Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, atos1987 napisał:

Tutaj jest już wszystko. Moc, barwa lakieru, nietuzinkowe koło, spasy. Chylę czoła - Miszyn Komplit. 

Jeszcze nie koniec, jeszcze, hamulce, wydech, dolot, strojenie, caraudio, dekory, skóry i masę detali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartas napisał:

Chapeau bas Dawidzie !! Pięknie usiadło, bo pięknie to zgrałeś. Szczerze, to nie sądziłem, że takie zamieszanie na scenie zrobisz tym RSem ;) Gratuluję mordeczko !!

comment_BC6V9ibgPZFCtWLR5CwmhR6rSpL5M71p

Jestem stworzony do robienia zamieszania Bartku.  Ale faktycznie ja też nie spodziewałem się tylu pozytywnych opini, ale to mnie tylko uświadamia w tym, że mam dobry gust i umiem co nieco w tym temacie ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dawid82 napisał:

Jestem stworzony do robienia zamieszania Bartku.  Ale faktycznie ja też nie spodziewałem się tylu pozytywnych opini, ale to mnie tylko uświadamia w tym, że mam dobry gust i umiem co nieco w tym temacie ogarnąć. 

zapomniałeś dodać, że skromny chłopak też jesteś hehe

a tak serio to gust masz! mi mimo wszystko RH lepiej siedziały. grube dwie 3er wyszły do tego w czerwieni :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lapka666 napisał:

zapomniałeś dodać, że skromny chłopak też jesteś hehe

a tak serio to gust masz! mi mimo wszystko RH lepiej siedziały. grube dwie 3er wyszły do tego w czerwieni :wytrysk:

Tak tak bardzo skromny mało wylewny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Michaś 523i napisał:

Ja się zastanawiam czemu to koło zrobił Sandał - w pl nie ma nikt pojęcia ani sprzętu do zrobienia felgi? 

Czy zrobił je za free w ramach odbudowy wizerunku?

byłem ciekaw kto będzie pierwszy :D jak zrobił dobrze to po ch** drążyć temat, wychodzi na to że nie jest tak źle jak co niektórzy twierdzą <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michaś 523i napisał:

Ja się zastanawiam czemu to koło zrobił Sandał - w pl nie ma nikt pojęcia ani sprzętu do zrobienia felgi? 

Czy zrobił je za free w ramach odbudowy wizerunku?

Hasło na bbs rs2 żucilem rok temu do osób które potencjalnie mogliby wykonać takie felgi, jako jedyny do sprawy poważnie podszedł sandał, reszta tylko filozofią potrafiła się zająć, zero konkretów. Ja jestem osoba konkretną, pytałem się wprost ile ma to kosztować to tyle zapałce za nie. Sandał wysyłał różne model rotorów do przymiarki aż trafił to co trzeba i nie chce mi się już po raz enty powtarzać, że zrobił robotę tak jak należy bez zbędnego pier.... itp. Od momentu kiedy znalazły się rotory całość zamówienia była zrealizowana w misiąc, każdy element układanki miałem do wglądu, nie mam się do czego przyczepić, wiec dlatego właśnie Sandał, choć okazje na zrobienie sobie dobrej reklamy na moim aucie mialy tez inne firmy od cutomów lecz kompletnie olali temat. Wiedziałem, że będzie szum i w sumie dobrze, bo Sandał musiałby być samobujcą robiąc mi felgi i wiedząc, że coś tam będzie nie tak z nimi. Ja właśnie na tym jego zjebanym wizerunku mogłem tylko zyskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dedi napisał:

byłem ciekaw kto będzie pierwszy :D jak zrobił dobrze to po ch** drążyć temat, wychodzi na to że nie jest tak źle jak co niektórzy twierdzą <_<

Oczywiście, że tak jest ale taka natura polaczków płaczków, kochają kręcić afery i czepiać i drążyć stare tematy, ten temat już nawet przestał być śmieszny bo ile w kółko można drążyć temat sandała, który był, jest i będzie a już dawno miał być w więzieniu, zamknięty itp itd.

 

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Bardziej chodzi o to że każdy po nim jedzie a jednak projekty z topu na nim latają. 

