Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam to kino Panie kolego, cała kwintesencja M3 które ma zapier..ć a w dodatku jeszcze wygląda.

Widać że jej nie oszczędzasz bo aż się gumka od zapachu rozciągnęła :)
Muszę kiedyś wpaść zobaczyć ją na żywo na tych felgach bo w końcu daleko nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Idę wyjąć zapiekanki z piekarnika i oglądam. :D

Brakowało mi osobiście Twoich produkcji. Dobre kino na wieczór. 

Idzie lato, miałem nic nie nagrywać ale to jest silniejsze odemnie wiec będą produkcje mam kilka fajnych pomysłów.

34 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Czekam na więcej filmików bo fajnie się ogląda i często wracam do starszych produkcji a cebule która hejtuje to chu znimi. :)

Ale ja lubie tych hejterów naprawdę, ciagle mnie zaskakują, dużo się można od nich nauczyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dejw napisał:

Uwielbiam to kino Panie kolego, cała kwintesencja M3 które ma zapier..ć a w dodatku jeszcze wygląda.

Widać że jej nie oszczędzasz bo aż się gumka od zapachu rozciągnęła :)
Muszę kiedyś wpaść zobaczyć ją na żywo na tych felgach bo w końcu daleko nie mam :)

Hahaha , Kujon też to zauważył i teraz da limitowana serie zapachów do m powerow ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dawid82 napisał:

 

Ale ja lubie tych hejterów naprawdę, ciagle mnie zaskakują, dużo się można od nich nauczyć ;) 

Ostatnio do Chlopaka na FB przyjeba...li się że sie źle ubiera jak o swoich Maclarenach opowiada :-). Hejt muso być co by nudy nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcin607 napisał:

Ostatnio do Chlopaka na FB przyjeba...li się że sie źle ubiera jak o swoich Maclarenach opowiada :-). Hejt muso być co by nudy nie było. 

To poczytaj o tym jak ja się ubieram bo też mi jechali o to, ile oni widzą to się w głowie nie mieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przyszła przed świętami długo oczekiwana paczuszka a w niej 

298.jpg

299.jpg

300.jpg

301.jpg

301.jpg

303.jpg

304.jpg

305.jpg

306.jpg

307.jpg

A to moje dzisiejsze święta, fotki na nowym terenie, tzn. mieszkam już 5 lat tu ale nie dorobiłem się jeszcze garażu więc jest jak jest na razie ;) 

286.jpg

287.jpg

288.jpg

289.jpg

290.jpg

291.jpg

292.jpg

293.jpg

294.jpg

295.jpg

296.jpg

297.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnątrz temu autu już nic nie trzeba jest idealnie pozostało wylizać środek, resztę detali i będzie lalka :):D

A co do filmiku to jak zawsze mega produkcja chociaż liczyłem na małe upalanie przez żonę na tej nowej kostce hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2020 o 21:39, Thepiekarz napisał:

Zewnątrz temu autu już nic nie trzeba jest idealnie pozostało wylizać środek, resztę detali i będzie lalka :):D

A co do filmiku to jak zawsze mega produkcja chociaż liczyłem na małe upalanie przez żonę na tej nowej kostce hahaha :D

Na środek jest pomysł ale to nie ten sezon, dużo nie potrzeba aby środek był jak nowy ;)  ps. Żona będzie upalać ale nie  na kostce, chce się nauczyć i poczuć to, dam jej e36 tam będzie łatwo sie nauczyć. 

5 godzin temu, Michaś 523i napisał:

masz smak Dziaku :)  :)

wszystko spójne bez kombinacji - kolorowanek itp.

jak nie lubię e46 tak to robi robotę

zresztą masz rękę do aut i czekam na ulubieńca e36

dziękuje, jakiś tam gust myśle mam nie najgorszy, ps. nie tylko Ty czekasz na e36 ;) prace trwają wróci w wielkim stylu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...