Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, atos1987 napisał:

Dobrze że Dawidowi wrzuciłeś to video, na pewno będzie to dla niego świetną motywacją do dalszych prac nad m3! :shock:

Pewnie wrzucił dlatego  że dawid  nie widział  swojego własnego filmu ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wisnia135i napisał:

Pewnie wrzucił dlatego  że dawid  nie widział  swojego własnego filmu ^^ 

Dajcie mu spokój źle nie chciał chłopak, a co do filmu sprawdzałem czy nie przyciera na rh nie mogłem takich rzeczy robić a tu oponka się ładnie naciagla i można się kręcić, lata jak po mokrym zero problemu aż w szoku jestem jednak m power to m power. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wisnia135i napisał:

Auto  robi robotę, koło siedzi  pieknie,  wpadnie gwint  dojdą spasy  i  będzie lalunia ^^

@Thepiekarz  z ciekawości w  jakim celu wrzucasz dawidowi  do tematu jego własny film xd    który w dodatku  na fb  wrzucony   jest  na profilu syndi który wszyscy obserwujemy? 

Jak byś nie wiedział to nie wszyscy co są tutaj mają FB i możesz wierzyć albo nie ale są takie osoby.

3 minuty temu, dawid82 napisał:

Dajcie mu spokój źle nie chciał chłopak, a co do filmu sprawdzałem czy nie przyciera na rh nie mogłem takich rzeczy robić a tu oponka się ładnie naciagla i można się kręcić, lata jak po mokrym zero problemu aż w szoku jestem jednak m power to m power. 

Dokładnie tak źle nie chciałem:D I więcej się to nie powtórzy bo znowu mnie zje Wisnia135i i atos1987:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Jak byś nie wiedział to nie wszyscy co są tutaj mają FB i możesz wierzyć albo nie ale są takie osoby.

Dokładnie tak źle nie chciałem:D I więcej się to nie powtórzy bo znowu mnie zje Wisnia135i i atos1987:mrgreen:

ja nie mam fb :mrgreen: dzieki za filmik piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Thepiekarz napisał:

Jak byś nie wiedział to nie wszyscy co są tutaj mają FB i możesz wierzyć albo nie ale są takie osoby.

Dokładnie tak źle nie chciałem:D I więcej się to nie powtórzy bo znowu mnie zje Wisnia135i i atos1987:mrgreen:

Rób swoje mi nie przeszkadza że dodałeś tu film i masz racje nie każdy ma skurwialego FB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lapka666 napisał:

Dawid ktoś Ci kamerę chciał zajjebbbać? Bo wyszedłeś na takim bujaniu że chyba odpuścił :mrgreen::mrgreen:

Ja się tak bujam cale życie, nic nie poradzę na to, nie kontroluje tego a do małych się nie zaliczam z natury tylko niski jestem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, goryl napisał:

Dawid, a tak od technicznej strony zapytam bo się nie orientuje : jak jest łączony rotor z rantem i bębnem , bo rotor ma bodajże 16 śrub? jak to się w takim przypadku robi? są takie ranty na 16 otworów czy jak ??

Przeciez mozna kupic surowe ranty i je nawiercic ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, goryl napisał:

Dawid, a tak od technicznej strony zapytam bo się nie orientuje : jak jest łączony rotor z rantem i bębnem , bo rotor ma bodajże 16 śrub? jak to się w takim przypadku robi? są takie ranty na 16 otworów czy jak ??

Ja mam na 32 śruby ranty z bębnem są dodatkowo skrócone na 16 śrub i potem rotor Wycentrowany przykręcony do całości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, feconi napisał:

Tak nawiasikiem.

 

Znalezione w sieci, prawie brat bliźniak. Gdyby trochę podnieść to było by idealnie.

Ten projekt jest na powietrzu z tego co pamiętam, o Dawida się nie martwię fanty zbiera grube i na pewno na dniach sprowadzi emkę bliżej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, feconi napisał:

Z pewnością na powietrzu.

Na uwagę tutaj zasługuje kolor rotoru, świetnie gra z budą. W dodatku fajnie odcina się od rantu potęgując jego szerokość.

Powierzę i chore ustawienia, które nigdy u mnie nie będą, gołym okiem widać, że to totalna porażka do jazdy, co do kolorów rotora kompletnie nie moja bajka, jutro Wam pokaże jak to się robi zgodnie ze sztuką German Stylu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczekała się m3, doczekałem się ja. Szybkie zamówienie od Kamila HTT i jest ST od KW w wersji XTA. 

279.jpg

280.jpg

281.jpg

Odrazu do kumpla do garażu i montarz. Dwa dni regulowałem aż znalazłem tzw "złoty środek" . Set ustawiony na 2.5 stopnia kąty przód + tył. Na przód wjechał dystans 12mm tył 6mm. Co zapaliło światełko w tunelu ponieważ te 12 mm przód to ok 0,5 cala miejsca na większy rant :) 

Foto na gotowo na chwile obecną: 

264.jpg

265.jpg

266.jpg

267.jpg

268.jpg

269.jpg

270.jpg

271.jpg

272.jpg

273.jpg

274.jpg

275.jpg

276.jpg

277.jpg

278.jpg

Teraz czekam na zamówione BIG BRAKE taki zestaw jak na foto tylko w czerwonym kolorze plus czarne napisy.  

285.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor? :x Buda? Wiadomo że rozpier... Koło? Oczywiście, ze miazga... Ale to perfekcyjne spasowanie koła i budy robi mega robotę! Bez tego nawet najlepsze koło potrafi zniknąć! 

Sztos totalny! Na żywo te auto z tym lakierem i na tym kole musi robic mega sieczkę w bani :o Dopiero tutaj tak naprawdę widać jak te bbsy "zjadły" RH pod każdym względem!!! 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brodi97 napisał:

Kolor? :x Buda? Wiadomo że rozpier... Koło? Oczywiście, ze miazga... Ale to perfekcyjne spasowanie koła i budy robi mega robotę! Bez tego nawet najlepsze koło potrafi zniknąć! 

Sztos totalny! Na żywo te auto z tym lakierem i na tym kole musi robic mega sieczkę w bani :o Dopiero tutaj tak naprawdę widać jak te bbsy "zjadły" RH pod każdym względem!!! 

Pozdro

I tu widzę, że kolega wie o co chodzi, pięknie napisane, nawet słabsze koło przy dobrym spasie bardziej zryje beret niż mega rolka bez spasu. A połączyć mega rolke z mega spasem to widać wyżej, taki był plan od początku na to cabrio te rh były kołem na szybko aby nie zwariować, teraz mam to co chciałem od samego początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...