Skocz do zawartości

[E46] 330 "Chmurka" by Hazel


Hazel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Troche jeżdzone to i troche fotek sie porobiło w między czasie a to kilka z nich ;) 

QLZixNl.jpg

nYVazor.jpg

cGCsnnG.jpg

1j5dTlZ.jpg

Te cztery zdjęcia zrobione jakies 2 tygodnie temu podczas powrotu z imprezy. Miejscówka to stara stacja benzynowa i spodobała mi się na tyle ze jeszcze kiedyś zrobie tam jakies zdjęcia ;)  

ML1DzwQ.jpg

Es09Jwz.jpg

RKEx7Jh.jpg

Powyzsze zdjęcia są z dzisiaj. Ostatnio na podwórku mamy mały 3er fest :D Więcej mozna znalezc na fejsie ;) 

SJHM9wp.jpg

2qKYbhn.jpg

 

Trzeba przyznac ze towarzystwo doborowe ;) Przy aucie sie nie działo prawie kompletnie nic z powodu braku czasu. Jedyne co to przyszły nowe dywaniki i czarne nerki od HTT które leża w bagażniku i czekają na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2019 o 10:35, BartoszzG napisał:

dobrze siedzi ta felga w e46, jedynie na niektórych fotkach tył wygląda jakby w pozytywie był?

Dokładnie, też miałem takie wrażenie :P

Poza tym wygląda jakby na tył się przydała trochę szersza opona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to zgodnie z moimi przewidywaniami absolutnie ani troche nie prowadze tego tematu na bieżąco :D No ale coś dla was i dla potomnych mam także lecimy z tematem

Ostatnio trafiły się listwy BMW Individual które mi się dość mocno spodobały także zostały zamontowane. Stan może nie jest idealny ale będe polował na jakieś w stanie bliskim perfekcji ;)

t85lgBy.jpg

Co do wnętrza to zmieniłem także klamke bo była wytarta  i osłone głosnika która była pęknięta

DWOcxAE.jpg

0k0YUYa.jpg

Małe detale a o wiele przyjemniej to wygląda. Co do wnętrza to złożyłem je do końca tj podstopnica, osłony pod kierowcą, schowek kierowcy i schowek pasażera. Miało być robione audio ale narazie szkoda mi na to czasu. Jedyne co to ponoć chodzą słuchy, że fotele zawitają do "Chmurki" ale czas pokaże.

W zeszłą niedziele odbywał się w mojej okolicy zlot  Dzień Świra i polecieliśmy z bratem i dwójką znajomych. Zlot mały, dość przyjemny, chociaż auta bez szału, więć nasze wyróżniały się ż tłumu xd 

66AWpep.jpg

I jakaś tam mała sesja w lesie 

eRnKiNl.jpg

kU9WLf5.jpg

pUkuaYs.jpg

No i także padła decyzja o zmiane lusterek ze zwykłych na wersje z M3. Postaram sie je jak najszybciej polakierowac coby nie wyglądał jak jakis ulep którym i tak już jest xd. Aktualnie jest to wersja zwykła ale w przyszłosci może bedzie zmiana na składane elektrycznie. Montaż odbył sie dzisiaj na próbe chociaż po dobrym weekendzie nie sżło to tak sprawnie jakbym tego oczekiwał :D 

gzwawYX.jpg

qB9HfOi.jpg

To by było w sumie na tyle, pozdrawiam serdecznie,nie poddawajcie się w modyfikacjach jak @KUJON z dokładkami , Hazel xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy lusterka polakierowane i juz zamontowane. Lakierowałem sam, i mysle ze jest spoko. Są niedociągnięcia ale mysle ze ten egzemplarz długo nie zabawi na aucie i jak najszybciej będą składane elektrycznie. Ponizej prezentuje efekty ;) 

3raoiJ4.jpg

c1uE3eB.jpg


Polakierowałem i zamontowałem także rozpórke of Swagier Custom Parts. Rozpórka poszła w czarny połysk. Poniżej zdjęcia z montażu który odbywał się w garażu bo na dworze pogoda deszczowa  :| 

rXBGb1k.jpg

A teraz juz efekty końcowe. Pod maską ewidentnie przydałby sie jakis detailing ponieważ rozpórka mocno wybija się na tle reszty

i8h48as.jpg

No i teraz wisienka na torcie

oPc4JVK.jpg

FdQmvBU.jpg

Luterka wg mnie robią robote w uuuuj. Następne modyfikacje będą prawdopodobnie bardziej mechaniczne i będe aktualizował powiedzmy w miare na bieząco :D 

