Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać że dźwięk V10 naprawę rysuje głowę jeszcze teraz jak został dlubniety + końcowy mg race no i ten dolot :wub:

 

Ja to już myślę jakie tutaj 3tlg zrobić 8)

 

Szykuj dolary :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Zaraz :lol: Ktos tu ewidentnie chce uczyc mnie jak mam prowadzic swoj samochod wiec jak mam wyluzowac :lol:

3 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Trzeba przyznać że dźwięk V10 naprawę rysuje głowę jeszcze teraz jak został dlubniety + końcowy mg race no i ten dolot :wub:

 

Ja to już myślę jakie tutaj 3tlg zrobić 8)

 

Szykuj dolary :lol:

Wszystko jest oprocz pomyslu :lol:piwo

3 godziny temu, BartoszzG napisał:

będzie można tej symfonii posłuchać w niedalekiej przyszłości?

Nie zapowiada sie zeby tak bylo na ta chwile. Samoloty nie lataja do Polski z USA wiec mysle najwczesniej to moze Wrzesien 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Narescie po roku czasu w Polsce M5 doczekala sie profesionalnego detailingu w BZK Detailing Garage jest to ta sama firma ktora przygotowywala mi E39 do zlotow.

Mam tu pare szpiegowskich zdjec reszta bedzie pozniej z calym opisem co bylo robione i jakie sa dalsze plany co do auta ;) 

4D6D2C0F-7DEB-41EC-8665-41ACFF93BC8B.jpeg.a17dee9393ff09b0a434463991308047.jpeg

C7E5DEE1-3CED-4548-8C65-60A60187C88B.jpeg.18c655d75e380419f01d256d8dd5c24c.jpeg

EB0BB3F4-D9D1-4429-9671-C3DCAD41DF75.jpeg.7c1b35ece8b5bebd4d4ee3924b920028.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bartas napisał:

Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze, lecz pracę detailerów trzeba sprawdzać z bliska ;)

Piona!
B.

Bartku chyba nie sadzisz ze auto bylo odebrane w ciemno ;) Jutro powinienem miec lepsze zdjecia od fotograla ktory robi zdjecia dla tego studia to napewno je wstawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre fanty, me gusta! Pasek też wyjątkowo mi leży choć nie lubię takich bajerów - jest dość subtelny i nie gryzie się z budą.

Jaki masz generalnie plan na wnętrze? Moim zdaniem czerwień, drewno i czerń dość mocno się ze sobą gryzą - będziesz coś zmieniał czy leży Ci tak jak jest? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Ale będzie dopieszczona :twisted: po tym detalingu taka biżuteria :razz: to to mi się podoba 

Niech ma je***a poki jeszcze ja kocham :lol: 

 

2 godziny temu, dedi napisał:

Dobre fanty, me gusta! Pasek też wyjątkowo mi leży choć nie lubię takich bajerów - jest dość subtelny i nie gryzie się z budą.

Jaki masz generalnie plan na wnętrze? Moim zdaniem czerwień, drewno i czerń dość mocno się ze sobą gryzą - będziesz coś zmieniał czy leży Ci tak jak jest? ;) 

Jestes chyba 1754765557457 osoba ktora chce mnie przekonac zebym cos w tym srodku zmienil :lol: Ale nie ja napewno tam nic nie bede zmienial bo mi sie tak podoba jak jest  :twisted:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
5 minut temu, Bartek.P napisał:

Jedna z moich ulubionych falg. Bardzo dobry wybór choć to pewnie nie ostatnie twoje słowo w tej kwestii ;)

To tylko takie chwilowe załamanie psychicznie było :D docelowym kołem będzie coś innego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w drodze do Krakowa na stacji Podszedl do mnie El Mietek i powiedzial ze mam za***iste auto po czym stwierdzil ze M5 ma 2000 koni. Mietek za dobre slowo i blogoslawienstwo w dalszej podrozy do Krakowa wzial 5zl po czym udal sie wolnym krokiem do Biedry :lol: Chcialem poczestowac papierosem ale Mietek powiedzial ze jest sportowcem gra w pilke w Debicy i nie pali :lol:4522F468-3708-4152-9498-016393EA77C9.jpeg.c7676c3f10ba48955e2f31d12928b6fc.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piorun napisał:

Zastanawia mnie sens wrzucania takich postów, dałeś chłopu "pincioka" to okej, ale co to wniosło do tematu M5 ?

A co ty taki powazny jestes i dlaczego przejmujesz sie tym co ja wrzucam do swojego tematu ? :lol: Jak bede chcial to mojego starego opla zafire tutaj dodam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartas napisał:

Wyczyszczone.
Z prywatnymi "wycieczkami" zapraszam, jak sama nazwa wskazuje, na PW.
Lubię to Twoje M5 Łukaszu :mrgreen: Jest zadziorne. 3tlg kiedyś może dopełni całości ;)

Piona!
Bartas.

Dzieki Bartku piwo

Co do 3tlg to narazie nie mam nic w planach ;) Ciesze sie jazda bo Emka naprawde daje mi mega frajde z jazdy i narazie ten BBS spasowal mi sie tu idealnie i aktualnie jest w renowacji wiec na ten rok zostaje ;) Widzimy sie na Melo 

Piona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...