Skocz do zawartości
gamek2

Bmw [F82]M4 od gamek

Polecane posty

Ja pluje sobie w brode że byłem na molo i nawet nie obejrzałem dobrze tego auta. Może dlatego że nie jestem jakimś fanem nowych modeli BMW ale ku*** ?!?! To auto jest tak perfekcyjne skomponowane że... że właśnie znowu wróce do początku zdania, dlaczego ja go dobrze nie obejrzałem na żywo?! :D Pozdro

22 minuty temu, gamek2 napisał:

Mogłeś przyjść sie napić%%% oglądać nie musiałeś :D

No to umówieni na picie przy kolejnej okazji :D A auto kiedyś obejrzę (przy okazji)  :twisted:

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Ja pluje sobie w brode że byłem na molo i nawet nie obejrzałem dobrze tego auta. Może dlatego że nie jestem jakimś fanem nowych modeli BMW ale ku*** ?!?! To auto jest tak perfekcyjne skomponowane że... że właśnie znowu wróce do początku zdania, dlaczego ja go dobrze nie obejrzałem na żywo?! :D Pozdro

Trzeba było mniej pić :-D chodziliśmy razem z Julką wśród aut ale największe wrażenie zrobiła na niej właśnie M4. Nawet nazwała ją kocur :mrgreen: nie da się powiedzieć nowych superlatyw o tym aucie bo pewno każde z nich zostało powiedziane. Auto idealne.

20 minut temu, feconi napisał:

Trzeba było mniej pić :-D chodziliśmy razem z Julką wśród aut ale największe wrażenie zrobiła na niej właśnie M4. Nawet nazwała ją kocur :mrgreen: nie da się powiedzieć nowych superlatyw o tym aucie bo pewno każde z nich zostało powiedziane. Auto idealne.

To pozdrów Julke  :P ma dobry gust

2 godziny temu, feconi napisał:

I te uczucie, gdy Gamek wydaje na carbon do swojego samochodu więcej niż warte jest twoje E46 ... Jednak ja się potrafię cieszyć, że komuś fajnie się wiedzie i robi super projekty :-) czekamy na więcej.

Zaplusowali prawie wszyscy od e46 hehe. Dlatego sobie żartowałem wcześniej pytając czy nie lepiej byłoby kupić dwie zdrowe e36. Gamek swój chłop. I jemu to akurat można tylko zdrowo zazdrościć piwo

W Niemczech firma zajmująca sie Carbonem właśnie wykonuje dla mnie na zamówienie forme z orginalnej maski CS :) jak skonczą to zaczną bawić sie carbonem Tak ze maska bedzie 100% z włókna węglowego

3EOBZRL.jpg

0x8cWSf.jpg