Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Chodzi mi o spasy i parametry kół bo karramba chyba ma inne czy mylę się , mimo wszystko czekam na finał bo może być grubo 

 

Pozdro

Nie wiem Marku czemu sadzisz ze bedzie jakis problem zeby to spasowac 

Felgi zrobione pod auto opony kupione nowe wiec ja nie widze zadnego problemu zeby ladnie to spasowac. Bedzie spasowane i wszystko gotowe to wstawie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Americano napisał:

Nie wiem Marku czemu sadzisz ze bedzie jakis problem zeby to spasowac 

Felgi zrobione pod auto opony kupione nowe wiec ja nie widze zadnego problemu zeby ladnie to spasowac. Bedzie spasowane i wszystko gotowe to wstawie fotki.

Ja nie napisałem że mogą być problemy , chodzi o to że jak robiłeś przymiarki od karamby bo były inne szerokości , u Ciebie będzie szerzej , czekam na spasy , wiem że będzie dobrze(jak zawsze u Was) ale chcę to widzieć , 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Ja nie napisałem że mogą być problemy , chodzi o to że jak robiłeś przymiarki od karamby bo były inne szerokości , u Ciebie będzie szerzej , czekam na spasy , wiem że będzie dobrze(jak zawsze u Was) ale chcę to widzieć , 

 

Pozdro

Karramby kola byly tylko zakladane po to zeby zobaczyc jak to bedzie wygladac a mierzone bylo od rotorow ktore kupilem. Lipy napewno nie bedzie 9DF086AC-2109-4D75-A592-7BE01032E41C.png.4659be1dd0a72526dac3a230c889b656.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dedi napisał:

czyli strzelam, ze 295 na tyle? JA pi***ole tłuścioch niezły będzie :mrgreen:

na tył 285 30 20 americano chiał 305 25 20 ale mowie mu ze wystarczy ze siurka ma z 3 z przodu i odpuścił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lapka666 napisał:

Łukasz zrób tak żeby nie było że jak ten zwierz się na głodzie dorwie do auta i zacznie je orać żeby nadkoli nie powyrywał przy takich spasach bo już widzę jak budą rzuca z lewo na prawo i zakrywa się dymem :mrgreen:

Przy M5 spasy bede robil sam jak bede w Polsce albo chociaz bede chcial je zrobic :lol: Nie chwalac sie ale w porownaniu do E39 to w M5 ogarnalem sobie duzo rzeczy sam co umialem i moglem i przy okazji duzo sie nauczylem.

Chlopaki maja podnosnik w garazu szawki z narzedziami i wszystkim co potrzebne to nawet mi udalo sie nic nie sp***dolic :lol: 

A co do zwierza i krecacej sie budy To nawet gdybym chcial tym normalnie jezdzic i nie up***dalac TO TAK SIE NIE DA 

Sam dzwiek tego V10 tak korci zeby jej pr***ebac ze ja normalnie nie umiem tym jezdzic :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, dawid82 napisał:

To Ci powiem odrazu, że system będzie rozjebany to już widać. Gratuluje bo jest czego mega rolka 

Być może tak być może nie, pewnie będzie tłusto ale ciekawi mnie efekt końcowy. 

Teraz, Americano napisał:

I co pozniej ? :lol:

Później będę żyć dalej hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, orzel napisał:

Być może tak być może nie, pewnie będzie tłusto ale ciekawi mnie efekt końcowy. 

Później będę żyć dalej hehe. 

Wiesz wszystkim sie nie dogodzi i nie wszystkim beda sie te felgi podobac na M5 A nawet jak beda to niektorzy powiedza ze i tak jest chujowo :lol: Ale prawda jest taka ze na samym koncu tego wszystkiego to Ja mam byc zadowolony piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...