Skocz do zawartości

[E30] Jerzi 340i


Jerzi

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, M3DYK napisał:

@Dav wybór jest, jeszcze...    po drugie ratując tą poległa inna sztuka niestety : )  

kupując samochód w bardzo dobrym stanie blacharskim chyba nie miał bym serca jej modyfikować go w takim stopniu, a tak to mogę wrzucić nawet 2jz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej, po ponad roku wracam z drobnym updatem. 

Lakier jest położony (668 Schwarz)5HvFkFr.jpg

RZYULxr.jpg

 

Gwint BC Racing

uw0VjH2.jpg

 

PHEBJz2.jpg

 

Dm0q2Sh.jpg

 

Halogeny/przeciwmgłowe

 

EE182Gk.jpg

 

Na nowo uszyte pasy bezpieczeństwa

 

OctSgjB.jpg

 

Do tego dziesiątki drobnostek jak nowe listwy i mocowania do zderzaków, wahacze 5x120 itd.

Aktualnie szukam szpery 25% i silnika m60b40

I jeszcze mega ważne pytanie - co to jest za pas przedni? Ani to szeroka ani to wąska lampa, ma jakieś dziwnie wielkie otwory po bokach, a brak miejsca na halogeny. Takie z ASO zamówił mi blacharz i do tej pory nie zwracałem uwagi ale teraz nie wiem co to jest hehe. Pasuje idealnie w otwory montażowe.

FvlN5cr.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jerzi napisał:

I jeszcze mega ważne pytanie - co to jest za pas przedni? Ani to szeroka ani to wąska lampa, ma jakieś dziwnie wielkie otwory po bokach, a brak miejsca na halogeny. Takie z ASO zamówił mi blacharz i do tej pory nie zwracałem uwagi ale teraz nie wiem co to jest hehe. Pasuje idealnie w otwory montażowe.

 

Z tego co mi się wydaje to jest to pas USA 

Składanie to najlepszy ale mimo wszystko najcięższy etap całej renowacji, życzę dużo cierpliwości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jacoo napisał:

Z tego co mi się wydaje to jest to pas USA 

Składanie to najlepszy ale mimo wszystko najcięższy etap całej renowacji, życzę dużo cierpliwości :grin:

Dzięki za odpowiedź, tysiąc w błoto. Tu właśnie moja cierpliwość zostaje wystawiona na ciężką próbę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...