Skocz do zawartości

….


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Americano napisał:

Panowie ranty byly wypolerowane i nic wiecej nie bylo z nimi robione.

Z tego co pamietam to drogi byly czyste bez soli ale moge sie mylic 

Tak czy siak ranty sa do polerki ale chyba juz nie bede sobie tym du** zawracal ;) 

Jeśli były tylko wypolerowane to widać gołym okiem zła pielęgnacja ich, gołe aluminium to praktycznie co wjazd do garażu trzeba przetrzeć pastą bo inaczej będzie taki właśnie efekt jak masz teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Ciekaw jestem efektu końcowego spasow, wiem jednak że w Waszej ekipie(rodzinnej)z tym nie ma lipy także kiedy premiera mordo?!

 

Pozdro

Air ride juz zamowilem wiec spasy beda dobre i latwo wszedzie wjade tak jak chcialem ;) 

Mam nadzieje ze na Maj jak bede w Polsce to kola beda gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Nie wiem czemu mialyby te kola tutaj nie pasowac. Po zalozeniu Karramby felg do M5 wygladalo to za***iscie a jeszcze jak zrobie spasy to juz calkowicie bedzie sztos chociazby dla mnie ;) Co do kiedy to nie mam zielonego pojecia felgi za niedlugo beda juz ogarniete a kiedy beda na M5 to nie wiem 
Jak nie zamkna mi  granic to przylece w  Maju i ogarne spasy bo lecimy z Ekipa na 3erfest i chcialbym zeby to juz bylo spasowane tak jak ma byc.

89083487-6214-48FD-9023-59DEFA95785E.jpeg.ae4d1ad00ac07a3602c9db5dc87e1a4b.jpegEFB44F95-5BD6-42B9-9EC3-E7938A50C7B2.jpeg.bc6bac5584fa80d4c1f90b9996141259.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Americano zmienił tytuł na ….
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...