Skocz do zawartości

[e46] M3 cabrio margarita & bartnik3er


bartnik3er

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygladaja spasy od góry 

Przód

u810j.jpg

Tył

213rnlw.jpg

Roznice kątów mierzone do poziomicy to przód 3 cm A tyl 2.5cm czyli mamy 5mm

Niewiem ile zmieni się kat po założeniu dystansu np.5mm na tył bo sądzę że się nic nie zmieni więc chcąc uzyskać większe konty pozostaje montaż regulowanych wachaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas mega robota! Piękny czerwony bezdasznik ;)

Co do spasu, ja mam prostą metodę. Zawsze pierwszą ustawiam docelową wysokość, nastepnie geometria tak żeby kąty możliwie były takie same przód względem tyłu. I wtedy przykładam zwykła poziomicę do koła (poziomica oparta na kole w dwóch miejscach) i mierze odległość od płaszczyzny poziomicy do zewnętrznej części błotnika. Wtedy odrazu wiesz ile ci trzeba dystansu żeby wyrównać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Richie_G napisał:

Bartas mega robota! Piękny czerwony bezdasznik ;)

Co do spasu, ja mam prostą metodę. Zawsze pierwszą ustawiam docelową wysokość, nastepnie geometria tak żeby kąty możliwie były takie same przód względem tyłu. I wtedy przykładam zwykła poziomicę do koła (poziomica oparta na kole w dwóch miejscach) i mierze odległość od płaszczyzny poziomicy do zewnętrznej części błotnika. Wtedy odrazu wiesz ile ci trzeba dystansu żeby wyrównać ;)

Tak właśnie robię po opuszczeniu wszystko wpadło w błotniki przód wyciągnięty na zew

6 godzin temu, dawid82 napisał:

pokaż fotki jak to wyglada z boku z przodu bo z góru to co pokazałeś nic nie wnosi. 

Z fotkami kiepsko bo nie ma mnie teraz w domu ale mam jedną która może odpowiadać :-P

ezn149.jpg

Tak wygląda negatyw na przodzie minimalnie jeszcze myślę go podciagnac na zew.

Co do tyłu to w poniedziałek będą montowane tylne wachacze regulowane 

2s7t8ib.jpg

I pasuje to z 15mm dystansem powinno się wyrównać :roll:

Do Gf nic innego nie wymodze zobaczymy jak to siadzie jak coś to po GF będzie variant 1 podmienie rotory przod na tyl variant 2 toczenie parę mm przedniego rotora bo tam jest z czego zabrac ewentualnie.

Ale mam nadzieję że będzie dobrze :mrgreen:

Ps. Wszystkim wielkie dzięki za dobre slowo jak I porady  staram się jak mogę :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GF2019 zaliczony co tam się działo to głowa mała :mrgreen: z racji że jak zwykle pochłonął mnie balet to znów nie zrobiłem ani jednego zdjęcia :oops:

Na szczęście są ludzie którzy robia to za nas i mają do tego nieźle oko.

A tak prezentowała się ///M3 w towarzystwie młodszych sióstr spod tej samej litery.

bjew02.jpg

24wajkg.jpg

mwbnyq.jpg

290tu1e.jpg

oggwax.jpg

Pozdro dla wszystkich do następnego

piwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bartek.P napisał:

Auto piękne...macalem osobiście, oczywiście wzrokiem ;). M3 to idealne cabrio, jak dla mnie chyba najpiękniejsze !!! Zresztą właściciel też bardzo pozytywny ;) Bardzo miło było poznać. 

Dzięki Bartku też miło było mi poznać  jak ci minęły km do domu bo miałeś ich sporo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2019 o 20:29, bartnik3er napisał:

Dzięki Bartku też miło było mi poznać  jak ci minęły km do domu bo miałeś ich sporo?

700 km :drive:na otwartym dachu zostało okupione spaloną skórą. :grin: Mimo dwóch niewielkich przygód warto było!!! Polecam każdemu i do zobaczenia następnym razem piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2019 o 23:16, MAREK GERMAN napisał:

Na żywo jednak wygląda to dużo lepiej niż na zdjęciach, spasy ogarnales tak jak trzeba , lubię to 

 

Pozdro

Marek jeśli dla Ciebie w tym aucie spasy są ogarnięte to chyba ja się już nie znam. Co do auta bardzo ładna sztuka, właściciel  mega pozytywny gość miło było pogadać i wymienić opinie o autach. Na żywo auto robi robotę. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasy były robione dzień przed przyjazdem na GF I na tamta chwilę nie dało się ich ogarnąć inaczej:P

Na dzien dzisiejszy dystanse zostały usunięte bo kola dziwnie pływały na nich:wacko:

Więc będę działał dalej wpadnie opona 265 I chce zmniejszyć katy bo narazie przód ma 2.5 A tyl 3 ale do Melo na Molo ogarnę :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Siema Syndi :D

Dawno mnie tu nie było bo i nic sie nie dzialo od przyjszdu z Chotowej m3 przestało prawie cały czas w garażu.

A że sprzedałem felgi to rzeźbie kolejne.

275ca0553871e910med.jpg

Tak więc wybór padł na BBS styling 109

cfb4a66c778dce40med.jpg

Tak to wygląda na pierwszych przymiarkach.

Pozdro C.D.N

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...