Skocz do zawartości

Bmw [F82]M4 od gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pluje sobie w brode że byłem na molo i nawet nie obejrzałem dobrze tego auta. Może dlatego że nie jestem jakimś fanem nowych modeli BMW ale ku*** ?!?! To auto jest tak perfekcyjne skomponowane że... że właśnie znowu wróce do początku zdania, dlaczego ja go dobrze nie obejrzałem na żywo?! :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Ja pluje sobie w brode że byłem na molo i nawet nie obejrzałem dobrze tego auta. Może dlatego że nie jestem jakimś fanem nowych modeli BMW ale ku*** ?!?! To auto jest tak perfekcyjne skomponowane że... że właśnie znowu wróce do początku zdania, dlaczego ja go dobrze nie obejrzałem na żywo?! :D Pozdro

Trzeba było mniej pić :-D chodziliśmy razem z Julką wśród aut ale największe wrażenie zrobiła na niej właśnie M4. Nawet nazwała ją kocur :mrgreen: nie da się powiedzieć nowych superlatyw o tym aucie bo pewno każde z nich zostało powiedziane. Auto idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, feconi napisał:

Trzeba było mniej pić :-D chodziliśmy razem z Julką wśród aut ale największe wrażenie zrobiła na niej właśnie M4. Nawet nazwała ją kocur :mrgreen: nie da się powiedzieć nowych superlatyw o tym aucie bo pewno każde z nich zostało powiedziane. Auto idealne.

To pozdrów Julke  :P ma dobry gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feconi napisał:

I te uczucie, gdy Gamek wydaje na carbon do swojego samochodu więcej niż warte jest twoje E46 ... Jednak ja się potrafię cieszyć, że komuś fajnie się wiedzie i robi super projekty :-) czekamy na więcej.

Zaplusowali prawie wszyscy od e46 hehe. Dlatego sobie żartowałem wcześniej pytając czy nie lepiej byłoby kupić dwie zdrowe e36. Gamek swój chłop. I jemu to akurat można tylko zdrowo zazdrościć piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...