Skocz do zawartości
gamek2

Bmw [F82]M4 od gamek

Polecane posty

11 godzin temu, kiloff napisał:

chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, ja piszę o kwotach przy jakich poszczególne emki się odbijały (czyli moment kiedy przestawały tanieć a zaczynały drożeć), doskonale wiem ile aktualnie trzeba dać zarówno jak i za E46 jak i za E92 .. ;)

:wink:

Trochę w dół, koniecznie, ale z zachowaniem użytkowości, w końcu ten samochód do czegoś służy ;) Ja bym tu widział bbs fi-r... Zresztą, gdzie bym ich nie widział, ze względu na swoją lekkość i wygląd. Dobrze siadło ;>

:roll::roll::roll:

Czy wy się oduczycie cytować zdjęcia?!!! No co trzeba mieć w bani ja się pytam...

PS.

Kolor felg dobrany idealnie jak lakieru ale do mnie to koło nie przemawia. Na poprzednim było coś z i8 i to mi się podobało. Teraz jest za subtelnie i za delikatnie tak jakby.

Goryl na tym zdjeciu pieknie to siedzi ale ja takiej gleby nie zrobie bo juz teraz dokładka jest blisko ziemi  ;) Chociaz jak sobie zmierzyłem -30 od tego co mam teraz to powinno byc podobnie

Wiadomo spasuje na tyle ile vede w stanie .

Na zywo jest duzo lepiej i ja jestem zadowolony z tego koła :)

4 godziny temu, goryl napisał:

Gamek, zgadzam się z Tobą bo już  po pierwszych zdjęciach miałem się pytać  co ten przód tak nisko leży  :)

Dokładki swoje robią ;) ale mysle ze przy -30 bedzie sie dało sprawnie poruszać  a i spasy bedą lepsze

Raczej przemaluje te felgi na czarny połysk mysle ze bedzie dyzo lepiej ;)

Jak dla mnie to to koło dobrze tutaj siedzi na pewno jest o 100x lepsze od poprzedniego tylko potrzeba tutaj delikatnej gleby i będzie cacy:) A co do dźwięku wydechu to dobrze gada i można coś nagrać można:lol:Pozdr.:-D

Patrze na te zdjęcia z nieukrywana zazdrością, ale brakuje mi tu Syndykatu... jakaś ramka rejestracji, pachnidło na lusterko, właściciel w syndykatowym tank-topie na sniegu obok auta ;) a tak poza tym to petarda!!! pozdr

Czarne to w ogóle znikną. Nigdy nie byłem za czarnymi kołami. Kurde nie trafiają do mnie mody tych nowych aut. Jak przy starych wzór koła był oczywisty tak w nowych żeby to dupę urwało to nie wiem co musi być a przecież te koła kosztują worek kasy. Polonez z rcs fajnie przełamał customem nowe auta ale to moja opinia :mrgreen:

Poza tym to m4 to najbardziej agresywne m jakie wyszło. Zazdroszczę i aż mi głupio za komentarz narzekający wyżej :???:

@lapka666  tobie te czarne koła  się w żadnym nie widzą a właśnie robią w większości przypadków najlepszą robotę, mówisz że ch***ia a potem jest w aucie takie koło  i sie jarasz:-P

@gamek2 no w czarnym połysku myślę że to to załatwi sprawę i będzie tak jak być powinno 8) ja u mnie też widzę tylko czarne koło. Do takich typowych sportowych aut to tylko czarne koło jak, dla mnie:twisted: