Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by M3DYK


M3DYK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier....   a właśnie miałem iść spać :P    

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Nadal mnie boli że to nie wąska lampa... :cry:

Wiśnia jutro sobota więc dobrej jakości znieczulenie ukoi twój ból hehe

 

, ten front to dla mnie petarda i nie wymieniłbym go za tył wąskiej, w sumie to jej tylne lampy...   i dodam że zastanawiałbym się też przy pakiecie m-tech2 heh ;d , tak mi to leży i tą drogą idę :) 

 

@bartnik3er  no zaskoczyłeś mnie, przyznaje że łyknąłem ten wkręt jak pelikan hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dodatkowych zdjęć,  kolejne pojawią się po założeniu kół oraz całej masy drobnicy i robione jakimś lepszym aparatem :)    jeszcze ten nieszczęsny dach, w maju będzie wycieczka do lublina...  

 

wCkBsEB.jpg

9lgZp4O.jpg

myduq6p.jpg

Z66rNZR.jpg

gS4g7AU.jpg

xuqKHJq.jpg

TyUMMjt.jpg

88cKM3H.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, już wiosna i bezdaszniki powoli wybudzają się z zimowegu snu ;P     Najważniejsze żeby na zlot dojechały :P 

@KUJON  może i nie będzie czym wyjechać w najbliższym czasie ale jak wróci gotowa to ile radochy będzie wam dawać :)  myślę że warto czekać hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wisnia135i   nie wiem czy zmiana kierunków na ciemne nie zaburzy równowagi z migaczami bocznymi i tylnymi lampami :)  

 

a wydech doczeka się zmiany bo temat pieca pod maską nadal trwa :)  tak więc komora i cały spód razem z zawiasem dostaną nową powłokę, nawet nie wiem jeszcze co bedzie wsadzane pod mache :)  na pewno coś bezinwazyjnego P&P  zeby za wiele nie modzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siemano,  po miesiącu nieobecności coś ruszyło do przodu,  po ogarnięciu całej masy pierdółek które trzeba było zrobić. przyszedł czas na koła. I tak to dzięki tacie, który pomagając mi odwalił przy aucie kawał roboty podczas mojej nieobecności, odważył się na zabawę z gwintem i kątami :D  

Tył siadł tak jak zakładaliśmy, lecz przód nas delikatnie zaskoczył, koło miało wejść bez ocierania o lage a tu niespodzianka, nie wiem jakim cudem ale trzeba było wrzucić dystans 5mm bo niestety bęben tarł o amortyzator... myślę że @Kawul też się zdziwi :) tak więc dystans wpadł, koło trochu wyszło na zewnątrz i jest teraz pod większym kątem, ale nic nie szkodzi 

Zdjęcia robione tylko z jednej strony auta bo z drugiej felgi są całe w wosku i bez dekielków, nie ma co pokazywać...    tydzień przed zlotem ogarnę cały spas i kąty na gotowo, całość pójdzie mocno w dół, teraz to tylko przymiarka i upewnienie się że nic nie będzie obcierało bądź blokowało felgi bo wtedy nic bym już nie zrobił... 

 

4itK7xl.jpg

4RL9b6T.jpg

Fqznoxd.jpg

 

No i te dekielki :)   jednak robią robotę...

 

L1gPTUo.jpg

AzEQPjE.jpg

DOdPfkx.jpg

RzxCqZc.jpg

pqeMOuA.jpg

 

 

 

dzięki za uwagę i pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...