Skocz do zawartości

[e46] 325ci atos1987


atos1987

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Michaś 523i napisał:

idealny przykład że czarny zacisk źle wygląda

za to jarzma bomba 

Żebyś wiedział bo od początku mówiłem baranowi że całość ma być w czarnym połysku a że pomalował mi pół na pół bo tak mu się spodobało to stwierdziłem że ok zostaje tak i ch** mu w łeb. I teraz jak to oglądam to właśnie widzę że czarny jednak źle  tu siadł. 

A co do odkurzu to kolega Rudy Hipszan musiał się solidnie napracować by to ogarnąć ale efekt jest kozak. Ten popapraniec od zacisków jak mi je malował to robił to tuż przy aucie i wszystko zostało na karoserii, szkoda że wpadłem na to kilka miesiecy po tym wszystkim, dlatego nawet nie jeździłem do niego bo i tak by sie wyparł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 17:42, Wisnia135i napisał:

Auto bardze fajne, pomacane  zobaczone  i jest dobrze ^^

Wolałbym usłyszeć co tam jest nie tak ale ale ale w sumie to bez sensu bo nie starczylo by strony na wady tego auta :D

Dobrze było się zniszczyć psychicznie i oby do szybkiego zobaczenia!

img_13321u6j7b.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 20:32, atos1987 napisał:

Zapomniałem dodać BONUS z Molo, generalnie powiedziała że jak foto to tylko z amorem w dłoni ale ponegocjowaliśmy i skończyło się na butelce desperadosa z Dino.Bez spiny.

 

 

No i taki bonus to ja rozumiem ^^ a nie jakieś Tap Madl :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Czas odkopać temat. Podczas gdy chłopy robią grube mody w swoich autach, u mnie minimalistycznie..

Po Molo kończę temat blacharki, czyli klapa bagażnika która jest skorodowana doszczętnie, będzie wymieniana na jakąś w lepszym stanie. Ciężko kupić przedlifta bez rdzy pod listwą oświetlenia tablicy rejestracyjnej ale coś tam mam na oku już i chyba to ona zagości u mnie.

Dalej, maska również będzie czyszczona i malowana ponieważ nad grillem wyłazi coś ale tu też jest na razie znak zapytania bo nie wiadomo czy nie trzeba będzie kupić drugiej w lepszym stanie.

No i trzecia sprawa - pas tylny. Tam jest też już wykwit ok 2x2cm. Może obędzie się bez wycinania tego kawałka, lakiernik oglądał i stwierdził że szkoda to ciąć więc będą kombinować by zrobić to bezinwazyjnie.

A teraz kilka pierdół z ostatnich dni. Czyli powrót z Augustowa i złapana po drodze żywica na masce. Oczywiście ja upierałem się że to odprysk od kamienia mimo że to nie wyglądało jak odprysk nawet :blush:. Jak zawsze @Rudy Hiszpan' musiał mnie uświadamiać że to żywica a nie odprysk. Na szybkości kupiłem jakąś chemię marketową która miała usuwać żywicę z karoserii ale oczywiście nie działała, więc zacząłem kombinować metodami Janusza i finalnie zdjąłem to bezinwazyjnie pilniczkiem do paznokci :mrgreen:

3c0cfb13-c30e-41f4-8jaj27.jpeg

6bd0fea3-46ef-4916-aamkce.jpeg

e3b2c7fa-c6f7-4510-baqkf2.jpeg

Wracając od lakiernika odfrunął mi emblemat z maski i tylko go widziałem jak uderzył mi w szybę i przeleciał nad dachem. Więc zamówiłem nowy w ASO od razu. Po zdjęciu starego mocowania wyszły ciekawe rzeczy czyli jeden otwór mocujący był zapchany plastikiem plus naklejona guma pod w miejscu na emblemat. W ruch poszła wiertarka bo nie miałem innej wizji na pozbycie się tego plastiku.

