Skocz do zawartości
atos1987

[e46] 325ci atos1987

Polecane posty

Brawo, że to widzisz.Szkoda mimo wszystko, że warunki nie pozwalają na to bo właśnie Sancho fajnie to ogarnął. Byłoby całkiem inne auto.

Projekty się buduje latami. Znam i takie przypadki, że mega ogarnięte projekty też miały jakieś wady blacharskie. Ważne, że właściciel widzi to i chcę z tym działać. Kibicuję.

Atos możemy spróbować u mnie na wsi zdemontować zaciski, wziąć szczotkę drucianą, diaxa i poczyścić je troszkę i rzucić kolor z puchy. Jeden dzień roboty a zawsze lepiej będzie siedzieć niż rude, kurest**. Na mnie możesz liczyć, aby tylko wiedział kiedy i jak czasowo zorganizować sobie wszystko.

A co do felg, siedzą zacnie!!

Końcówka urlopu i świetna pogoda więc wypadało to jakoś wykorzystać. Auto przeszło próbę trasy w 3 osoby (Warszawa-Siedlce,93km). Tył oczywiście przytarł na nierównościach-hopkach itp itd, najgorsza była Warszawa bo drogi mamy tu tragiczne, wioski robiłem bez przycierek już :wytrysk:Generalnie nie da się mieć auta żeby ono wyglądało i dało tym się jeździć "normalnie". To był mój pierwszy i ostatni raz kiedy wiozłem kogoś z tyłu na fotelu. :D Co do skręcania gwintu to tak jak pisałem tył zostaje jak jest a przód lekko jeszcze opuszczę a jak dorobię się drogi dojazdowej jaka powinna być w 21 wieku to wtedy pomyślę nad tyłem. Teraz pozostaje czekać na zimę i ogarnięcie tego co razi w oczy. :ph34r:Kilka fotek z kalkulatora. 

img_20190815_173235jpknj.jpg

img_20190816_134617geja5.jpg

img_20190817_154309pjkud.jpg

img_20190817_161211_19wjdb.jpg

Dokładnie jak mówi Marek. Zobacz jego spasy. Masa osób lata na srogiej glebie i dają radę. Kwestia spasów, rolowania błotników, odpowiednio twardego zawieszenia, itd. Myślę, że e46 jest tak popularne, że na bank ktoś Ci doradzi jak to poukładać, żeby nie wtapiać kasy na testy i próby...

Rolowanie było więc to już odpada. Zawias AP jest baaardzo miękki z tyłu więc tu głównie jest problem. No i kolejna sprawa to droga jaką mam. Uwierzcie mi to nie jest droga i wjazd na oponę niskoprofilową i skręcane felgi :shock: Sanczo był u mnie i widział. Na forum jestem 9 lat i wiem jak co powinno wyglądać, to nie jest tak że nie wiem :)

Robię molo oraz zakończenie sezonu na zajezdzie Pauza i auto trafi do lakiernika oraz na regenerację zacisków. Chcę zaliczyć te dwa wydarzenia i tyle na ten sezon.