Skocz do zawartości

[E46] M3 Coupe Stahlgrau - asmo


asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna pogoda się zrobiła, więc można było wytargać felgi z szopy :P

Są to amerykańskie APEX ARC-8 w kolorze satin black, przody są 18x9,5" ET22 i tyły 18x10,5" ET27 więc taki optymalny fitment pod M3.

Dodatkowo wpadły też nowe opony Michelin Pilot Sport 4 235/40 i 265/35-18.

JOpk8pbK.JPG

No więc byle do wiosny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.03.2019 o 11:50, arab napisał:

Asmo dawaj mnie to Auto ale natychmiast!!

haha, chciałbyś! :D

Dnia 15.03.2019 o 19:39, david napisał:

za***iste te apexy i lekkie. Dużo wyszedł transport i cło ?

felgi trafiłem przez przypadek w wulkanizacji pod Bielskiem :D Panowie wiedzieli tylko ze sprzedają felgi do BMW i że są to chyba bbsy, że mi się zawsze to koło podobało to się długo nie zastanawiałem ;) tylko dekle zamówiłem nowe ori.

Dnia 16.03.2019 o 11:34, lapka666 napisał:

18" w e46 m3 i do tego w czerni? Szkoda... Tyle powiem.

No trudno, co zrobić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 12:06, Wisnia135i napisał:

Zdjęć m3 e46 na tych kołach jest pełno i dla mnie wgl to nienrobi roboty, jeszcze jeśli auto jest na tor to ok przejdzie ale jako german totalnie to nie wygląda... 

Ale ten wóz to nigdy nie będzie typowy german, na tor też w sumie nie, po prostu zawsze mi się bardzo te felgi podobały w tej budzie ;)

Żeby nie było nudno w piątek udało mi się kupić kolejny (chyba piąty) komplet felg do M3 :D tym razem ori japońskie BBSy w 19 calach, jak będę miał chwile to wrzuce foto :P

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko przymierzone BBS RS GT, 19 x 8,5 i 10 cali.

Opony jeszcze po poprzednim właścicielu, ranty do polerki, dekle do wymiany na ori i opony wpadną w odpowiednim rozmiarze do M3 i będzie grać :D

tymczasem pogląd jak to obecnie wygląda!

2ag6qgj.jpg

24bkoi8.jpg

Pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście auto robię tak, żeby mi się podobało i kolor na żywo jest ok i na razie rotory zostaną złote :P

żart to nie jest mimo że był wtedy 1 kwietnia :D

jedynie do tych felg mogę pomyśleć nad powrotem do białych migaczy żeby nie gryzło się z tym złotem!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...