Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Końcówki z aliexpress z wyjściem w dół i rury po całej długości w ocynku? :P

 

Ależ to będzie piękna przeprawa przez modzenie takiego cuda ;) Burdelówki w środku jedynie ogarnij i zabezpiecz ;) Bo co do lakieru to widzę, że detailing w planie, a skóry nie wymagają jakiejś super wiedzy czy umiejętności, póki nie są ściorane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Americano napisał:

Nie wiem jak ja to zrobie ale chyba beda Pre wakacje na Florydzie bo stamtad gdzie jade po wydech juz jest nie daleko haha :D

Ten wydech to z Meksyku, Kuby czy z Nowego Orleanu bierzesz, skoro mówisz, że z Florydy bliżej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Maly Update ;) 

Postanowiłem ze Emka popłynie do Polski w Marcu. Po 100 telefonach do firm ktore zajmuja sie wysyłkami wkoncu dowiedzialem sie ile mnie to wszystko bedzie kosztowac bo nikt nie mogl sie dokladnie okreslic za co i ile bedze placil w Niemczech.

Pare zdjęć z Niedzieli + Cold Start 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51475088_289283625071414_5150168913257955328_n.jpg

51899526_1129651810551465_728151588379557888_n.jpg

52123818_2169549159793893_1534185970516099072_n.jpg

52598198_761106277606257_51094283867914240_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Przed chwilą, MAREK GERMAN napisał:

No i fajnie, dobrze że dotarła cało i zdrowo bo różne opinie słyszałem o tych autach co lecą zza oceanu , jakieś plany na tą chwilę?

 

Pozdro

Kierowca wlasnie mi mowil dzisiaj ze w kontenerach to tam im sie krzywda nie dzieje ale celnicy sa tacy ze jak przyjda zobaczyc auto to jak jest zamkniete czy cos to dra na chama podobno. Naszczescie u mnie obeszlo sie bez zadnych uszkodzen ;) Tak jak wyslalem tak jest :D 

Co do planow to oleje juz wyslane filtry mam juz w domu i jak bede mial wszystko to na podnosnik i wymieniam ;) 

Co do reszty do musze pozamawiac wszystko i bedziemy ogarniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thepiekarz Wszystko na spokojnie wymienie sobie oleje pozniej zamowie reszte ;)

@Wisnia135i Chyba ja widzialem na UT robi gruby rozpierdoool.

Ja jak ogarne swoja to pewnie wleci kompressor ale wydaje mi sie ze mocy na ten moment wiecej mi nie potrzeba bo wczoraj na 3 biegu w zakrecie lecialem bokiem hahaha ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...