Skocz do zawartości

[e46] 325ci atos1987


atos1987

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Karyk napisał:

To na Twoim miejscu zdjąłbym sobie koła, bardzo dokładnie oczyścił i pomalował na jakiś prosty kolor aktualne zaciski a skupił się na innych kwestiach o których wyżej wspomniałeś jak na przykład wnętrze, bo to głównie wnętrze oglądasz jeżdżąc autem no i trochę moim zdaniem kiepsko wygląda komplet hebli za 2-3k przy powycieranym wnętrzu (oczywiście podaje tylko przykład). Co byś nie modził powodzenia, bo blacharka + lakier według opisu wyszła spoko ale dorwij się jeszcze do jakiegoś konkretnego wosku i pokaż nam efekt na dobrych zdjęciach. :D

Wnętrze nie jest zajechane mimo 19 lat więc z tym nie ma ciśnienia. Wiadomo że jak bym miał dziury itp itd to bym to ogarniał ale tak jak pisałem jest ok tyle tylko że jest alcantara a nie skóra. Stołków z m3 szukam ale jak coś jest to tylko wypierdziana anglia a to absolutnie mnie nie interesuje dlatego mogę skupić się na czymś innym, a przy rotorze w Mito akurat zaciski i tarcze bardzo mocno rzucają się w oczy.. 

Co do lakieru to nie jest idealnie ale jest dobrze. Wosk na pewno wpadnie jakoś w maju przed 3er fest i GF.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

Kupiłem tarcze przód i tył oraz klocki.Wlecą też nowe śruby do kół.  Teraz pozostaje dograć temat regeneracji zacisków oraz montażu tarcz i pozostaje tylko wrzucić koło i można powoli zaczynać sezon który już spisywany jest na straty..

img_20200317_155924i8jv2.jpg

img_20200317_1607501kjm7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2020 o 21:28, Bartek.P napisał:

A ja już chciałem pytać ja z paleniem. @atos1987 mimo opini kolegów daj znać jak z paleniem.

Zrobię pierwsze kilometry to dam znać jak to wygląda.

W czwartek oddałem auto na zregenerowanie zacisków. Wczoraj otrzymałem pierwsze zdjęcia. Wszystko było by fajnie gdyby nie błąd komunikacji przez co zacisk dostał czarny kolor natomiast jarzmo już nie ale nie mieszałem już dalej i postanowiłem że niech tak zostanie. Jak mocno będzie mnie to drażniło w oczy to będę to poprawiał. Sezon pod znakiem zapytania więc będzie na wszystko czas. Plus tego taki że chociaż nie ma rudej.

2020-03-212uzjbv.jpg

2020-03-2219fkqw.jpg

2020-03-22mzkkt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Buciek napisał:

A co tu się odjeba......

Nie można było dac jednego koloru ? Całego kpl 

Teraz to taki miszzzzz maszzzzz wyszedł 

 

Wyszedł misz masz ale tak jak pisałem, nie planowane :unsure:. Gość wiedział że zacisk ma malować na czarno, zapytał czy reszta też ma być malowana, odpowiedziałem mu że tak bo chcę całość mieć odnowioną. Jutro po południu odbieram samochód, ocenie na żywo aczkolwiek już na zdjęciach mi się to nie widzi więc nie sądzę że jutro zmienię zdanie. Suma sumarum zobaczę jak sytuacja wygląda i najwyżej zostawię mu jeszcze to wszystko niech zrobi to tak jak chciałem od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Buciek napisał:

Nie można było dac jednego koloru ? Całego kpl 

Teraz to taki miszzzzz maszzzzz wyszedł 

Buciek, czytasz czy tylko obrazki oglądasz? :mrgreen: W poście jest wyjaśnione dlaczego jest taki misz masz... ;)

à propos, mi też ta kolorystyka hebli nie do końca leży. Jak masz możliwość to zostaw mu niech robi jak miało być.

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, gość powiedział mi że faktycznie on źle zrozumiał i nie ogarnął że całość ma iść w czarny połysk ale dodał też że skoro wysłał mi zdjecia to mogłem mu wtedy napisać że jarzma też miały być w kolorze jak zacisk.. A ja też zobaczyłem to i mówię no dobra nie będę już typowi pisał że nie pykło jak już to pomalował i złożył.. Tak to jest jak człowiek zawsze myśli o innych a na końcu o sobie :ph34r:

Na ten moment zostawiam to tak jak jest a jak najdzie mnie wku*wienie wizualne to się tym zajmę. Teraz trochę czuję się jak bym miał czerwone e36 z czarnym dachem albo srebrne e46 z czerwonym rotorem w feldze ale widocznie to taka moja kara :mrgreen::mrgreen: Bez spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Thepiekarz napisał:

Jakieś konkretniejsze mody są zaplanowane? A co do zacisków to się nie wypowiadam bo umiem czytać. :)

"konkretniejsze mody" - Pod tym pojęciem to rozumiem tylko włożenie tu jakiegoś V8 więc mogę Ci zdecydowanie odpowiedzieć że konkretniejszych modów nie będzie tu.

Tak jak pisałem we wcześniejszych postach, chciałbym mieć tu fotele z m3 e46 ALE ALE ALE tak jak też wspominałem, na rynku same zarzygane obsrane angole.

