Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Lelek napisał:

Dawid, no cóż musisz powiększyć garaż i stawiać swoje dzieci do Niego! 

garaż będzie w 2020, już załatwiam papiery 100m na 4 sztuki z podłogą jak u Gamka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dawid82 napisał:

garaż będzie w 2020, już załatwiam papiery 100m na 4 sztuki z podłogą jak u Gamka ;) 

Apeluje do Kierownika GSu o utworzenie trzeciego oficjalnego wydarzenia jak u Dawida już będzie garaż postawiony. Chotowa, Molo oraz nowe miejsce "Czerwona hacjenda" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, atos1987 napisał:

Apeluje do Kierownika GSu o utworzenie trzeciego oficjalnego wydarzenia jak u Dawida już będzie garaż postawiony. Chotowa, Molo oraz nowe miejsce "Czerwona hacjenda" 

Kierownik Gieesu :-D

Auto na żywo gniecie fest. Nawet widziałem, że szklanka z whiskey się ładnie mieści na tylnych rantach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dawid82 napisał:

garaż będzie w 2020, już załatwiam papiery 100m na 4 sztuki z podłogą jak u Gamka ;) 

Ja pieprze ja ogarniesz taki garaż i postawisz tam auta to będzie rozjebunda jak twoje auta!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2019 o 15:42, Lelek napisał:

Teraz pytanie czy zaprosisz znajomych z Syndykatu na opijanie go whisky :D niech okolica wie, że Syndykat nie istnieje. :D

 

Z ziomkami z syndykatu widujemy się dość często, a garaż na bank zostanie godnie opity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Generalnie miałem w tym roku nie dotykać m3 i skupić się na e36 ale jednak nie wytrzymałem ciśnienia. Od dawna miałem wizje na felgę do mojej m3, mianowicie model BBS RS2 przerobiony na 3tlg + big brake to moja wizja na te cabrio. 

Udało mi się po kilku przymiarkach różnych rotorów znaleść ten właściwy z odpowidnim ET tak aby można było dać ranty odpowiednie do m3 

224.jpg

 

całość poszła w nowy lakier 

225.jpg

225.jpg

Przód wstępnie złożony na rancie 2.5 cala bęben 7.5 dało równe 10 cali przód 

226.jpg

227.jpg

 

tył 3.5 cala rant bęben 8 dało łącznie 11.5 oczywiście wszystko radionx, nowe bębny i śruby. 

228.jpg

 

Najmłodszy zaakceptrował szerokości Tata jest spokojny ;)  

229.jpg

 

Nadszedł czas przymiarek na sucho bez opony 

230.jpg

231.jpg

Zostawiłem troszke miejsca gwint,  ale o tym napiszę na końcu. 

232.jpg

Tył jak widać  w tym setup z ET 43 i 11.5 szerokość daje ok 5mm do kasty więc więcej się nie da. 

233.jpg

234.jpg

Jeśli myślimy o tzw. BIG BRAKE musimy zostawic minimum 6cm miejsca od tarczy do ramienia felgi. 

235.jpg

Opony zostały takie same jak na RH więc na przód ląduje 225/35/19 tył 265/30/19

237.jpg

 

Przód zejdzie ok 1.5 cm w dół jak przyjdzie gwint

238.jpg

 

tył prosi o delikatny dystans, więc wleci na początek 5mm. 239.jpg

tu już z dystansem na tyle 5mm który spełnił moje oczekiwania teraz pozostaje regulacja gwintem . 

240.jpg

241.jpg

242.jpg

243.jpg

244.jpg

245.jpg

246.jpg

Kropką nad i będa hamulce, brembo z18 z Porshe plus tarcza 380mm lub 360mm zobaczymy co da się wsadzić na maxa. 

247.jpg

248.jpg

249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując , koło jest bardzo wymagające, aby to siadło tak jak ja chce nie ma mowy aby iść na skóty ze spasem, ale jestem spokojny bo już wiem, że ustawie to na mega piczy kłak, zgodnie ze sztuką german stylu, teraz czekam na gwint od HTT postawiłem na ST z regulacja od KW, jest to sprawdzony markowy produkt i w miare dobrej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło marzenie. Gdy po raz pierwszy kiedyś je ujrzałem w internetach odraz wiedziałem ze do e46 chyba nie ma lepszego wybory. Zazdroszczę i podziwiam. Mam nadzieje że na GF będę miał możliwość uklęknąć przed tym kołem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...