Skocz do zawartości

Bmw [F82]M4 od gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

@kamster tak masz racje ze brakuje miejsca żeby stały wszystkie 3 razem  ;) ale spokojnie już powoli działam w tym temacie i być może powstanie większy bo ponad 120m2 jak nie więcej

Narazie inżynier musi mi zrobić plan bo chce wyburzyć wszystkie wewnętrzne sciany i zrobić jedno wielkie a to nie takie proste :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 15.12.2019 o 14:14, gamek2 napisał:

@kamster tak masz racje ze brakuje miejsca żeby stały wszystkie 3 razem  ;) ale spokojnie już powoli działam w tym temacie i być może powstanie większy bo ponad 120m2 jak nie więcej

Narazie inżynier musi mi zrobić plan bo chce wyburzyć wszystkie wewnętrzne sciany i zrobić jedno wielkie a to nie takie proste :)

Jeszcze trochę a spełnisz moje marzenie... żeby mieć garaż większy od domu haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo dojdziesz do takiego momentu że e36 e28 m4 i e30 będą porobione i nie będziesz miał przy nich co robić :)  proponuję szykować kolejne stanowiska na kolejne modele, może tym razem zapodasz jakąś alpine e34 ?  albo e38 e21 chyba że poszukasz e9 zeby mieć jakieś zajęcie na dłużej hehe :D    kobyłka na której leży maska sztos ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, gamek2 napisał:

E34 i e38 już miałem ;)

Jak bym kiedys miał cos robić to tylko e24 ;)

Pewnie już kupiłeś :mrgreen:

 

Mówiłem Ci już że jesteś po***any? Jak nie to sory za opóźnienie 

 

 

Hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało sie przypasować maske nie jest idealnie ustawiona bo i tak została sciągnięta do malowania więc nie było sensu sie z tym bawić! koncowe spasowanie będzie już po malowaniu

Do fot już nawet były zdemontowane zamki i odbojniki bo już ją sciągalismy ale przyjechał fotograf i szybko zrobił kilka fot

hwFx1mm.jpg

xeBwbPD.jpg

yqbIiSz.jpg

EhS7Swg.jpg

D53wKxs.jpg

epfh7GT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gamek2 napisał:

Wiśnia raczej wątpie minimum chyba 19

No właśnie dlatego chciałbym opinii   kogoś  kto  to zakładał lub próbował bo, na  bmwstore  dla M4  niby wychodziła  18  ale tylko pod zwykle  tarcze wiadomo, nie ceramike, bo do mnie  bym wsadził te heble  tylko że potrzebuję aby 18  móc wsadzić xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qbak  no właśnie  siedziałem  na  mobile.de  i  znalazłem  M2  która ma te same heble i   18  wchodzi ^^   a  taki zestaw  hebli  jest  bardzo tani wzgledem np  ap racing, brembo gt , gtr czy  jakis  ksport itp ^  a pasuje  p&p  praktycznie  więc wkładając ori rzeczy od bmw nie będę też miał problemu z przeglądem gdzie np  ap racing  to już problem  itp  dlatego  pytałem  bo może ktos wiedział ^^ ale już znalazłem ^^ przy okazji jak ktoś ma  m3 e92   to mogę  powiedziec co i jak   aby to wpakować ^^ a tarcze znowu  nie są aż tak drogie i  te zaciski ^^  cena  niewiele większa  jak  do ori 1M ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska pierwsza klasa a w połączeniu z resztą elementów stanowi piekną całość tej wyjątkowej MCzwórki, chyba już starczy tego Carbonitu czy jeszcze coś?

Ja też zamówiłem i czekam na węgiel od Reventon Design, przed Świętami montaż na F10 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...