Skocz do zawartości
M3DYK

[E30] Cabrio by M3DYK

Polecane posty

@Wisnia135i Dokładnie :) ale w e30 wiele nie namodzi tak jak w twojej jesli chodzi o bude, ma być klasycznie i schludnie, świerzy lakier z dopieszczonymi detalami i kupa rantu na kole, to jest to czego to auto potrzebuje :D  tym czasem trzymam kciuki zeby wyrobić się przed końcem lutego...  czas goni 

@Piorun  tego tym kloszom brakowało :)   dzięku temu zabiegowi mozna uniknąć kupna nowych z aso... 

@M3DYK to prawda ja mam szersze pole do popisu jeśli chodzi  o mody xd  na szczęście ja  nie mam problwmu jeśli chodzi o termin xd najbliższy to chotowa 2020 xx

siema prace nareszcie ruszyły po 8 tygodniach zwłoki, ale lepiej poźno niż wcale heh...    więc po skrócie wszystkie barany do okoła wylatują i robimy na gładko, jedynie dolne części progów tam gdzie mamy wargę na podnośnik będą w owej powłoce.   przewidywany czas ukończenia prac 2-3 tyg  plus okolo tydzien na całe składanie tzn konserwacja nadkoli, dostosowanie zwrotnicy pod gwint, spasy itd itp...    zdjęcia będą wrzucane na bierząco 

nx9g95.jpg5bcp48.jpg2rp2tz8.jpgsecaw3.jpgx0tel1.jpg2cmlp48.jpg29ps28g.jpgimnegw.jpgxlif60.jpg2e5k5lj.jpg1qls8j.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.