Skocz do zawartości

[E30] Zinnoberrot 2d 1989 by Paweł


pawel_nopl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.09.2019 o 13:56, dawid82 napisał:

Coś czuje, że ona nowa i seryjna będzie.  Sztos robota 

Nie, nie. OEM mnie nie kręcą (oczywiście nic im nie ujmując, bo jest to wielka sztuka utrzymać auto w oryginalnym stanie). Zawsze musi być jakiś smaczek od siebie. Powiedzmy ze to będzie takie OEM+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacoo napisał:

Z ciekawostek to były jeszcze nerki całe przysloniete - wersja zimowa :P

O widzisz :) Na przykład w M3 Evo, jak dobrze pamietam, żeberka były całe odsłonięte i w dodatku trochę węższe aby dostarczyć więcej powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OEMowymi fantami nigdy nie pogardzę. Jak pojawiły się oryginalne stylingi 5 w 15", to musiałem je mieć u siebie. Mimo tego, że raczej nie będą jeździć na aucie, jestem zdania iż jest to fajny dodatek do samochodu :) 

IMG_9743.jpg

IMG_9741.jpg


Udało też się dorwać nowe lampy na przód. Ale myślę, że pasowałoby jeszcze poszukać podobny, ale czarny zestaw :grin:

13052453-10156689731820315-1770585058-o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie i wyjazdy nie obejda sie bez fotek :D W takim zestawieniu samochod przejezdzil glownie poprzedni sezon. E30 nawet zaliczyla wypad do Wloch i po drodze oczywiscie BMW Classic. Felgi ogolnie wjechaly tymczasowo. Planowane i dzialane jest z czyms innym. Nastepnym tematem na liscie jest kontynuacja z dopieszczeniem zawieszenia i reszty mechanicznych podzespolow.

IMG-1888.jpg

IMG-1889.jpg

IMG-1890.jpg

IMG-1894.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Chwile nic tutaj sie nie dzialo, z racji iz sajgon sie zrobil troszke, wiec nie bylo czasu nic wrzucac updatow.

Ogolnie plan w sezonie (ktory juz przeminal) byl wrzucic pelnie zregenerowane zawieszenie z 325i z najwiekszymi zaciskami – niestety szlo pod gorke i dlugo zeszlo zanim bylo skonczone. Niestety czasami nie mozna polegac na ludziach... Tak wiec jak samemu nie zrobisz, to dobrze nie bedzie. Ale mniejsza o to.

W zwiazku z tym ze zawieszenia nie bylo sie co spodziewac, wiec aby auto bylo sprawne na nasza wakacyjna wyprawe, padla decyzja ze pojjezdziemy na tym co jest. Na szybko zakupilem troche drobnicy, ktorej bylem niepewny i jazda z wymiana.

IMG-2929.jpg

 

IMG_2954.jpg


Tegoroczna wyprawa zapowiadala sie dluzsza niz w tamty roku, Wpadlo jeszcze wygluszenie podlogi. Musze powiedziec, ze roznica duza, mimo ze nie jest to jakis najdrozszy material. Teraz wypadaloby wyguszyc bagaznik, poniewaz nagle slychac go badziej niz wszecniej :p 

IMG-3183.jpg

IMG-3184.jpg

IMG-3188.jpg



Na szybko wpadly tez dystanse. Roznica ogromna.

IMG-3147.jpg

IMG-3148.jpg

IMG-3150.jpg



Nie zabraklo tez januszowego odswiezenia lakieru! Ja nie znam sie na tym i nie wiem co robie :p 

IMG-3155.jpg


Po polerce uznalem ze plastikowe elementy za bardzo odstaja od reszty. Wiec postanowilem odswiezyc zderzaczki i listwy. Tak wiec wszystko na czarno. Od razu w ruch poszly tez progi od touringa, ktore zalezaly dosc dlugo na garazu. Moim zdaniem zrobilo mega robote. 

IMG-3160.jpg

IMG_2936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...