Skocz do zawartości
Americano

AMERICANO E60 M5 MANUAL

Polecane posty

Końcówki z aliexpress z wyjściem w dół i rury po całej długości w ocynku? :P

Ależ to będzie piękna przeprawa przez modzenie takiego cuda ;) Burdelówki w środku jedynie ogarnij i zabezpiecz ;) Bo co do lakieru to widzę, że detailing w planie, a skóry nie wymagają jakiejś super wiedzy czy umiejętności, póki nie są ściorane ;)

Ten Burdelowy srodek nie jest zlochany ale potrzebuje pieszczot hehe ;)  Bedzie zabezpieczony tak samo jak w E39 zrobilem.

Niestety nie trafiliscie Panowie z tym wydechem :D 

21 minut temu, Americano napisał:

Nie wiem jak ja to zrobie ale chyba beda Pre wakacje na Florydzie bo stamtad gdzie jade po wydech juz jest nie daleko haha :D

Ten wydech to z Meksyku, Kuby czy z Nowego Orleanu bierzesz, skoro mówisz, że z Florydy bliżej? ;)

1 godzinę temu, Bartas napisał:

Ten wydech to z Meksyku, Kuby czy z Nowego Orleanu bierzesz, skoro mówisz, że z Florydy bliżej? ;)

Charleston SC :D to juz prawie Floryda hehe Dostalem mega dobra cene i moge to tylko odebrac sam bo gosc nie wysyla wiec wyiscia nie ma ;) 

Dnia 24.01.2019 o 13:38, Americano napisał:

Charleston SC :D to juz prawie Floryda hehe Dostalem mega dobra cene i moge to tylko odebrac sam bo gosc nie wysyla wiec wyiscia nie ma ;) 

Co kurła z tymi wydechami że nie wysyłajo

ja też po eisenmann-a darłem 550km:drive:

ale było warto

5 godzin temu, broddi napisał:

Eisenmann jak karbonowe końcówy to były takie tylko pod indywidualne zamówienie klijenta, oczywiście jak ori fabryczne

dawaj foty;-)

Ory 100% A nie wysylaja bo to od prywatnego goscia i nie chce mu sie paklowac i wysylac :/

Maly Update ;) 

Postanowiłem ze Emka popłynie do Polski w Marcu. Po 100 telefonach do firm ktore zajmuja sie wysyłkami wkoncu dowiedzialem sie ile mnie to wszystko bedzie kosztowac bo nikt nie mogl sie dokladnie okreslic za co i ile bedze placil w Niemczech.

Pare zdjęć z Niedzieli + Cold Start 

51475088_289283625071414_5150168913257955328_n.jpg

51899526_1129651810551465_728151588379557888_n.jpg

52123818_2169549159793893_1534185970516099072_n.jpg

52598198_761106277606257_51094283867914240_n.jpg

4 godziny temu, C0rvette napisał:

Majster a BRP nie ogarnie transportu do Polski?

BRP zaproponowalo mi pomoc w Niemczech mam dzwonic i sie wszystkiego dowiem ;) Jak da sie cos zaoszczedzic $$$ to czemu nie :D 

Przed chwilą, MAREK GERMAN napisał:

No i fajnie, dobrze że dotarła cało i zdrowo bo różne opinie słyszałem o tych autach co lecą zza oceanu , jakieś plany na tą chwilę?

Pozdro

Kierowca wlasnie mi mowil dzisiaj ze w kontenerach to tam im sie krzywda nie dzieje ale celnicy sa tacy ze jak przyjda zobaczyc auto to jak jest zamkniete czy cos to dra na chama podobno. Naszczescie u mnie obeszlo sie bez zadnych uszkodzen ;) Tak jak wyslalem tak jest :D 

Co do planow to oleje juz wyslane filtry mam juz w domu i jak bede mial wszystko to na podnosnik i wymieniam ;) 

Co do reszty do musze pozamawiac wszystko i bedziemy ogarniac :D

@Thepiekarz Wszystko na spokojnie wymienie sobie oleje pozniej zamowie reszte ;)

@Wisnia135i Chyba ja widzialem na UT robi gruby rozpierdoool.

Ja jak ogarne swoja to pewnie wleci kompressor ale wydaje mi sie ze mocy na ten moment wiecej mi nie potrzeba bo wczoraj na 3 biegu w zakrecie lecialem bokiem hahaha ;)