Skocz do zawartości

Bmw [F82]M4 od gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu kupiłem M4 

Auto jest z USA i jak to jest z tymi autami kazdy wie. To tez miało stłuczke z przodu (przedni błotnik od strony kierowcy,zderzak,lampa piduszki nie wystrzeliły) Stłuczka była w 2015r wiec ktoś nią długo nie pojeździł 

M4 kupił dla siebie z Usa piłkarz Lecha Poznań który oddał auto do Aso i tam była wykonana cała naprawa na nowych czesciach Nastepnie kupił ją wlasciciel Studia detajlingowego i jeszcze kilku innych biznesów. O auto bardzo dbał Ogólnie to auto bardzo zadbane 

Aktualny przebieg to 60tys km jak kupiłem było 58 tys

Rok produkcji: 2014.10.29

Silnik:S55

2r23jer.jpg

51x6hg.jpg

dea6j5.jpg

oigmmq.jpg

2rlycy1.jpg

 

2qiz5np.jpg

or4ad0.jpg

9zlima.jpg

kcnk9h.jpg

2ps4s9u.jpg

bf0rwx.jpg

 

M4 dostało ode mnie prezent pod choinke nowe koła 20 cali  Zperformance z nowymi oponami i dokładke pod tylny zderzak z carbonu

2ufc0vs.jpg

2afa99d.jpg

14l4nwk.jpg

A żeby lepiej sie oddychało dostała wkladki KN

vnjhhx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest Ona!M4 to naprawdę gruby plastik jak dla mnie!mega kot!pamiętam jak koleś u mnie na dzielni śmigał takim ale w cabrio, a wydechy robiły robote, jaki wydech masz u siebie?też strzela?

 

Pozdro 

Ps. Jaki styl będzie dupowoz czy german?heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, aczkolwiek seria F8X jest chyba pierwszą, gdzie stylistycznie bardziej podoba mi się w 4 drzwiach a nie w dwóch.

Ciekaw jestem momentu odbicia się F8X, bo jak narazie to ceny masakrycznie lecą można powiedzieć z miesiąca na miesiąc. Ale wszystkich emek leciały do czasu, i tak o ile E46 się odbiło przy około 50, to E9X zeszło maks do 80k ... więc F8X do ilu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gamek2 napisał:

Nie mam czym nagrać ;) zresztą to tezeba usłyszeć na żywo podczas jazdy ;)

Przepraszam bardzo E36 było czym nagrywać E28 też było czym nagrywać a M4 nie ma czym no bez jaj :) :D No ja wiem że lepiej usłyszeć na żywo i podczas jazdy ale ja niestety nie będę miał okazji :( :/ Dla tego by się przydało jakieś video :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kiloff napisał:

Piękna, aczkolwiek seria F8X jest chyba pierwszą, gdzie stylistycznie bardziej podoba mi się w 4 drzwiach a nie w dwóch.

Ciekaw jestem momentu odbicia się F8X, bo jak narazie to ceny masakrycznie lecą można powiedzieć z miesiąca na miesiąc. Ale wszystkich emek leciały do czasu, i tak o ile E46 się odbiło przy około 50, to E9X zeszło maks do 80k ... więc F8X do ilu ? 

Myśle że za te kwoty to kupisz ale szroty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Dobrze że koło zmieniasz bo są w UJ paskudne. Ja nie wiem czy te niemce nie widziały jak one wyglądają? Teraz będzie zapierdalacz pełną parą. Brawo kibicuje i czekam co tu się podzieje!!!!!!!! 

 

 

 

 

 

Pierwsze auto które przebiło Gamkowe cabrio - w sumie to nie jestem zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, broddi napisał:

Myśle że za te kwoty to kupisz ale szroty:wink:

chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, ja piszę o kwotach przy jakich poszczególne emki się odbijały (czyli moment kiedy przestawały tanieć a zaczynały drożeć), doskonale wiem ile aktualnie trzeba dać zarówno jak i za E46 jak i za E92 .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...