Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

@lapka666 przecie to bmw dawida xd jaki on tu nowy xd hahah chyba  dzisiaj coś niedospałeś xd

@dawid82 no w końcu dobra aktualizacja :) auto będzie kosa ale z pod twojej ręki nie mogło być inaczej :) juz czekam jak ty, hubert, i bartnik3r razem foty będziecie cykać xd tera to dopiero będą foty #wszystkietakiesame  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@lapka666 przecie to bmw dawida xd jaki on tu nowy xd hahah chyba  dzisiaj coś niedospałeś xd

@dawid82

@Wisnia135i chodzi o to jak zaczął szaleć na syndykacie. Jestem na forum praktycznie od początku jego istnienia i pamiętam pierwszych co było liderami w gs. Dawid był dużo dużo później... O to mi chodzi. A teraz jest jednym z najlepszym gustem i podejściem do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabrio już  trafiło do domu gdzie przeszła pierwsze gruntowne sprzątanie, teraz same przyjemości ubieranie w nowe fanty , pozostało nie wiele czasu ponieważ  auto ma jechać na 3er fest a to już za 14 dni także lecimy z tematem 

75.jpg76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg

80.jpg

81.jpg

82.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wisnia135i napisał:

Dokładnie ciemne kierunki, ale brakuje mi tu tyłu na ledach oraz  ori spoilera na klape :) a tak to pełen sztos! 

Ledy już są, spoiler na klapę hmm nie myślałem o tym w sumie , o jakim myślisz ??

2 minuty temu, feconi napisał:

Może i tylne lampy ciemne się kiedyś trafią, nie koniecznie ledowe. Na ciemno będzie ciekawie.

tył już jest gotowy na białym led 

24 minuty temu, lapka666 napisał:

O matko boska. Co tu się odpierdziela. No brak słów. Myślałem że e36 robi robię... Ta ją zjadła... Masz miejsce na oba w garażu? Fajnie by wyglądało jak otwierasz garaż a tam dwie czerwone 3er.

Garaż będzie budowny nowy w stylu Gamka na 4 sztuki ale to na 2020 dopiero i tam będą stały obie obok siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...