32e6dbf7-7d98-4468-8qyj9r.jpeg

d371086d-b9b0-453d-8ukkka.jpeg

c43cd534-a416-4286-8orkrq.jpeg

729088f1-f237-4001-b2kje7.jpeg

Zmieniłem w końcu gałkę która mimo tego że była całkiem dobrym zamiennikiem to wkurwiała mnie że potrafiła zostać mi w dłoni przy zmianie biegu. I jednak ori to ori. Przy okazji kupiłem też emblemat w kluczyk który wypadł mi kilka dni wcześniej jak auto stało u mechanika.

32a9f978-77e0-4efd-b7cj1j.jpeg

dcaaf66a-7a34-4880-9e3j06.jpeg

Roboty w aucie jest sporo. Zostaje jeszcze do zrobienia mechanika i wycieki które cały czas gdzieś są. Druga sprawa która niemiłosiernie mi ryje głowę to wnętrze, gdzie tapicerka odchodzi ze słupków plus zmęczone fotele. 

Do zobaczenia na Molo piwo

1af57ffc-36c5-4b97-86ukwq.jpeg

94ebcf0d-e2cd-4c1e-bg0jns.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Brodi97 napisał:

A taka ładna na zdjęciach :grin: A tu proszę ile pierdół się zebrało do roboty... Działaj z tym, bo to najczęściej detale rzutują na odbiór całości auta. :-P 

Jak wiekszość aut syndykatu, one na fotach tylko ładne :lol::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Wpadaj do mnie to ogarniemy  ją, tu sie silnik wyjmie, tam wnetrze, zobaczymy co tam jeszcze trzeba  i  3 lata i bedzie  lala :lol:

Nie zapomnij że będziecie myśleć ze dwa lata nad kolorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Kolejna mini aktualizacja układanki. 

Po długich miesiącach szukania, udało kupić się przedliftową klapę w dziewiczym stanie. Zależało mi na tym by znaleźć element całkowicie wolny od korozji pod listwą oświetlenia tablicy bo jak wiadomo jest to klasyka w e46 przedlift. Udało się kupić organ z M3. Klapa w świetnym stanie, jedynie w gratisie dostałem w niej kilka ślimaków i pajęczyny oraz kilka gramów ziemii. 

56a8dba0-fc4c-428f-a4cejmr.jpg

Dodatkowo zamówiłem w ASO kratkę w zderzak bo moja świeciła się już lepiej niż zęby murzynom co widać idealnie tu na zdjęciu 

img_1412c2khn.jpg

69dc3f5d-5f26-4bd1-a6h3kki.jpg

Wleci też nowy emblemat na tył. 

Auto w najbliższy poniedziałek ląduje u blacharza. Malujemy wspomnianą klapę, usuwamy ognisko korozji z pasa tylnego, malowanie zderzaka przód oraz malowanie & usunięcie korozji maski, z tym ze tu jest znak zapytania i możliwe że trzeba będzie ją zmienić na nową z ASO lub zamiennik (czego chciałbym uniknąć). 

Po lakierowaniu przyjdzie czas na wymianę uszczelki pod pokrywą i ogarnięcie wycieków. 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Łukasz, Erwin do mnie dzwonił czy ja Cię znam i czy auto na handel, bo nie wie czy budzić blacharza czy samemu przyszpachlowac maskę :lol:

 

No i fajnie. Nie mogę się już doczekać aż pod Ledem ją zobaczę B)

Ty już tam szykuj PPF dla mnie na zderzak piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj dołączyłem do kadry narodowej Covid-19 gdzie występuję na pozycji atakującego. 

Auto już skończone ale musi czekać jeszcze 10 dni na odbiór.

Ruda usunięta, maska pomalowana, zderzak przód oraz klapa wymieniona/pomalowana. Czyli udało się bez niespodzianek.

Panowie z Autolider jak zwykle ogarnęli temat. Polecam, Nałęczowska 29 Warszawa :wytrysk:

251591488_202180178139cjk6.jpg

251905523_22405606979y3km9.jpg

251946780_71521707881t6jso.jpg

252362615_20141419554lhkrr.jpg

251946625_581570059776njax.jpg

252328487_237820498419cj55.jpg

252142612_410120754102xjbb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...