta cos na niedzielne przejazdzki tez sie powoli zaczyna szykowac. 

Kaleka od listopada w sumie juz 3 razy mnie bezproblemowo nad morze zawiozla, lata na niemieckich autostradach po 200 z hakiem na tempomacie a przy tym nie ma miliarda czujnikow, modulow itp i naprawde w codziennym uzytkowaniu przy odrobinie oleju w glowie, uwazania na progi itp jest bardzo praktyczna. Moze calkiem na glebe zejsc sie przez to nie da, ale i tak robi na drodze WOW.

Z przyziemnych rzeczy w tym tygodniu wpadly niespodziewanie listwy progowe,  natomiast najblizszy mod, spowodowany wlasnie czestymi podrozami tym autem to wygluszenie drzwi i wnęk itp matami, ponieważ przy predkościach 160+ robi sie w niej naprawde glosno.

29wi69.jpg

wji2iv.jpg

ohnt5s.jpg

5d44d3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto prezentuje się zacnie.

Te progi M5 wyglądają fajnie ale w prawdziwym M5. Do zwykłego auta jakoś do mnie to nie przemawia. To tak jak byś znaczek M5 nakleił na klapę bagażnika.

Szacunek za codzienne użytkowanie auta. Pewnie nie jeden się zdziwiła na autostradzie ze taka babcia tak pociska ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraze sie Łukasz... bo jak juz Cie biore to poprowadzisz a Ja porozlewam :D :D :D

 

21 godzin temu, Bartek.P napisał:

Auto prezentuje się zacnie.

Te progi M5 wyglądają fajnie ale w prawdziwym M5. Do zwykłego auta jakoś do mnie to nie przemawia. To tak jak byś znaczek M5 nakleił na klapę bagażnika.

Szacunek za codzienne użytkowanie auta. Pewnie nie jeden się zdziwiła na autostradzie ze taka babcia tak pociska ;) 

Akurat kilka mek u mnie stalo ostatnimi czasy i poza m6 zadna znaczka nie miala ;) klejenie na klapie tez sie zgodze,  natomiast listwy progowe są po prostu ladniejsze i ot taki gadzet. 

Kaleka na autostradzie jest w swoim zywiole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...