Skocz do zawartości

[E46] M3 Coupe Stahlgrau - asmo


asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne M3! Czemu ja tu częściej nie zaglądałem?... :mrgreen: Nie ruszaj kierunków ani nerek bo popsujesz ten indywidualny styl auta. Z resztą do tego koloru czarny front - średnio wg mnie.

Dnia 16.11.2019 o 19:16, asmo napisał:

NxyhuVgK.JPG

Jest bardzo ładna!

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2019 o 19:21, SzajBaa napisał:

Hamulec można poprawić wstawiając zestaw na przód z M3 F80 (380mm tarcza) wszystko jest plug&play jeżeli zastosuje się 2mm pierścień który musi wjechać na zwrotnice

uc?export=view&id=1wY2kPUDD62ZyFT9fV-Z8A

19 cali
uc?export=view&id=1XwC9FMNwDcKr59oJZNuKC

18 cali

uc?export=view&id=1sdVxHR4Bpw7FiRMYpGfPq

18 cali
uc?export=view&id=1zOZcg9FsJ1HNSdpEyD9oS

Szajba. Czy 18 Oz futura by sie tez zmiescila i czy ta felga ma dystans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartas napisał:

Świetne M3! Czemu ja tu częściej nie zaglądałem?... :mrgreen: Nie ruszaj kierunków ani nerek bo popsujesz ten indywidualny styl auta. Z resztą do tego koloru czarny front - średnio wg mnie.

Jest bardzo ładna!

Pzdr,

B.

Bartas, Nie gadaj bo dobrze wygląda na białych bądź dymionych kierunkach i czarnej nerce. Wg mnie o wiele lepiej. Ale to moje zdanie i każdemu się podoba coś innego. Pozdro

83beccf2d7603311.jpg

 

ky3nnii4zpe11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się podoba ten pomarańcz. Jest "pod prąd" i to odważna decyzja, większość robi na odwrót w swoich 316 niż tu w M3, przez co wszystkie wyglądają tak samo, dobrze ale mało oryginalnie. Tu jest bardzo o.k. i świeżo. Ja wiem, że syndykat jest konserwatywny ale faktycznie przez to niepotrzebnie zawęża horyzonty. Myślę, że jest więcej niż jedna droga by zrobić wypas i dalej auto wyglądał godnie i schludnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Trochę zapomniałem o temacie, a trochę nie miałem czasu dla auta... przeprowadzka, narodziny dziecka, pozmieniało się i M3 poszło w odstawkę, na szczęście nadal u mnie jest i ciągle cieszy moje oko ;) Koła wróciły te z samego początku czyli Cargraphic. Jedyną zmianą na ten rok są czarne nakrętki Muteki SR48 zamiast złotych, a reszta została jak była :P

IBk8qiyz.JPG

vLwlMqSW.JPG

VG2jx9yW.JPG

HQ0kLiuQ.JPG

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

To m3 jest tak specyficzne ze w sumie każde koło leży na niej dobrze, tutaj brakuje klapy z csla i jakieś fajniej dokładki w carbonie z tym kolorem i dodatkami idzie zrobić coś pięknego ;-)

...dokładnie tak ...ale koła zostają te które są w tej chwili , zostają pomarańcze ,plus czarna nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto i schludnie i trochę pod prąd w detalu, bardzo amber mi leży w tym samochodzie.

Felga na +, lepiej siedzi niż apex (wzór i kolor).

Nie sprzedawaj, niech Ci głupie po głowie nie chodzi, dopieść i kochaj!

Osobiście czekam na przymiarkę 19" BBS RS GT, i jak tylko przestaną być złote, mam wrażenie, że będzie pięknie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiadam na wszystkie pytania :D

Felgi są 18 cali, przód 9,5 tył 10,5

Apexy leżą w garażu, te założyłem tak na podmianke, na razie ich nie sprzedaje, za bardzo mi się podobają i ciężko je znaleźć w takich parametrach jak mam ;)

Klapa z CSL do tego auta nigdy nie wpadnie - po prostu mi się nie podoba. Dokładni pod zderzak itd - prawdopodobnie też nie.

Jak coś, chciałbym wrzucić coś z karbonu, ale na razie kasa pusta :(

Tak jak napisaliście, to M3 ma dość specyficzny styl (jak na syndylkat oczywiście) i tak pewnie już zostanie xD

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

I kolejne przypomnienie o tym, że wóz nadal żyje ;)

W końcu zabrałem się za coś co miało być zrobione od początku, czyli panewki... jak widać miałem farta:

Xu5Nwknx.jpg

Wpadły więc nowe panewki ACL Race, dodatkowo shortshifter Schmiedmanna, wszystkie nowe filtry i płyny oraz nowe rurki hamulcowe - stare niestety brała już korozja. Taki ogólny serwis całego auta żeby śmigało bezawaryjnie dalej :P

lSLRMZ2F.jpg

Dalej śmigam na Cargraphic, ale kusi mnie w przyszłym roku założyć w końcu BBS Rs GT i białe kierunki. Tymczasem auto wędruje na sen zimowy do garażu :)

YtSL7Npj.jpg

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, asmo napisał:

W końcu zabrałem się za coś co miało być zrobione od początku, czyli panewki... jak widać miałem farta:

Xu5Nwknx.jpg

 

No powiem ci że, grubo z tymi panewkami, w gorszym stanie to juz chyba tylko obrócone  widzialem haha

Swoja drogą też wlaśnie zmieniam panewki u siebie  i też zakładam ACL Race

I moje  panewki ^^

20201018_141622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Wisnia135i napisał:

No powiem ci że, grubo z tymi panewkami, w gorszym stanie to juz chyba tylko obrócone  widzialem haha

Swoja drogą też wlaśnie zmieniam panewki u siebie  i też zakładam ACL Race

I moje  panewki ^^

20201018_141622.jpg

Stare sprzedaj, zawsze się trochę kasy odzyska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...