Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja  :shock: nie chcieć na forum takiej Mki w top seri ? To już nawet nie top seria bo glebe i spasy ma takie że nie jeden by się zawstydził, w tym wypadku wystarczy grube koło i auto będzie rozwalać system także Americano działaj,  gratulacje pieknej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Americano napisał:

Bartek twoj projekt tez mial tyle samo wspolnego z GS na poczatku jak go kupiles co i moj wiec nie wiem o czym ty wogole piszesz w tym momecie. Proponowlbym Tobie nie sluchc innych ktorzy ci od dluzszego czsu mowia co masz robic bo idzie to w zla strone. Bez zadnego problemu mogles przeniesc samochod do Top Seri ale jak widac latwiej bylo zablokowac temat.

Od dawna jest wiadome ze mowie jedno a robie drugie z E39 bylo tak samo bylo jak bylo a skonczylo sie Elitem E60 M5 prawie gotowe na sezon na ACS to ty myslisz ze z F80 nic sie nie bedzie dzialo ? 
 

Jak mamy się trzymać faktów to temat mojego samochodu został założony na forum w momencie jak był już ukończony w 80%, a wszystkie graty miałem gotowe do założenia.  Wy jak pelikany łykaliście każdy odcinek, gdzie ja już oglądałem dawno końcowy efekt. Tak że Pelikano ochłoń, naciesz się M3, jak pojawią się germańskie akcenty to pomyślimy co dalej. 

Nie piszcie mi że jest dział top seria bo Zara każdy będzie chciał tam swoje daily wrzucać,  a to nie o to chodzi. Ja bym chciał zamiast M3 zobaczyć najpierw zgermanizowane M5 E60 Americano, bo jak na razie po kilku latach na zlocie widzieliśmy wersje wąsko i wysoko, a wisi w dziale PRE GERMAN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KUJON napisał:

Jak mamy się trzymać faktów to temat mojego samochodu został założony na forum w momencie jak był już ukończony w 80%, a wszystkie graty miałem gotowe do założenia.  Wy jak pelikany łykaliście każdy odcinek, gdzie ja już oglądałem dawno końcowy efekt. Tak że Pelikano ochłoń, naciesz się M3, jak pojawią się germańskie akcenty to pomyślimy co dalej. 

Nie piszcie mi że jest dział top seria bo Zara każdy będzie chciał tam swoje daily wrzucać,  a to nie o to chodzi. Ja bym chciał zamiast M3 zobaczyć najpierw zgermanizowane M5 E60 Americano, bo jak na razie po kilku latach na zlocie widzieliśmy wersje wąsko i wysoko, a wisi w dziale PRE GERMAN. 

Kup sobie auto na koncu swiata i rob je tak jak ja robie to w Polsce to zobaczysz jak to wszystko latwo wszystko  idzie zrobic. M3 ci nie pasuje to akceptuj te za***iste projekty ktorym bylo np te za***iste e39 z ostatnio zaakceprowane jak moje ci nie pasuja 

Pozdro temat do zamkniecia jak wspominalem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Americano nikt nie mówi że masz łatwo, ale przypomnę ci jak krzyczałeś w internetach miesiącami że M5 pozamiata będzie germański oprawca jak E39, a wjechałeś na GF na enduro z wąskimi  kołami które nie mają wiele wspólnego z german style.  Tak że jak to już wiele razy mówiłem Ci,  trochę pokory, najpierw rób potem krzycz w internetach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, KUJON napisał:

Americano nikt nie mówi że masz łatwo, ale przypomnę ci jak krzyczałeś w internetach miesiącami że M5 pozamiata będzie germański oprawca jak E39, a wjechałeś na GF na enduro z wąskimi  kołami które nie mają wiele wspólnego z german style.  Tak że jak to już wiele razy mówiłem Ci,  trochę pokory, najpierw rób potem krzycz w internetach :wink:

Kujon zamknij temat kolejny raz nie bede tego pisal. Ja robie swoje na tyle ile moge a jak ci sie M5 nie podobalo to po ch** je wpuszczales na zloty sie pytam a teraz mi ku*** bedziesz wypominal. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Americano napisał:

Kujon zamknij temat kolejny raz nie bede tego pisal. Ja robie swoje na tyle ile moge a jak ci sie M5 nie podobalo to po ch** je wpuszczales na zloty sie pytam a teraz mi ku*** bedziesz wypominal. Pozdro

Ale M5 się nadaje na zloty, tylko co ja się oczytałem jak ona miała miażdżyć, jak miała wyznaczać nowy level w E60 itp. cuda a jest po prostu przeciętnie jak na Syndykat. Nie obrażaj się i nie doszukuj ukrytego dna, zresztą z tego co widać w temacie to może na następny sezon faktycznie M5 zrobi w końcu WOW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KUJON napisał:

Ale M5 się nadaje na zloty, tylko co ja się oczytałem jak ona miała miażdżyć, jak miała wyznaczać nowy level w E60 itp. cuda a jest po prostu przeciętnie jak na Syndykat. Nie obrażaj się i nie doszukuj ukrytego dna, zresztą z tego co widać w temacie to może na następny sezon faktycznie M5 zrobi w końcu WOW. 

Nie zrobi WOW zamknij temat. Tak jak zrobiles to z M3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co sie kłucić kto ma ładniejsze auto. Nie lepiej sie napić wspólnie drinka i pośmiać sie ? :D

 

Kujon a Ty odblokuj mu ten temat z m3 bo takiego potwora mieć na forum i czytać sobie i oglądać to sztos sprawa dla „zwiedzajacych”.  Kto jak kto ale Ty nie pozwalasz by takie perełki tu gościły? Ale Lipa. 
 

o i nowa koszulka - m3 - ale lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 13:33, DERO napisał:

Panowie nie ma co sie kłucić kto ma ładniejsze auto. Nie lepiej sie napić wspólnie drinka i pośmiać sie ? :D

 

Kujon a Ty odblokuj mu ten temat z m3 bo takiego potwora mieć na forum i czytać sobie i oglądać to sztos sprawa dla „zwiedzajacych”.  Kto jak kto ale Ty nie pozwalasz by takie perełki tu gościły? Ale Lipa. 
 

o i nowa koszulka - m3 - ale lipa

Tu sie nikt nie kluci kto ma ladniejsze auto tylko tutaj poszlo o to ze kujoj zamknal moj temat z M3 bo jak twierdzi germana z tego nie bedzie bo tak napisalem dla beki na FB 

Ale mniejsza z tym moga zamykac kazdy moj temat bo juz nic sie w nich i tak nie bedzie dzialo. A pomysl na koszulke za***isty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że poniosło admina/adminów z zamykaniem i argumentacją. Mówie to jako osoba postronna. Teraz blado sie tłumaczycie. Słabo to wygląda bo z daleka widac personalne podjazdy a nie decyzje na podstawie projektu. Jest bardzo duża sprzeczność w poglądach i traktowaniu. 

Każdemu by sie przydało więcej luzu i nie zachowywać jak dzieci w przedszkolu. Może przydało by się też rozsadzenie po kątach by ochłonąć. Więcej pokory to tu zalecane jest wszystkim nie tylko Americano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...