Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by M3DYK


M3DYK

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Dawiid napisał:

Bardzo ładnie się prezentowała. 

A przy okazji mam takie pytanie te ramki z ksywą to jakaś wersja indywidualna czy jak to jest ? Spoko opcja, bardzo mi się podoba :)8)

Na allegro sprzedają ludzie takie tablice i można sobie zrobić jaka się chce.
Kiedyś widziałem takie coś właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dawiid napisał:

Bardzo ładnie się prezentowała. 

A przy okazji mam takie pytanie te ramki z ksywą to jakaś wersja indywidualna czy jak to jest ? Spoko opcja, bardzo mi się podoba :)8)

Kiedyś kujon robił takie ramki ale to kupe lat temu, ja zamowiłem sobie gdzies na alledrogo  za grosze nadruk,  wysyłasz swoj pomysł i drukują takie paski, potem wysarczy ładnie przykleić na ramkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Siema, długo nic się nie pojawiało ano dlatego ze nie ma czasu, jest kilka innych projektów i nie tylko ale e30 nie zostało pominięte 

 

po kilku latach spokojnych poszukiwań w końcu wpadł mi w ręce o ironio wiatrołap do e30,   bez uszkodzeń typowe miejsca czyli rogi parapetu zakończenia nie pourywane nawet sam parapet nie obdarty,  siatka standardowo śmietnik,

image.jpeg.9efe5378665f0c0c02395c7e11a4e0ff.jpegimage.jpeg.5fd3e0dda724ec2c56d518dbd97ce640.jpeg

 

całość rozebrana wyczyszczona  założona nowa siatka i dość fajnie to wygląda 

image.jpeg.8c9e7b6403c25d27869456f1274e9345.jpegimage.jpeg.4e94ad188218eefe149d80b43eae575a.jpeg

 

za jakiś czas przymiarka na aucie, tym czasem dalej stoi pod kocem od ostatniego zlotu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiatrołap juz na aucie, nowa siatka dobrze siedzi ,  przy okazji wymieniona osłona słupka bo stara miała ślady po wkrętach i gumowe nakładki na pedały,  tyle na ten moment na 1szym miejscu teraz e28 kto czyta a nie tylko ogląda zdjęcia to dodam ze lada dzien jedzie na lakier więc w wolnej chwili będzie temat, pozdrawiam 

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

dodatkowo naklejki na szybe w starym wydaniu z flagą polski,  to był HIT ale juz na sklepie kujon ich nie ma, mam nadzieje ze wrocą tamte, wtedy wziąłbym ich więcej i pozmieniał w autach na takie jakie powinny być,  te nowe wgle mi nie pasują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...