Skocz do zawartości
asmo

[E46] M3 Coupe Stahlgrau - asmo

Polecane posty

@bartnik3er dokładnie,  na początku koła były spoko, apexy wgl się zfjęć nie doczekaliśmy choć sam je skrytykowałem ale głównie dlategocże 18 a moim zdaniem 18 nienrobi az tak, rocboty. A  co do ostatnich to po prsotu regres w temacie... A szkoda.. Wielka szkoda.. 

Nie wiem jaki regres skoro ja żadnych kół nie sprzedałem, tylko dokupuje nowe :D

Do M3 mam nadal kilka kompletów, teraz auto stoi na Cargraphic nadal, na dowód fotka z przeglądu w poniedziałek :P

ofoo8w5I.JPG

Co do kół to obecnie na zmianę są:

Cargraphic 18, Apexy 18, Styling 67, Ultraleggera 19, BBS RS GT 19 i Rolls Royce 20

a z nowości w weekend założyłem tłumik końcowy z Supersprinta ;)

Pozdro!

@asmo od razu lepiej xd  i trzeba było to od  razu napisać,  te  bbs po prostu wgl nie robią roboty tu dużo lepiej to wyglądaca wydech supersprinta jak najbardziej na  plus, sam do siebie będę też go wkładał  bo cenowo jeszcze spoko porównując do np akrapovic a i opcji rozbudowy ma wiele pzdr.. A ibpowiem ci że do mnie widze apex arc 8 w 10.5 na tyle ale 19:twisted:

11 godzin temu, asmo napisał:

Nie wiem jaki regres skoro ja żadnych kół nie sprzedałem, tylko dokupuje nowe :D

Do M3 mam nadal kilka kompletów, teraz auto stoi na Cargraphic nadal, na dowód fotka z przeglądu w poniedziałek :P

ofoo8w5I.JPG

Co do kół to obecnie na zmianę są:

Cargraphic 18, Apexy 18, Styling 67, Ultraleggera 19, BBS RS GT 19 i Rolls Royce 20

a z nowości w weekend założyłem tłumik końcowy z Supersprinta ;)

Pozdro!

Kurla nie jeden chciał by mieć tyle butów na zmianę ;)

Parę nowości na wiosnę, odebrane od Sebastiana z SouthWheels Apexy po malowaniu na czarną satynę, opony jakie założyłem to Michelin Pilot Sport 4 w rozmiarze 235/40 przód i 265/35 tył:

0xMZpU6x.JPG

Dodatkowo nie dałem rady ogarnąć na ten rok BBK to w zamian wpadły nowe klocki Ferrodo DS2500 na przód i tył, przewody w stalowym oplocie Pizza Brakes i płyn Motul RBF 600.

9AMz1Xb3.JPG

Dodatkowo założyłem x-pipe Supersprinta co zdecydowanie polepszyło dźwięk samochodu, wóz czeka teraz na mały detailing i można wrzucać koła na sezon :)

lIwP9VzF.JPG

Pozdro i do zobaczenia na GF, choć bez auta ;)