Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pisaliśmy wcześniej razem na temat tych felg już nie wspomnę ile fotek się przewinęło z ich udziałem :)
Mimo mniejszych rantów niż w RH rotor zrobił tu według mnie o wiele lepszą robotę, pięknie podkreśla linię emki i wypełnia nadkola.
Dopieścisz spasy i będzie roz...ol po całości z BigBrakiem.
Co jest piękne w tym wszystkim że pisaliśmy godzinami o felgach i nie tylko i tak się razem nakręcaliśmy i wspólnie mobilizowaliśmy do działania i chwała ci za to.
Zakładaj gwint i resztę a ja pewnie wpadnę zobaczyć to cudo na żywo swoją na nowym setupie mam nadzieję :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartek.P napisał:

On zobaczył koło Dawida i wie że koło jest za***iste i będzie na to popyt.;)

On te felgi wykonał według mojego pomysłu i pewnie teraz jest ktoś chętny na następny taki custom, problem polega na tym, że dostać rotor 714 z et38 graniczy z z cudem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michaś 523i napisał:

Jeden set jest od dwóch lat w Łodzi ale niestety Robert ( Ganek zna temat) nie poskładał auta i du** 

Screenshot_20200306-070934.png

Screenshot_20200306-071321.png

A co do gwintu. To w tym sedesie jest takie rozwiązanie i nie mylcie z Aristide 

 

Screenshot_20200306-071529.png

Słaby ten set mówiąc szczerze, ta felga ma sens od rantu 3 w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lapka666 napisał:

Już u Dawida jest na granicy ten przód jeżeli chodzi o wielkość rantu.

228.jpg

Szkoda, że nie ma więcej rantu z przodu.

Jest światełko w tunelu na 0.5 z przodu więcej ale to będę 100% pewny po założeniu gwintu i hamulcy nowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, BartoszzG napisał:

jeden gość skręcił 15" szerokości na tym rotorze i upycha do E46 :) bardziej jako ciekawostkę to wrzucam, bo uważam jak @lapka666 - tył u Dawida jest w punkt.

Bez tytułu.png

15 cali do e46 to już widzę jak będą wyglądały błotnik, auto będzie szersze niż dłuższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaświeciło słoneczko więc musiałem pstryknąć w lepszej jakości fotki . 

 

lewa strona auta na setup z dystansem przód 3mm tył 8mm. Prawa Strona przód bez dystansu tył z 4mm dystnasem. 

Ostatecznie będe wszystko wiedział jak wleci gwint na który już czekam, zamówiłem ST od KW z camberami. 

250.jpg

251.jpg

252.jpg

253.jpg

254.jpg

255.jpg

256.jpg

257.jpg

258.jpg

259.jpg

260.jpg

261.jpg

262.jpg

263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bartnik3er napisał:

Dobrze to siedzi!

Dlaczego zmieniasz gwint?

Tylne wachacze też zmieniasz na regulowane bo z tym 8mm dystansem mocno to wystaje ale mnie się podoba.

Pozdro

Panie ja nie mam gwintu i wszystko na seryjnych kątach. Nie zmieniam wahaczy nie ma potrzeby. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto  robi robotę, koło siedzi  pieknie,  wpadnie gwint  dojdą spasy  i  będzie lalunia ^^

@Thepiekarz  z ciekawości w  jakim celu wrzucasz dawidowi  do tematu jego własny film xd    który w dodatku  na fb  wrzucony   jest  na profilu syndi który wszyscy obserwujemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...