Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartnik3er

[e46] M3 cabrio margarita & bartnik3er

Polecane posty

kolo samo w sobie ok ale tutaj wyglada mega slabo bo przod wystaje duzo bardziej niz tyl, wiadomo wjedzie gwint to beda spasy ale zeby nie bylo ze przod bedzie mial wiekszy kat niz tyl

pozdro i dzialaj 

Tak jak pisałem narazie założone I jest jak jest będzie gwint dystanse to zobaczymy.

Co do opon To na przód nie ma co wiele wymyśleć na tyle mogło by być 265 tylko że obecny naciąg mnie się podoba:PI narazie tak zostaje

7 godzin temu, bartnik3er napisał:

Ooo wow:D I jeszcze powiec że to do m3

niee, za wąskie ranty, finalnie wylądowały w cabrio, chociaż może i przymierzę w wolnej chwili jak będa wyglądać na emce ..

Dzisiejsza dostawa części teraz czas wziąść się do roboty i zbliżyć eMke do ziemi :mrgreen:156prhz.jpg

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa łączników stabilizatora w przypadku d2 bo w sklepie gdzie kupiłem zawias zapewniali że ory będą pasować ale jakoś nie jestem przekonany.

Pozdro 

Ja kupowałem do e39 D2 Racing to musiałem kupować regulowane łączniki bo w zestawie ich nie było, z tego co słyszałem to w innych modelach też.

nie wiem jak do d2, ale do ap jakie miałem i do fk jakie mam teraz pasują tylne łączniki stabilizatora z peugeota 406 :D

5 godzin temu, asmo napisał:

nie wiem jak do d2, ale do ap jakie miałem i do fk jakie mam teraz pasują tylne łączniki stabilizatora z peugeota 406 :D

Dokładnie bo musza miec 160mm a ory bmw ma 180mm

Pozdro

Kolejny pracowity weekend za mną A oto jego efekty:D ale po kolei 

Podczas robieniu spasow zająłem się też detailingiem wnęk 

2pod4lu.jpg

Tak wyglądały nadkola po dokładnym umyciu I osuszeniu 

8yer5z.jpg

Na plastiki został nałożony Conditioner od CR Custom z czystym sumieniem polecam po wyschnięciu utrzymuje się cały czas taki sam efekt.

Jedyny minus długo schnie.

Po udanym zabiegu z nadkolami przyszedł czas na poobijane ramiona wycieraczek.

21dna0n.jpg

Tu z pomocą przyszły papiery scierna podkłady I lakiery

21b16xi.jpg

Efekt finalny uważam za bardzo dobry

Po zabiegach kosmetycznych zabrałem się za montaż dolotu który leżał bardzo długo I czekał na swoją premierę.

4ta8aq.jpg

Czas na mycie wstępne I porządne szorowanie dachu przed impregnacja.

Tu też można zobaczyć jak pięknie siadly koła w nadkolach.

2a9bsx3.jpg

Tu sam proces impregnacji 

2zidnkk.jpg

b9alnq.jpg

Na klapę wpadło odpowiednie zestawienie znaków 

oszy1t.jpg

A że emblemat na silniku też miałem do wymiany to postanowiłem dopasować to do reszty

11qjvae.jpg

Z racji dozej ilości pracy brakło czasu na przejażdżkę I ogarnięcie sesji w plenerze muszę was zadowolić kilkoma ujeciami z przed garażu:-P 

4t7btd.jpg

s3hf2w.jpg

s2rxhx.jpg

2duvwj7.jpg

Ogółem uważam że spasy wyszły bardzo dobrze tyl przejdzie jeszcze delikatna korektę po za tym jest idealnie i moge powiedziec ze jestem gotowy na GF 2019

Pozdropiwo

Wygląda bardzo dobrze!! Chociaż nie jestem fanem płaskich rantów to  i tak robi robotę choć na łamanym było by jeszcze lepiej! 

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Wygląda bardzo dobrze!! Chociaż nie jestem fanem płaskich rantów to  i tak robi robotę choć na łamanym było by jeszcze lepiej! 

Wiśnia nie jest to moje koło docelowe więc spokojnie :-P

1 godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Czy z przodu nie wystaje kolo bardziej niż tylu?czy to jest takie złudzenie?bo tak, to wygląda spoko 

Pozdro

Nic się przed Tobą nie ukryje :-D A tak serio to jest prawie tak samo ale na tyl wpadnie jeszcze 5mm dystansu I wtedy już nie będzie żadnych złudzeń.

16 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Czym robiłes dach? Tez musze u siebie w cabrio zrobić taki zabieg 

Ja zawsze używam do tego zestawu Sonax 

Przód siadł idealnie ale tył jest za nisko względem przodu i na tyle zdecydowanie większe kąty bo przód jest bardziej pochylony do tego dać  jakiś mały dystans i będzie idealnie. Siadły te rolki bardzo fajnie 

9 minut temu, --=CZARNY=-- napisał:

Przód siadł idealnie ale tył jest za nisko względem przodu i na tyle zdecydowanie większe kąty bo przód jest bardziej pochylony do tego dać  jakiś mały dystans i będzie idealnie. Siadły te rolki bardzo fajnie 

Tak właśnie będzie na tyl wpadnie 5mm dystansu.

U Dawida trochę bardziej wystają koła i fajnie to się komponuje z nadkolami przez co efekt jest lepszy. No i łamany rant robi rozpierd...