Skocz do zawartości

[e46] 325ci atos1987


atos1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Tradycyjne odkopanie tematu. W czerwcu w końcu udało nam się spotkać fajnym składem i odwiedziliśmy spocik organizowany przez BMW Klub Mazowsze. 

img_2680mkfug.jpg

img_2681fecyr.jpg

img_2683r9co0.jpg

W sierpniu jadąc na urlop, 70km od domu miałem przygodę. Wskazówka od temperatury silnika nagle poszła mi na czerwone pole. Wszystko działo się na trasie S8 więc miejsce dalekie od spokoju, jeszcze wydarzyło się to w momencie kiedy kilometr dalej baba w samochodzie spaliła się żywcem, stąd mój "fart" że cały pas w str. Białegostoku był zamknięty przez służby i spokojnie mogłem stać rozkraczony na jezdni. Nie zdążyłem nawet zjechać do barierki a z pod maski poszły kłęby pary. Po otwarciu maski można było smażyć tam stejki, dopiero po kilku minutach wietrzenia zobaczyłem pękniętą rurę doprowadzającą wodę. Pierwszy dzień urlopu - idealny. Próbowaliśmy w trasie "naprawić" to abym chociaż dojechał do domu z powrotem, Ścisnęliśmy/powiązaliśmy trytytkami, dolałem wody i ruszyłem. Przejechałem może 1 km i było to samo. Szybki zjazd w pierwszy lepszy zakamarek w lesie no i auto wracało do Warszawy na lawecie. I tu się cieszyłem że jej nie opuściłem niżej bo nie wjechała by na iveco :lol:

img_2911wtevq.jpg

img_29127kffi.jpg

Auto zrzuciłem u kumpla w warsztacie żeby szybko naprawiał bo leciał mi opłacony pobyt. Wymienił rurkę, podpiął kompa i okazało się że padł sterownik wentylatora. Finalnie naprawa potrwała dokładnie 24 godziny (wraz z czekaniem na wentylator). Po całej przygodzie udało się finalnie wyjechać.. E46 załapało się na ciekawy spot organizowany w Augustowie "Augustów Car Spotting" poniżej strzał znaleziony w necie.

299396200_77616159713hxfqu.jpg

img_3177p4dqy.jpg

img_3253pjc23.jpg

Z innych "ciekawych" rzeczy to na błotniku z tyłu już mi wychodzą purchle, więc długo nie pocieszyłem się zrobioną blachą, klapa którą malowali mi w listopadzie też wygląda słabo bo bezbarwny chyba nie siadł do końca dobrze i przy lotce oraz na środku powierzchnia jest w dziwnych "zaciekach". Z rzeczy które bardzo rzucały się w oczy to psiknąłem bębny tarcz hamulcowych cynkiem więc trochę mniej rudej przy pierwszym wizualnym kontakcie z autem :] Z wizualnych pierdół do wymiany klosze przednie, te zaczęły pękać od spodu. No i muszę zabrać się za umycie silnika po przygodzie z trasy.

Do zobaczenia na Molo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

11 lat na forum, 4 pobyt na Molo. Fajnie było znaleźć się choć na te kilka sekund na scenie, przed zgromadzonymi uczestnikami GF. :mrgreen:

Dziękuję za wyróżnienie, wiem jak bardzo moje auto jest w czarnej du*ie jeśli chodzi o poziom ale staram się to cały czas ogarniać.

Zdjęć z samego pobytu za wiele nie mam, wybrałem fatalne miejsce do postoju. Musiałbym co 3 minuty biegać z fibrą i wycierać cały lakier z kurzu.. Kto był to widział co się tam działo z piachem :x

img_3495hff7s.jpg

img_34761udt8.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ostatnio wpadłem na genialny pomysł by zrobić to co miałem zrobić dawno. Może kiepska pora roku na takie zabiegi ale miałem na to już za duże parcie by czekać do wiosny.

Ponowne zregenerowanie zacisków oraz malowanie. Teraz już tak jak to być powinno, w miejscu gdzie nie ma robienia półśrodkami. "UKI Renowacja Felg Lakiernia proszkowa" Polecam usługi Łukasza, fajne podejście do tematu piwo

img_3670sqi80.jpg

309034132_63971973761xmies.jpg

Felgi też dostały nowe życie. Ranty wyglądały fatalnie, brakowało im blasku, dodatkowo długie wentyle raziły po oczach. Ranty wypolerowane, Śrubki dostały nowy chrom, wentyle ukryte. Miałem malować jeszcze rotory ale finalnie zrezygnowałem z tego na ten moment. Jestem w opór zadowolony ponieważ tego efektu brakowało tu od lat. Szkoda tylko że pogoda nie dopisała bo chciałem zrobić lepsze zdjęcia ale niestety padało.

312256184_68455479287dofjr.jpg

312235049_23562693511kvfkr.jpg

311905257_454311673243uccn.jpg

img_3681r6fdk.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...