Nie każdy po nim jedzie, w większości jadą Ci co gdzieś coś słyszeli a nic z nim nigdy do czynienia nie mieli, to jest taka dla mnie piaskownica i tyle. Jest prosta definicja skoro jest takim oszustem i robi taki drut to jakim cudem on to ciągle robi, jaki cudem nie nadąża z zamówieniami, co u mnie był to pełen bagażnik nowych customow do rozwożenia po klientach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michaś 523i napisał:

Oby były zrobione lepiej niż te co zrobił Maćkowi z łodzi.

 Jak pisałem wyżej, każdy element widziałem z osobna, zreszta nie trzeba być geniuszem aby wiedzieć jak powinno to być zrobione, wystarczy fizyka na poziomie szkoły podstawowej. Jeśli zrobił jakiemuś Mackowi z Łodzi to zastanawiam się jakom cudem ten Maciek odebrał takie felgi źle zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dawid82 napisał:

 Jak pisałem wyżej, każdy element widziałem z osobna, zreszta nie trzeba być geniuszem aby wiedzieć jak powinno to być zrobione, wystarczy fizyka na poziomie szkoły podstawowej. Jeśli zrobił jakiemuś Mackowi z Łodzi to zastanawiam się jakom cudem ten Maciek odebrał takie felgi źle zrobione. 

Dawid odebrał z bananem na ustach bo wyglądały cudownie. Zdziwił się jak w drodze pękły śruby. Przewidział byś taką sytuację? 

Pomijamy wykonanie- zrobił na tipes tipes itd.

Była szydera były pociski na sandała

A teraz jest szydera z syndykatu 

Dla tego nawet gdyby on stał się jedynym człowiekiem który jest w stanie zrobić 3tlg nie zamówił bym kół u niego. Wiesz co mam na myśli.

Ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie. 

Ja mam tu na pieńku z jedną osobą i każdy wie że nie ma uja żeby razem robić interesy.

Koło u jakiegoś tam Maćka wygląda tak

 

67331677_2142922172672393_826560013664256000_o.jpg

67224148_2142922282672382_7042623639513989120_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak że każdy fachowiec ma swoje wzloty i upadki 

Sami  na pewno mieliście przypadek że lakiernik , blacharz czy mechanik spartolil swoją robotę przez niewiedzę lub pośpiech- tutaj jest tak samo -może sandał z początku też nie miał odpowiedniej wiedzy na ten temat lecz człowiek uczy się na błędach i w końcu się ogarnął.  Jak to Dawid napisał skoro cały czas ma popyt na to co robi wynika z tego że az tak źle nie jest 

Btw koło i spasy  - mega !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, dyziux666x napisał:

A ja powiem tak że każdy fachowiec ma swoje wzloty i upadki 

Sami  na pewno mieliście przypadek że lakiernik , blacharz czy mechanik spartolil swoją robotę przez niewiedzę lub pośpiech- tutaj jest tak samo -może sandał z początku też nie miał odpowiedniej wiedzy na ten temat lecz człowiek uczy się na błędach i w końcu się ogarnął.  Jak to Dawid napisał skoro cały czas ma popyt na to co robi wynika z tego że az tak źle nie jest 

Btw koło i spasy  - mega !

Zgodzę się z tym że lakiernik, blacharz może spindolić robotę ale jak mechanik albo jak sandał co robi koła odwali lipe to mogą ludzie zginąć tak więc jak ktoś się bierze za takie rzeczy to nie powinno się tak dziać że jest lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Zgodzę się z tym że lakiernik, blacharz może spindolić robotę ale jak mechanik albo jak sandał co robi koła odwali lipe to mogą ludzie zginąć tak więc jak ktoś się bierze za takie rzeczy to nie powinno się tak dziać że jest lipa. 

Ilu miało już zginąć?  Ilu krzyczało, że trafi do więzienia, tak płakali. Tymaczasem roboty multum. Ja akurat potrafię zrozumieć stronę wykonawcy, sam prowadzę firmę i normą jest, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. I kończymy ten temat w tej chwili bo robi się niepotrzebny śmietnik w moim temacie. Dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...