Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, KUJON napisał:

ale petardy, czołówka polska ale rzekłbym też że światowa M3 E46 :)

ja bym jeszcze dodał, że czołówka kosmiczna!!!

Kujon napisz proszę że to ironia z ta światową czołówką, bo nie wierze że można napisać takie zdanie o praktycznie seryjnych m3 e46 xD w tym dwóch na ori kole z nowszego modelu i jednej na rh ratujących się tylko dużym rantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo chyba zapomniałeś na jakim forum jesteśmy i w jakich kryteriach oceniamy samochody ? Jeśli porównujesz te M3 do amerykańskich itp projektów z turbiną z TIRa i innym performancem to chyba jesteśmy w innej bajce. Ja tam śledzę mniej wiecej co się dzieje w internetach i jeśli mowa o spasach, detalach dopieszczeniu w klimacie ciemno nisko i szeroko to uważam że te M3 powyżej tj światowa czołówka, znam auta widziałem na żywo, zbudowane od podstaw, ogarnięta buda, lakier, nowe wnętrza, koła przebudowane na tip top, porządny serwis mechaniczny z wymianą części dobrych na nowe. Wiele hamerykańskich i innych projektów internetowych  z dużym "fejmem"  wylansowało się przez profi sesje fotograficzne na sprzęcie za majątek + obróbce komputerowej z których powstały świetne tapety na kompa, a wiem jak to z bliska wygląda w Juesej bywałem wielokrotnie, lakier dramat, przytarte błotniki, tu bąbel tam bąbel czy rysa ale obiektyw wszystko może wykadrować i oszukać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem jak wyglądają auta na sesjach, a jak później wygladają na żywo, bo po wszelkiej maści zlotach jezdze juz ponad 10 lat i doskonale wiem na co zwrócić uwagę :P Nie mówię też ze te auta nie są zbudowane starannie, z dbałością o szczegóły itd, bo to widać i to się chwali. Mimo wszystko nadal nie nazwałbym tych "projektów" na skalę światową - dla mnie zmiana koła i dopracowanie detali to nie projekt na skale światową i tyle :) baza też jest na tyle oklepana że na m3 e46 było już chyba wszystko i do tego wozu jest tyle części że codziennie można zmieniać wydechy, hamulce, fotele itd itp :D i tak wiem że nie do konca mam syndykatowy rozum w dziedzinie modyfikacji xD

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle że czół bym się dumnie jak chłopaki pozwolili by mi zaparkować moje auto koło nich . 

Mega to wygląda cztery M3 i to jeszcze w Cabrio.
Na trasie przelotu tych aut fizjoterapełci są zarobieni. Z nie wyjaśnionych przyczyn szereg pacjentów zgłasza się z urazami odcinka szyjnego  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta przecie tera najlepsze "projekty"  to wjebanie błotników z jak najszerszej tektury na  wkręty ^^  chociaż widziałem już wchodzi nowa moda na  ściagnięcie wszystkiego z zewnątrz i ojebanie pseudo klatki z pcv w koło auta... Właśnie przy bmw wystarczy mieć zajebiście dopieszczony egzemplarz  na gwincie  i dobrym kole  i to wystarcza!! 

 

Tekst Ero  można porównać do tego.. 

... nie doceniam tej nowej wiejskiej mody 
Jakoś mało to męskie jak facet chodzi w body... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł najlpeszy czas, czas wyjazdów, czas na zloty mówiąc krótko. Pierwsza trasa 3er Fest Kozienice za mną, auto na trasie bajka, leci jak po sznurku, jest komfortowo, nie trzęsie budą jak w bolidzie, przyjemność z jazdy cabrio. Zlot mimo, że było duże ryzyko słabej pogody wypalił na 100%, ciepło słońce dużo ludzi, aut, mega zabawa, mega balet. Moja m3 zodbyła nagrode 3 miejsce "auto zlotu" z czego jestem bardzo dumny, bo konkurencja była wysoka. 

183.jpg

184.jpg

185.jpg

186.jpg

187.jpg

188.jpg

189.jpg

190.jpg

191.jpg

192.jpg

193.jpg

194.jpg

195.jpg

196.jpg

197.jpg

198.jpg

199.jpg

200.jpg

201.jpg

202.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2019 o 21:34, Thepiekarz napisał:

Spokojnie po weekendzie będzie w ELITE :)

Elite Panie to na razie temat poza zasięgiem, ta nagroda, wyróżnienie jest zarezerwowane dla naprawdę dopracowanych projektów, temu jeszcze sporo brakuje, na wszystko przyjdzie czas, nie nakręcajmy się.

8 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Auto kosa widziana w sobotę ale jedynie co trzeba ogarnąć to boczki z tyłu bo mają otarcia.

Jedyne ?? Na pewno dobrze obejrzałeś auto ?? Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale najbliższy czas to mechanika i sprawy techniczne, czas na rewizje panewek itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dawid82 napisał:

Jedyne ?? Na pewno dobrze obejrzałeś auto ?? Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale najbliższy czas to mechanika i sprawy techniczne, czas na rewizje panewek itp. 

Boczki najbardziej rzuciły mi się w oczy i może za mało się nagapiłem na auto ale tyle razy koło jego przechodziłem i oglądałem że na nic więcej szczególnie nie zwróciłem uwagi jeśli chodzi o wnętrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dawno mnie tu nie było, zwyczajnie brak czasu, kożystałem  z życia jakie daje M3 ale i nie tylko bo w między czasie coś też dłubalismy przy niej, tak więc wleciał nowy dach i boczki przód + tył. Dach wymieniłem dlatego, że w moim był rozdarty w środku i dodatkowo był wyblakły od klimatu USA. Boczki standardowo podrapane itp. teraz mam prawie idelne. 

203.jpg

204.jpg

205.jpg

206.jpg

207.jpg

208.jpg

209.jpg

210.jpg

 

Przyszedł też czas na serwis silnika, wymieniełem Panweki, poduszki pod silnikiem, wszystkie uszczelki z których leciało, odmę,  zostały sprawdzone luzy zaworowe, kilka spraw z elektyką i programowaniem tzn. zamek kierowcy, nowy jeż do nawiewu, czujnik poziomu oleju w misce, czujnik temperatury oleju. Oczywiście wszystko zostało zalane nowym olejem Millers. 

211.jpg

212.jpg

213.jpg

214.jpg

W sumie mogę podsumować sezon 2020 w towarzystwie pierwszej w moim życiu M3 , auto rewelacja mega się prowadzi leciałem 290km/h i idzie jak po sznurku, bardzo długie biegi + bardzo mocny górny zakres obrotów od 5 idzie jak pocisk jestem mega zadowolony i obym nigdy nie musiał jej sprzedawać a dlaczego ?? odpowiedzią będzie tylko namiastka zdjęć poniżej 

215.jpg

216.jpg

217.jpg

218.jpg

219.jpg

220.jpg

221.jpg

222.jpg

223.jpg

 

Na zime wjedzie gwint BC racing, oraz nowe skóry to taki plan minimum, a co dodatkowo życie zweryfikuje samo  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...