Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, dedi napisał:

Jak się ma taki negatyw do zapierdalania? Bo sam się zastanawiam? :roll:

Tył jest fabryczny, taki się mniej więcej zrobi kąt przy takiej glebie, co do przodu to pierwszy raz mam cambery i dopiero będę testował latem, ale jeździłem już nią trochę i nie czuje aby miało to jakikolwiek negatywny wpływ na szybką jazdę. Poprzednie zawieszenie było miękkie dla mnie bo to była seria ze sprężynami -20mm na seryjnym amortyzatorze z m3. Teraz na gwincie jest dla mnie idealnie tył mam utwardzony na maxa przód na średnią twardość, auto teraz pracuje tak jak chciałem a wolno nią nie jeżdżę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbox skąd będziesz brał? Od chłopaków tutaj w Polsce czy będziesz zamawiał z zagranicy? A może do tego jakieś wałeczki schricka? Dolot, wałki, wydech i z 370-380km powinno wpaść. Jest parę fajnych projektów właśnie z zestawami wałki schricka 288/280, dolocik i wydeszek pomodzony i kręcą się pod 370-380 kucy, A widziałem nawet wykres pod 390 ale tam nie jestem pewien czy nie było coś więcej modzone. Wszystko poparte  wykresami wiec nie jakieś info wyssane z palca. Wiadomo to nie są tanie rzeczy. Nie wiem też kto Ci robi auto to może ktoś to Ci ogarnie a jak nie to udaj się do zduńskiej woli do Roberta z racemode. Jeżeli nie będziesz chciał zmieniać wałków to zrobi Ci mapę do starych. Być może że emka trzyma moc i nie ma co poprawiać. Hamowałeś ją?

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dawid82 napisał:

Jest w planach dolot od chłopaków z Polski co robią takie boxy w carbonie za fajnie pieniążki, do tego oczywiście strojenie ale to raczej plany na następny sezon. 

No i eleganco. Nie ma co przepłacać za to samo tylko, że z zachodu. Ps. Miałeś mi podać namiar na gościa co robi Ci heble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid82 ostatnio widziałem  carbonowy z csl  gdzieś na de , do sprzedania rzucił mi się w oczy 

@patrykm88 co do mocy to pierw  bym zobaczył  ile ona  ma teraz  bo, znam przypadki że po 270 wypluwały...  a co do modów  to dobrze się pobawić  to i 420-440 z tego motoru wykręcisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Wisnia135i napisał:

@dawid82 ostatnio widziałem  carbonowy z csl  gdzieś na de , do sprzedania rzucił mi się w oczy 

@patrykm88 co do mocy to pierw  bym zobaczył  ile ona  ma teraz  bo, znam przypadki że po 270 wypluwały...  a co do modów  to dobrze się pobawić  to i 420-440 z tego motoru wykręcisz

Moc ma bo 290Km/h już nią leciałem i to nie raz, jest odblokowana i ma zmieniony układ wydechowy. Natomiast nie chce ingerować w silnik to jest jednak cabrio i te 350 koni nawet jakby miała w zupełności mi wystarczy. Dolot bardziej kręci mnie pod kątem dźwięku i wyglądu dlatego wjedzie, program zrobie ale oczywiście, że najlepierw będzie zmierzona moc przed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dawid82 napisał:

Moc ma bo 290Km/h już nią leciałem i to nie raz, jest odblokowana i ma zmieniony układ wydechowy. Natomiast nie chce ingerować w silnik to jest jednak cabrio i te 350 koni nawet jakby miała w zupełności mi wystarczy. Dolot bardziej kręci mnie pod kątem dźwięku i wyglądu dlatego wjedzie, program zrobie ale oczywiście, że najlepierw będzie zmierzona moc przed. 

No jak 290 leci  to dkbrze  jest :) moce mówiłem przykładowe  co można   i  nadal wolnossak oczywiście ;) aaa i  znalazłem  tego air boxa   ale 2k euro  cena xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wisnia135i napisał:

No jak 290 leci  to dkbrze  jest :) moce mówiłem przykładowe  co można   i  nadal wolnossak oczywiście ;) aaa i  znalazłem  tego air boxa   ale 2k euro  cena xx

Mam nowy z cArbonu z faktura za 3700 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk s54 na airboxie jest bardzo przyjemny. A wisnia co do modow to tak idzie wykrecic z tego motoru(cos tam sie akurat orientuję w s54)moce rzędu 420-450km i grubo ponad 400 niuta. Tyle ze koszt na wolnossaku tego to przy optymistycznej wersji minimum 50 tys zl. Ale 6 garków tylko a kosisz większość emek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, patrykm88 napisał:

Dźwięk s54 na airboxie jest bardzo przyjemny. A wisnia co do modow to tak idzie wykrecic z tego motoru(cos tam sie akurat orientuję w s54)moce rzędu 420-450km i grubo ponad 400 niuta. Tyle ze koszt na wolnossaku tego to przy optymistycznej wersji minimum 50 tys zl. Ale 6 garków tylko a kosisz większość emek. 

Dzwiek airboxa zaglusza bez problemu wydech, piekny dzwiek jak sie wkreca w obroty  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ZygZag napisał:

miazga hu** to M3  - brawo bracie idziesz grubo ...... pozdro

 

Ciebie to się tu nie spodziewałem.  Dzięki pozdro. 

12 godzin temu, Mikael napisał:

Pieknie to wszystko teraz wyglada :x  felgi robia mega robote a jak zalozysz heble to bedzie PETARDA! :cool:

Na GF E36 czy E46?


 
 

Dzięki, na chwile obecna nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...