@KUJON  Faktycznie mocno podobne, chociaz na nikim się zbytnio nie wzoruje bo i tak w sumie wszystkie takie same. :D Pozdrawiam i miłego wieczoru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak pomalowałeś te lusterka ten trójkąt powinien być w kolorze niebieskim? z tyłu troszę za wąsko i wygląda jakby koło było w pozytywie.  Te splitery z przodu nie moja bajka, dużo ciekawiej wyglądałaby dokładka w całości, dużo pracy przed Tobą, ale idziesz w dorą stronę. pozdro  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2019 o 11:16, dawid82 napisał:

dlaczego tak pomalowałeś te lusterka ten trójkąt powinien być w kolorze niebieskim? 

Z tego co zauważyłem to M3 miały tròjkąty lusterek kolorze Budy. Pozostałe wersje nadwoziowe miały tròjkąty czarne. Więc pytanie czy właściciel chciał iść w stronę zwykłego coupe czy pomylił malowanie. W każdym bądź razie czarne tròjkąty fajnie wspolgraja z shadowline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bartek.P napisał:

Z tego co zauważyłem to M3 miały trujkonty lusterek kolorze Budy. Pozostałe wersje nadwoziowe miały trujkonty czarne. Więc pytanie czy właściciel chciał iść w stronę zwykłego coupe czy pomylił malowanie. W każdym bądź razie czarne trujkonty fajnie wspolgraja shadowline.

w sumie teraz na spokojnie jak się przyjrzałem to jest ok ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lelek napisał:

Ogólnie jakieś większe plany na auto? Czy już zostaje w tej wersji co jest teraz?

Z wiekszych planów to będzie ogarnięcie wydechu, prawdopodobnie eisenmann i wkoncu montaz foteli. Tak to generalnie dązenie powoli do przodu w kierunku ideału czy wymiana ujowych częsci na ładne ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2019 o 08:40, Hazel napisał:

@dawid82  Taki był zamiar z trojkątami by poszły w czarny kolor bo podoba mi się to o wiele bardziej niz w kolor budy. Co do koła z tyłu to siedzi 9.75j z 2.5 calowym rantem opona 215/40 więc wąsko wydaje mi sie nie jest. Pozytywów tez nie ma jeżeli o to chodzi 

 

tył w e46 to minimum 10.5 na 225 oponie, pomyśl nad tym, bo to zmieni to auto moco, do tego rant 3 lub 3.5 i jest sztos. auto kosa, działaj. pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2019 o 12:57, Bartek.P napisał:

Z tego co zauważyłem to M3 miały trujkonty lusterek kolorze Budy. Pozostałe wersje nadwoziowe miały trujkonty czarne. Więc pytanie czy właściciel chciał iść w stronę zwykłego coupe czy pomylił malowanie. W każdym bądź razie czarne trujkonty fajnie wspolgraja shadowline.

Jak się to czyta to aż oczy krwawią, przecież podświetlają się błędy :shock: Sorry za offa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszke się ostatnio podziało przy samochodzie z pewnego powodu który napisze na końcu ;) Zdjec jako tako za dużo nie ma konkretnych ale coś wstawie zeby nie było ze nie ma nic xd 

lUORbHU.jpg

Z rzeczy które podziały się na zewnątrz to głownie wyjechały zwykłe lusterka M3 i włozone zostały składane elektrycznie. Obecnie czekam jednak aż przyjdzie wiązka by to wszystko podłączyc ;) 

Spasowany został troche przedni zderzak i juz nie odstaje chamsko jak wczesniej. Ogólnie dzisiaj auto zostało dość dobrze umyte i prezentuje się nieziemsko

Zakończony został temat czujników ABS i juz nie ma zadnych kontrolek na desce wiec baja bongo ;) 

zSnZPii.jpg


We wnętrzu także zostało ogarnięte. Skóre dostała czyszczenie a potem został połozony wosk na skóre. Efekt zrobiło bardzo dobry, wyglada naprawde swietnie jak na jej stan.
Podłączona została wkoncu roleta elektryczna. Jak dla mnie fajny bajer. 

P6fPoqC.jpg

Byly jeszcze jakies małe rzeczy po drodze ale to nawet nie warto wspominać. 

No i generalnie to auto idzie na sprzedaż :D  Pewnie nie jedną osobe to zdziwi no ale taka jest prawda. Cena to 40999 zł lub 27999 bez Hartge. Czas pokaże czy da rade tyle dostac ;) 

ps.

 Ale bez obaw. Zostajemy w niebieskim kolorze, będzie fajnie  :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...