Skocz do zawartości

Bmw [F82]M4 od gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.03.2021 o 19:11, gamek2 napisał:

Dalsze plany to kminic dalej nad customem 3tlg z jakimś sensownym rantem, ale nie jest to proste w tym aucie 

Zostawiam dla inspiracji, just in case:

https://www.instagram.com/bmdoubledru/

https://149410163.v2.pressablecdn.com/wp-content/uploads/2020/09/20-Inch-Custom-3-Piece-BBS-LM.-.jpg

http://baq-garage.pl/wp-content/uploads/2019/12/IMG_5056.jpg

fre_pl_SET-DES-DIFFUSEUR-DES-BAS-DE-CAIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, gamek2 napisał:

To już mowie ze w f82 jest problem żeby upchać szersze ranty niż 2 i 2.5 bez aira czy kątów przez duże hamulce

Jakieś tam próby  jeszcze będą ale co z tego wyjdzie to nie wiem

LM jako felga mi się nie podoba 

Nie wiem w czym jest problem? Chyba że f82 jest jakaś inna :wink:

Screenshot_20210413_084826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie wiem w czym jest problem? Chyba że f82 jest jakaś inna :wink:

Screenshot_20210413_084826.jpg

Szczerze to ta felga tu kompletnie szału nie robi ciemny rotor zabija to koło rantu mało i przód kiepsko spasowany względem tyłu i to nie tylko moja opinia. Dlatego @gamek2 nie pójdzie na taki setup i szuka czegoś bardziej pasującego pod budę m4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dawid82 napisał:

Szczerze to ta felga tu kompletnie szału nie robi ciemny rotor zabija to koło rantu mało i przód kiepsko spasowany względem tyłu i to nie tylko moja opinia. Dlatego @gamek2 nie pójdzie na taki setup i szuka czegoś bardziej pasującego pod budę m4 

Tutaj raczej chodzi o ranty które są 2.5 i 3 które wchodzą bez problemu. I aby był szał można dać bez problemu 3 i 3.5 ale powiedz mi po co? Aby kaleczyć auto i robić z niego kozaka do zdjęć? Wracają do rozmowy Gamka ze ciężko upchać 2 i 2.5 

Ta opinia jest Kujona bo widziałem jak macał na 3er i jak marudził do Mariusza o przód każdy o tym wie że można włożyć więcej i do tego właśnie nawiązuje ze mieści się bez problemu 3 i 3.5 

 

Chodź idealnym rozwiązaniem będzie taki zestaw jak u mnie w e92 czyli 3 i 3.25 w tym przypadku, tylko jest kolejny problem właściciel auta że tak powiem ma na to wy... I nic nie będzie robione na siłę jeśli chodzi o felgi. Rotor taki chciał to ma. Jemu się podoba więc tak zostaje 

 

Po tym wszystkim i tak co nie zrobi ekipa tsz będzie negowane źle nie pasujące i o tym już każdy z nas wie. Ja nigdy nie liczyłem na klepanie po ramienu i również tego nie oczekuje. Co nie zmienia faktu że to co robiliśmy będziemy robić dalej i nic ani nikt na to wpływu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że 2 i 2.5 da się wsadzić to wiem ale przy 20 calach te ranty giną 

Dla mnie dobrze  było by chociaz 3 i 3.5 

Właśnie każda firma która miała mi robić felgi mówiła to samo czyli że nie da rady więcej upchać 

Coś tam działam w tym temacie i zobaczymy co wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gamek2 napisał:

To że 2 i 2.5 da się wsadzić to wiem ale przy 20 calach te ranty giną 

Dla mnie dobrze  było by chociaz 3 i 3.5 

Właśnie każda firma która miała mi robić felgi mówiła to samo czyli że nie da rady więcej upchać 

Coś tam działam w tym temacie i zobaczymy co wyjdzie 

Da się to zrobić bez większych problemów takie ranty , i jak podoba Ci się LM to akurat idzie zrobić fajnie z rial Daytona coś na wzór LMa zobacz jak Sebastian z felgi południe właśnie zrobił taka akcje i wygląda to bardzo dobrze. Chyba że uważasz że ta felga jest poprostu za słaba i zostaje kupić worki w 20 bo w sumie nic innego fajnego nie ma w 20" Jeśli Buda f82 przyjmie to samo co f80 śmiało można pakować 3 i 3.25 bez większych problemów 

Screenshot_20210413_115311_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Tutaj raczej chodzi o ranty które są 2.5 i 3 które wchodzą bez problemu. I aby był szał można dać bez problemu 3 i 3.5 ale powiedz mi po co? Aby kaleczyć auto i robić z niego kozaka do zdjęć? Wracają do rozmowy Gamka ze ciężko upchać 2 i 2.5 

Ta opinia jest Kujona bo widziałem jak macał na 3er i jak marudził do Mariusza o przód każdy o tym wie że można włożyć więcej i do tego właśnie nawiązuje ze mieści się bez problemu 3 i 3.5 

 

Chodź idealnym rozwiązaniem będzie taki zestaw jak u mnie w e92 czyli 3 i 3.25 w tym przypadku, tylko jest kolejny problem właściciel auta że tak powiem ma na to wy... I nic nie będzie robione na siłę jeśli chodzi o felgi. Rotor taki chciał to ma. Jemu się podoba więc tak zostaje 

 

Po tym wszystkim i tak co nie zrobi ekipa tsz będzie negowane źle nie pasujące i o tym już każdy z nas wie. Ja nigdy nie liczyłem na klepanie po ramienu i również tego nie oczekuje. Co nie zmienia faktu że to co robiliśmy będziemy robić dalej i nic ani nikt na to wpływu nie ma. 

Wszystko się zgadza poza tym, że ekipa będzie negowana, bo dużo było i jest grubych  tematów u Was, mi chodziło, że te koło co pokazałeś nie robi wow dla gamka i wielu innych aut, które są tzw show carami na scenie BMW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dawid82 napisał:

Wszystko się zgadza poza tym, że ekipa będzie negowana, bo dużo było i jest grubych  tematów u Was, mi chodziło, że te koło co pokazałeś nie robi wow dla gamka i wielu innych aut, które są tzw show carami na scenie BMW. 

Oczywiście nie ma być wow wcale nie było takich zamiarów aby było zamieszanie na scenie bmw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jednym się spodoba innym nie :-D

Długo szukałem odpowiedniego rotora który będzie się nadawał do zrobienia customa i upchniecia jak najwięcej rantu 

Przód przyjmuje 4 cale tył jest szansa na 4.5  jeśli nie upchamy 4.5 to zostanie 4 na tyle i 3.5 na przodzie

Na zdjęciach nie widać wklesłosci koła i szerokości rantu :wink:

Teraz trzeba wszystko wykończyć pomalować rotor i skręcić 

Cdn

 

 

IMG_20210506_194836.jpg

received_502585154205723.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ze udało Ci się odnaleźć coś dla siebie!

Wiem, ze pewnie zdanie już sobie wyrobiłes, ale nie wydaje Ci się ze biorąc pod uwagę wzor rotorow to po pomalowaniu ich na czarno będzie to wyglądało trochę za bardzo JDMowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...