Skocz do zawartości

BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition


dawid82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

pracę trwają, auto lada chwila leci na lakier, wszystkie części blacharskie, plastiki itp. nowe z ASO.  

27.jpg

18.jpg

26.jpg

 

Na tył lampy Led oryginał 

16.jpg

 

Jak przystało i skoro wszystkie takie same to nie może zabraknąc dodatków z carbonu itp. bajerów. 

23.jpg

25.jpg  

 

Na przód nowe kolesze na Bi-ksenon + folia dark + ochronna. 

24.jpg

 

Na ten sezon będą koła z mojej cabrio 320i jest to RH Phoenix 19 cali z nowymi rantami 4 cale tył , 3 cale przód co da finalnie 11 cali na tyle i 9,5 przód. 

foto z przodem 9,5 cala +  dystans 10mm, wyglada następująco 

21.jpg 

22.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to auto będzie obłędnie wyglądać już to widzę z tymi dokładkami w carbonie przy imoli.
Ale żeby nie było zbyt różowo op***dol musi być " Co tak mało fotek ja się pytam " :)
Trzymam kciuki za oba auta i do zobaczenie niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapka666 napisał:

Bez kompromisów... Takie tematy dobrze się ogląda. A koła myślałem, że od Kujona bo on chyba takie gonił.

To są byłe felgi Kujona ja już je mam ponad dwa lata na cabiro e46 320i co teraz będzie na sell. 

3 godziny temu, dejw napisał:

Ale to auto będzie obłędnie wyglądać już to widzę z tymi dokładkami w carbonie przy imoli.
Ale żeby nie było zbyt różowo op***dol musi być " Co tak mało fotek ja się pytam " :)
Trzymam kciuki za oba auta i do zobaczenie niebawem.

spokojnie będą zdjęcia jak będzie co fotografować np. nowy zderzak z ASO 

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

 

i pojechała na lakier o własnych siłach :) 

32.jpg

 

10 minut temu, ryyyan napisał:

Szkoda że wkładasz lampy z polifta. Przedliftowe maja swoj urok

Led mi lepiej leży z białym stopem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawid82 napisał:

 

Na przód nowe kolesze na Bi-ksenon + folia dark + ochronna. 

24.jpg

 

 

Podejście do tematu wzorowe.  Carbon z Czerwienią na pewno będzie się za...biście komponował. Ja tylko dołożył bym carbonowe splitery zamiast tej dokładki. Poza tym nie mogę się doczekać jak to będzie już wszystko poskładane. Powodzenia w dalszych pracach.

 

Ps: Jesli można wiedzieć to gdzie kupowałeś klosze przednich lamp i jakiej są firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartek.P napisał:

Ja tylko dołożył bym carbonowe splitery zamiast tej dokładki.

Do mnie w 100% bardziej właśnie przemawia całościówka niż 2 osobne. Dla tego dobrych ruch że strony DAWIDA że montuje całościówke :)

I jeszcze dodam że strasznie tłusto jest jechane w temacie z modami:shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Do mnie w 100% bardziej właśnie przemawia całościówka niż 2 osobne. Dla tego dobrych ruch że strony DAWIDA że montuje całościówke :)

Rozumiem i szanuję.  Jednak splitery ala CSL  naprawdę robią mi dobrze dlatego zdecydowałem się założyć podobne do siebie do mpakietu.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@dawid82 a tak z innej beczki jakieś konkret plany już na nią masz? Wydech, zawias,  dolot csl? 

wydech na razie zostaje ten co jest bo jest to jakiś pomodzony  w U.S.A zobaczymy jak to pracuje i wtedy pomyślę co dalej z nim. Zawias docelowo BC Racing, dolot oczywiście Carbon będzie ;) . Plan jest stworzyć piękne Cabrio w stylu German . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wisnia135i napisał:

@asmo przeciez napisal ze kolo tylko na ten sezon... Zakładam ze jest tutaj tylko aby było. Bo jest pod reka xd

To po pierwsze bo mnie uprzedziłeś...

A dwa znając podejście Dawida do tematu to napewno nie powiedział ostatniego słowa i koło też pewnie z czasem zmieni. 

Narazie jak widać kompletuje to co pilne żeby nie było lipy.

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega ciekawy jaki wzór tu wpadnie, widziałbym tu Hartge 19 w dobrych szerokościach.

Cała inwestycja spora, koszt, nakłady pracy, ale będzie wszystko tak jak należy.

Podoba mi się i kibicuje bo idealnie wpisuje się w moje gusta !

 

Ps. Kujon nie martw się Twoje pierwsze w kolejce ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...