Skocz do zawartości

[E46] M3 Coupe Stahlgrau - asmo


asmo

Rekomendowane odpowiedzi

@bartnik3er dokładnie,  na początku koła były spoko, apexy wgl się zfjęć nie doczekaliśmy choć sam je skrytykowałem ale głównie dlategocże 18 a moim zdaniem 18 nienrobi az tak, rocboty. A  co do ostatnich to po prsotu regres w temacie... A szkoda.. Wielka szkoda.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki regres skoro ja żadnych kół nie sprzedałem, tylko dokupuje nowe :D

Do M3 mam nadal kilka kompletów, teraz auto stoi na Cargraphic nadal, na dowód fotka z przeglądu w poniedziałek :P

ofoo8w5I.JPG

Co do kół to obecnie na zmianę są:

Cargraphic 18, Apexy 18, Styling 67, Ultraleggera 19, BBS RS GT 19 i Rolls Royce 20

a z nowości w weekend założyłem tłumik końcowy z Supersprinta ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asmo od razu lepiej xd  i trzeba było to od  razu napisać,  te  bbs po prostu wgl nie robią roboty tu dużo lepiej to wyglądaca wydech supersprinta jak najbardziej na  plus, sam do siebie będę też go wkładał  bo cenowo jeszcze spoko porównując do np akrapovic a i opcji rozbudowy ma wiele pzdr.. A ibpowiem ci że do mnie widze apex arc 8 w 10.5 na tyle ale 19:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, asmo napisał:

Nie wiem jaki regres skoro ja żadnych kół nie sprzedałem, tylko dokupuje nowe :D

Do M3 mam nadal kilka kompletów, teraz auto stoi na Cargraphic nadal, na dowód fotka z przeglądu w poniedziałek :P

ofoo8w5I.JPG

Co do kół to obecnie na zmianę są:

Cargraphic 18, Apexy 18, Styling 67, Ultraleggera 19, BBS RS GT 19 i Rolls Royce 20

a z nowości w weekend założyłem tłumik końcowy z Supersprinta ;)

Pozdro!

Kurla nie jeden chciał by mieć tyle butów na zmianę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Parę nowości na wiosnę, odebrane od Sebastiana z SouthWheels Apexy po malowaniu na czarną satynę, opony jakie założyłem to Michelin Pilot Sport 4 w rozmiarze 235/40 przód i 265/35 tył:

0xMZpU6x.JPG

Dodatkowo nie dałem rady ogarnąć na ten rok BBK to w zamian wpadły nowe klocki Ferrodo DS2500 na przód i tył, przewody w stalowym oplocie Pizza Brakes i płyn Motul RBF 600.

9AMz1Xb3.JPG

Dodatkowo założyłem x-pipe Supersprinta co zdecydowanie polepszyło dźwięk samochodu, wóz czeka teraz na mały detailing i można wrzucać koła na sezon :)

lIwP9VzF.JPG

Pozdro i do zobaczenia na GF, choć bez auta ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzięki za opinie!

Białe kierunki na pewno niedługo przymierzę, bo mam ori komplet do auta :)

Czarne kierunki, czarne nerki itd itp na ten moment nie wchodzą w grę, chcę by buda wyglądała maksymalnie oryginalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎27 o 20:21, SzajBaa napisał:

Hamulec można poprawić wstawiając zestaw na przód z M3 F80 (380mm tarcza) wszystko jest plug&play jeżeli zastosuje się 2mm pierścień który musi wjechać na zwrotnice

uc?export=view&id=1wY2kPUDD62ZyFT9fV-Z8A

19 cali
uc?export=view&id=1XwC9FMNwDcKr59oJZNuKC

18 cali

uc?export=view&id=1sdVxHR4Bpw7FiRMYpGfPq

18 cali
uc?export=view&id=1zOZcg9FsJ1HNSdpEyD9oS

SzajBaa idzie gdzies kupic Taki pierscien o ktorym wpominasz?

Ciekawa opcja z tym heblem od M3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2019 o 19:48, arab napisał:

SzajBaa idzie gdzies kupic Taki pierscien o ktorym wpominasz?

Ciekawa opcja z tym heblem od M3

 

Tak naprawde to jest to zwykła podkładka 2mm która odsuwa łożysko na zewnątrz, możesz też zebrać 2mm z zacisku w miejscu gdzie jest on przykrecany do zwrotnicy. Chodzi tylko o to by wycentrować zacisk względem tarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Dnia 25.09.2019 o 09:36, dawid82 napisał:

Te czarne koła by mega siadły w 19 calach i w czarnym połysku + białe kierunki + troszke carbonu i mamy KOTA M3 

W 19 mam Ultraleggery i też czarne, ale nie w połysku. Białe kierunki może przymierzę na dniach, a carbonowi nie mówię nie ;)

Auto schowałem już do garażu, kilka fotek na podsumowanie ;)

RHPDyHDo.jpg

6a8a2HrA.jpg

NxyhuVgK.JPG

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie t fajnie, że nie ma na próby zrobienia M3 podobnej w stylu do innych z tego forum. Jest czysto, jest schludnie i gustownie, a właścicielowi udało się do tego obrać swoją drogę. 

Czekam na to M3 na BBS RS GT w 19", jak ich nie założysz, zabieram je ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...