Skocz do zawartości
Hazel

[E46] by Hazel

Polecane posty

" target="_blank">Link
  • LokacjaKTA
  • fotosik to tragedia, jest tyle innych stron gdzie nie trzeba płacić za transfer hehe, gdy założyłem moją galerie fotosik policzył mi roczny abonament prawie 700zł za to zeby ludzie mogli oglądać zdjęcia prac... porażka po całości

" target="_blank">Link
  • LokacjaPodobin
  • Imgur to najlepszy serwis do hostowania zdj za darmo

Widze ze dawno nic tutaj nie publikowałem ale to nie znaczy ze nic się nie dzieje ;) Hartge juz skręcone i prezentują sie nieziemsko. Kupione zostały także fotele Recaro i myślę ze siądą tutaj konkretnie. Szczerze przyznam ze dopoki nie zobaczyłem ich na zywo to nie powalały mnie na kolana. Fotele dzisiaj zostały zawiezone do szycia w czerwoną skóre. 

20wYqye.jpg

img]https://i.imgur.com/UHcd3c9.jpg[/img]

HfXWOUi.jpg

eavDvr8.jpg

W międzyczasie kółka zostały załozone na auto. Opona z przodu 205/40/18i tył 215/40/18. Wydaje mi się ze profil z tyłu mógłby byc 45. Mimo ze gwintu nie ma to da sie na to patrzeć
    w03SN1e.jpg

zBIJtzW.jpg

Gdyby ktoś był zainteresowany to zielona e46 jest na sprzedanie. Kolor dość sentymentalny z racji ze poprzednie miałem w takim kolorze lecz juz nie mam zamiaru zmieniac ;) Dzisiaj także taki oto komplecik zawiozłem do lakierowania 

hWPTPDu.jpg

9 minut temu, DarkO napisał:

Fajnie to wygląda,  lecz moim zdaniem fotele obszyl bym cale na czarno.  Czekam na dalsze aktualizacje,  powodzenia. 

Jakoś uparłem sie na to czerwone i raczej zdania nie zmienię ;) dziękuje ;) 

8 minut temu, Wisnia135i napisał:

Fotelec racaro z audi?  Koła za***iste ale osobiście do e46 tylko 19.. 18  za mała i nie robi tak roboty... 

Fotele z golfa. Jak dla mnie 18 siedzą jak nalezy i jest dobrze takze ile ludzi tyle opinii

1 minutę temu, Bartek.P napisał:

Koła mega wyszły ale w związki z tym że to 18" to przydał by się tu gwint.  

Gwint w drodze ISC. Troche sie spoznia tak poza tym 

3 godziny temu, Hazel napisał:

Fotele dzisiaj zostały zawiezone do szycia w czerwoną skóre. 

Kurła nawet obszycie wnętrza na tym syndykacie jest takie same jak we wszystkich.

Ja u siebie mam raptorem pomalowane, możesz zerknąc w galeri jak to mniej wiecej wyglada ;)
    Tez kompletny tył od 330i wsadzam do siebie, hamulce takze hehe;) 

" target="_blank">Link
  • LokacjaNailsea Swarzędz
  • Fanty fajne zbierasz, koło mi się bardzo podoba ale są dwie kwestie. Pierwsza wiesz że jak to spasujesz jak trzeba to splittery dotkną ziemi? Druga kwestia powiedz mi dlaczego tak wąsko? Jak już koła były w częściach i bębny inne kupowane to trzeba było zrobić przynajmniej te 9 i 10. Jest to w ostatnim czasie drugi temat w którym do E46 zakładane są na przód opony 205. Pamiętajmy koła zawsze robimy pod auto nigdy odwrotnie. Powodzenia w dalszych modach.

@Richie_G Bębny były wymieniane ponieważ tył jeden był pęknięty a naprawianie mnie nie bawi bo i tak sie rozpadnie i tak. Trafiły się w miare tanio 2 bębny na tył i kupiłem. Jeżeli kiedyś trafią siię kolejne w dobrych pieniądzach to zmienie bo dlaczego nie ale narazie w kwestii kół nic się nie zmieni. Co do splitterów to będziemy patrzec jak to wyjdzie jak juz wszystko będzie spasowane ;) 

@lukaszk widziałem i ten żółty to kompletnie nie moja bajka. U mnie czarny plus elementy alu w srebro i zaciski w kolor auta

W ostatnim czasie to przy samym aucie za dużo sie nie dzieje. Większosc wolnego czasu jaki miałem poświeciłem na detailing białej E30 ale to nie znaczy ze nie ma co pokazać w temacie ;) Poprzychodziło troche zamówionych fantów a że dzisiaj ładna pogoda to porobiłem jakieś tam zdjęcia.  

TcPjML8.jpg

OUTUlbQ.jpg

Troche jak widac tego sie nazbierało a to nie jest wszystko. Ranty i bębny idą do niebieskiej E30 która także jest odziana w OZ Hartge ;) 

Gwint ISC wersja Sport. Piękny pachnący aby zakładac i kręcic w dół ;) 

vt4MXkK.jpg

Ponizej na zdjęciu mamy nowiutke wahacze Meyle HD.Na innym zdjęciu widać także poliuretany na przednie wachacze W kartonikach mamy łożyska przód z piąstą FAG, łożystka na tył FAG i piasty tył Meyle. Musiałem także zakupic zestawy naprawcze do zacisków. 
    V7m4fH2.jpg

Na pozostałych dwoch zdjęciach elementy zawieszenia po lakierowaniu ;) Kolory normalne bez zadnych dziwnych wymysłów.

OZ7F1x7.jpg

MEgXKSO.jpg

Na zdjęciach brakuje jeszcze zacisków ponieważ są one aby w podkładzie na obecną chwile. Nie polakierowany został także dyfer z obawy przed jego uszkodzeniem podczas lakierowania proszkowego więc stwiedziłem ze sam go polakieruje ;) 
    Jedyna zmiana w aucie w ostatnich 2 tygodniach to zostały  założone tylne lampy LED. Lampy w klapie zostały takie jak były ponieważ wygląda wg mnie to bardzo dobrze.