Druga rzecz która mi siedzi w głowie to kompletny układ schmiedmann'a. 

To są dwa punkty które chciałbym z czasem odhaczyć ale na ten moment nie ma ciśnienia.

W tym roku nie planuję już nic. Blacha i lakier pochłonął mi wielki wór pieniędzy, do tego doszedł koszt zakupu tarcz z klockami no i ta kochana regeneracja :wub: która też swoje mnie kosztowała. 

Pozostaje mi zmienić opony tylne na Mito i w sumie jestem gotowy na ...sezon. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto ładnie i skrupulatnie z nim działasz . Co do zaciskow średnio to wyglada gość musiał być albo mało domyślny albo zaganiany.  Co do grubych modow w budzie e46 wieksze wrazenia jak dla mnie robi s54 niż "V8 look "xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Można powiedzieć że w końcu zacząłem "sezon".

Oczywiście nie mogło być dobrze. 

Przed majówką pojechałem autem na bezdotyk i ją umyłem pierwszy raz po odbiorze od lakiernika. To był błąd że zrobiłem to dopiero po 3 miesiącach. Maska oraz cały przedni zderzak pokryte odkurzem lakierniczym. Wziąłem ręcznik do osuszania i nie dało się go ruszyć po położeniu na powierzchni maski. Oba te elementy są wręcz matowe jak przejechałem po nich dłonią. Po odbiorze auta nie przyszło mi nawet do głowy by każdy element zmacać paluchami a gołym okiem nie widziałem że coś tam jest pozostawione. Sprawa na ten moment wygląda tak że do lakiernika i tak będę jechał żeby zobaczyli jak lakier usiadł więc zobaczymy co powiedzą na odkurz. Na razie ciężko jest nam się zgrać z czasem oraz pogodą ponieważ prosił mnie bym przyjechał czystym i suchym autem.

Aaa nie dodałem że auto jest caaaaałe w hologramach więc bez solidnego ditajlingu tu się nie obędzie.

Druga sprawa to nie wiem kto/gdzie/kiedy uderzył mi czymś w zderzak tylny i mam lekkie pęknięcie lakieru, co prawda nie jest to mocno widoczne ale sama świadomość że to mam już mocno mnie wku&#ia.

Trzecia rzecz, zdechł mi przycisk BC ale to w zasadzie nic przy reszcie.

Auto ogólnie więcej stoi niż jeździ ostatnimi czasy. Dziś zrobiłem jej szybkie ręczne mycie na odpierd#l.

Do zacisków nawet się przyzwyczaiłem jako tako :blink: Przód jeszcze lekko opuszczę bo nie podoba mi się to jak stoi teraz. 

I to by było na tyle. 

dsc_0193rzkxy.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Dnia 18.05.2020 o 09:24, BartoszzG napisał:

brakuje spasowania z przodu. zaciski też bym poprawił w miarę możliwości, będą wyglądać na większe, teraz trochę giną. 

Wiem wiem, póki co to cały czas świadomy wybór u mnie. Legenda głosi że kiedyś skręcę przód. :lol:

Ten sezon jest tak poje*any dla mnie, nie tylko przez to co media nam wrzucają ale też moje poboczne sprawy skutecznie zniszczyły mi wiele nerwów oraz finansów.

Dnia 17.03.2020 o 21:28, Bartek.P napisał:

A ja już chciałem pytać ja z paleniem. @atos1987 mimo opini kolegów daj znać jak z paleniem.

Bartek no trochę km zrobiłem od czasu jak mam te szalone zaciski oraz nowe klocki no i powiem Ci że PYLĄ dość mocno.. Co widać po ramionach Mito,szczególnie po długiej trasie.

Nie mogłem być na GF to na pocieszenie zrobiłem sobie tripa do rodzinki na wieś i przegoniłem trochę auto. 

Wrzucam dwa wiejskie strzały.

dsc_02248uk8o.jpgdsc_0226oejl2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Czas odkopać temat.

Nie będę nawet opisywał czemu zdecydowałem się na polerowanie auta bo szkoda mi na to nerwów, ewentualnie na Molo opowiem jak trzeba będzie :] Generalnie gościa od zacisków powinienem ujebać maczetą.

Zmian w aucie brak, jedynie kupiłem od HTT kierownicę która jest w bardzo fajnym stanie.

W zimę planuje malowanie maski oraz zderzaka. Ewentualnie wymiana klapy bagażnika jak trafi mi się coś wartego uwagi.

Do zobaczenia za tydzień! piwo

Kilka strzałów z kosiarki.

118625220_78798319530xjjnc.jpg

118559436_15311786170grknp.jpg

118504037_178953454121lktd.jpg

118472159_33817030986k1kcx.jpg

img_20200828_1722184gkge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2020 o 21:07, Bartek.P napisał:

Koniecznie musisz mi na Molo opowiedzieć tę historię z Życia Wziętą.;)

 

Gość zaj.. odkurzem i zaparskal lakierem ok połowę auta. Koniec końców finał na szczęście pozytywny.

Mam też fotki z kosiarki jaki był zaj.. ale to już nie moja rola. Myślę że fajnie by takie 50/50 po korekcie tu wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...