Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje kolego ! Auto marzenie. Też 3 lata temu bylem bliski zakupu M5 w manu ale za długo się zastanawiałem i się sprzedało i kupiłem M3. Teraz wiem, że to był mega błąd bo bardzo cieżko jest je teraz kupić. Powodzenia w realizacji projektu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wychodziło BMW M5 E60 i późniejsza informacja, że skrzynia manualna będzie dostępna tylko na rynek USA. Było to dla mnie strasznie niezrozumiałe, ale cóż. Byłem zakochany po uszy, V10 i manual... Z czasem jednak, im człowiek był mądrzejszy i nie patrzył tylko na broszury, to nagle miłość do manuala przeminęła, ze względu na performance, ale ciekawość i zauroczenie pozostało ;) Chciałbym kiedyś się przejechać taką konfiguracją. Zazdroszczę :) Powodzenia w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od pierwszego ruchania w zyciu nie mialem takiego podniecenia hahahaha JOKE  ;) 

Przyznam sie wam ze jara mnie to auto i dla mnie to strzal w 10 :D 

Fajnie ze podoba wam sie to V10 tak samo jak i mi ;) A juz za pare dni jade po nowy wydech  :D 11h drogi ale kurla bedzie warto :D Narazie nie zdradzam 

Ktos moze zgadnie :D Dodam tylko ze beda Carbonowe koncowki ;) Jak by ktos mial jakies pytania co do V10 to pisac smiao odpowiem na kazde pytanie nie zwiazane z tym po ile samochoty w Ameryce hahaha :P Pozdro 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49898726_559676624506414_7177158220136316928_n.jpg

50570687_334298007295807_5529089405060382720_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...