Skocz do zawartości
atos1987

[e46] 325ci atos1987

Polecane posty

miałem dunlop na 10 cali własnie na RH i ładnie się rozciągnoł, obecnie mam 245/35/18 i mam taki naciąg jaki lubie, a to co Ty masz na tym contionentalu to tragedia jest 

10 godzin temu, dawid82 napisał:

miałem dunlop na 10 cali własnie na RH i ładnie się rozciągnoł, obecnie mam 245/35/18 i mam taki naciąg jaki lubie, a to co Ty masz na tym contionentalu to tragedia jest 

Właśnie studiowałem Twój temat gdzie też zastanawiałes się nad doborem opon..

Po kilku dniach rozkminy i dysykusji ze znajomymi stwierdziłem że idę w nowego chińczyka. Wybór padł na Nankang NS 20 ale w konfiguracji 225/40. Nie byłem nigdy do nich przekonany ale jak popatrzyłem to naciągi są o wiele lepsze na nich niż na "markowych" oponach. 

A co myślicie o 235/40 ? czy w stosunku do przodu 205/40 będzie abs wariował ? 

Czy może jeszcze iść w 215/40 przód i 235/40 tył ? 

Auto i tak póki co nie będzie na większej glebie wiec szukam optymalnego rozwiązania , po tym jak 225/35 mi nie pasuje..

Aktualizacja danych. 225/35 zastąpione nowymi Hankook Ventus 235/40 . Wizualnie o niebo lepiej i tak jak lubię. Dodatkowo wczoraj na wieczór zamówiłem Gwint AP a dziś już rano kurier mi go dostarczył do domu. W sobotę auto idzie do HTT na rolowanko i montaż gwintu. Aaa no i cały czas szukam dekielków do RH jak by ktoś coś wiedział..

img_20190305_174731jgkd3.jpg

img_20190305_174827itk7p.jpg

img_20190305_174843qtj15.jpg

Dużo lepiej teraz  na tych oponach, tak jak być powinno a nie  jak na  poprzednich... Gwint AP  spoko miałem do czynienia i  na vodzień do normalnej jazdy  wystarcza komfort/cena/jakość  są tu na bardzo fajnym poziomie 

" target="_blank">Link

Widziałem na Fejsie że felgi do żyda pchasz, co się porobiło?

Tak to wyszlo. Efekt koncowy jeszcze to nie jest ale póki co musi tak być. Film nie jest super jakości ale chciałem na szybko pokazać. Jak zrobi sie pogoda to pofocę coś. 

A tu kilka zdjęć od HTT.

54212932_2241856605864bjix.jpg

54434978_224185673252e3jog.jpg

54515709_224185662252mgkzz.jpg

53900777_224185663252qyjpy.jpg

Maras dobre oko, coś ta opona jest blisko zderzaka przedniego albo mi się wydaje.

Tył siadł nawet ładnie.

Ten film totalnie z d..., fotki też wrzuć jakieś konkretniejsze bo narazie to lipa.. Felga ładna ale z kilometra foty i  lipa.. Przód strasznie wygląda...

Panowie sprawa NARAZIE wygląda tak:

- Auto było delikatnie obniżone ponieważ jak już wielokrotnie pisałem , mam bardzo hardcorową drogę prowadzącą do mojego podwórka. Mało tego teraz jeszcze na przeciwko domu mam budowę osiedla więc wszystko mam rozkopane i w wodzie a do tego Panowie fachowcy na drogę rozrzucili kilka wywrotek potłuczonych cegieł gdzie momentalnie niszczę ranty w kołach jak się na to nadzieję. Na tym setupie jak wygląda teraz ledwo udało mi się wjechać na posesję..

- Zdjęcia też tylko takie jakie cyknął HTT . Obecnie auto stoi w garażu i czeka na pogodę żeby je porządnie umyć. 

- Tył może tu lepiej siedzi bo na kanapie i w bagażniku leżały koła zimowe :]

- Samochód jeszcze czeka na geometrię/zbieżność. Z tyłu trzeba ustawić negatyw.