Skocz do zawartości

[e46] M3 cabrio margarita & bartnik3er


bartnik3er

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś to koło w tak zrobione na E46 w internetowych. I muszę powiedzieć że zwykły s109 nie robi szału ale to wykonanie z łamanym rantem i odciętymi ramionami rotora będzie ssało suty!!! Bardzo dobry ruch. Nie mogę się doczekać obmacania na żywo skończonej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

M3 było malowane u mojego znajomego pod Tarnowem biorąc pod uwagę moja opinie jak i ludzi którzy oglądali samochód po malowaniu jest to robota na najlepszym poziomie. Koszty juz dokładnie nie pamiętam ale na taką imprezę między 10 a 15 tys zł trzeba liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na mój gust dobór opona-felga z przodu w punkt, z tyłu przydałoby się 0,5 szerzej lub 10mm węższa opona żeby rancik się pokazał :D 

Jeżeli natomiast rozchodzi się o koła same w sobie - miazga! Bardzo ładny wzór + łamany rant - nietuzinkowe, żeby nie powiedzieć jedyne w swoim rodzaju. Props!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, KUJON napisał:

Brocki od Dawcy ? Dobrze siadło, sam nie wiem co lepsze Borck, czy WORK ;) 

Kujon zaden Brock to styling 108 pierwszy taki zestaw z toczonym rotorem co by szerokosci sie zgadzaly:-P

7 minut temu, dedi napisał:

Jak na mój gust dobór opona-felga z przodu w punkt, z tyłu przydałoby się 0,5 szerzej lub 10mm węższa opona żeby rancik się pokazał :D 

Jeżeli natomiast rozchodzi się o koła same w sobie - miazga! Bardzo ładny wzór + łamany rant - nietuzinkowe, żeby nie powiedzieć jedyne w swoim rodzaju. Props!

Dobrze to wypatrzyles tez mnie to wk....a niestety na tyle jest Continental ktory okazal sie bardzo twarda opona ale juz mam ranty 4.25 w zamian tych 3.75 i mam nadzieje ze bedzie git jak nie to zmienie opony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...