Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Americano napisał:

Wiesz wszystkim sie nie dogodzi i nie wszystkim beda sie te felgi podobac na M5 A nawet jak beda to niektorzy powiedza ze i tak jest chujowo :lol: Ale prawda jest taka ze na samym koncu tego wszystkiego to Ja mam byc zadowolony piwo

Jak najbardziej popieram .

Po prostu czekam jak to siadzie po spasowaniu itp.  

Piona ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtek-e30 napisał:

Złote lepsze, wyglądają jak rasowy gangster z Rosji ze złotym zębem :) 

To kupuj :lol:

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Ta emka ro***bie bank. Teraz Łukasz będzie odstawał hehe. Ależ to będzie wyglądać :shock:

Lukasz nigdy nie odstawal i napewno nigdy nie bedzie odstawal bo my miedzy soba nie rywalizujemy ani z innymi tylko robimy dla siebie tak jak chcemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
44 minuty temu, dawid82 napisał:

Nie łykaj jak pelikan, odrazu widać, że to sarkazm i próba podgrzania tematu, nie ważne jak ważne aby głośno było ;) 

Hahaha i właśnie  ty dawid  łyknąłeś  jak pelikan :lol: patrząc na foto od razu widać ze, siedzi dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Pięknie , a Tył?

 

Pozdro 

Nie miałem już czasu robić foto, finalne zdjęcia już po spasach ale tyl wstaje z 1cm bardziej niż przód pewnie będzie trzeba coś pokombinować aby nie tracić możliwość MMMMm5

 

3 godziny temu, dawid82 napisał:

Nie łykaj jak pelikan, odrazu widać, że to sarkazm i próba podgrzania tematu, nie ważne jak ważne aby głośno było ;) 

Dajcie już spokój nie biłem do niego po prostu wróciłem foto że da się to zmierzyć bez większych problemów co do mm :mrgreen:czyli na piczy kłak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie miałem już czasu robić foto, finalne zdjęcia już po spasach ale tyl wstaje z 1cm bardziej niż przód pewnie będzie trzeba coś pokombinować aby nie tracić możliwość MMMMm5

 

Dajcie już spokój nie biłem do niego po prostu wróciłem foto że da się to zmierzyć bez większych problemów co do mm :mrgreen:czyli na piczy kłak 

Przecież ja odrazu wiedziałem, że to fakenews, kto jak kto ale tu pomyłek nie ma wiedza na temat kół zbyt duża to raz a po drugie kto by się przyznał to takiej porażki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...