Skocz do zawartości

[E30] DarkO 325i


DarkO

Rekomendowane odpowiedzi

Cabrio w końcu stało się cabrio i po prawie 5 latach dach został zdjęty i już nie mogę się doczekać pierwszej przejażdżki po złożeniu auta bez dachu. Hardtop trafił do tapicera na zrobienie podsufitki i zapewne na molo zostanie ponownie założony. 

o6P0gDC.jpg

Chłopaki zabrali się za rozbieranie auta, do zrealizowania jest dużo, ale obiecali że się wyrobią i tego się trzymamy!

Na sam początek trafiły do zrobienia listwy bo ich stan nie był za dobry, do tego trafią nowe uszczelki. Listwy zostaną zabezpieczone folią PPF. 

Zdjęcia przed:

rZkXfda.jpg

32SJmQB.jpg

I po:

uUijEt0.jpg

Q61oYtL.jpg

Kolejnym etapem było wsadzenie osłony kabli jak i akumulatora pod maskę, ogólnie pod maską trochę się zmieni ale zapewne nie zdążę już przed samym molo dodać kolejnej aktualizacji.  Jak widać nawet spasy da się zrobić między plastikiem a rozpórka :lol:

ZMsrIwf.jpg

ZrTddiZ.jpg

Na dzień dzisiejszy mamy  zdjętą  dokładkę  przód by założyć nowe listwy zderzaka oraz zakładamy nowe kierunki bo jeden uległ pęknięciu. Na lampy również nadszedł czas, leżały w bagażniku i się doczekały swojego momentu. 

Stare

hdwBgAu.jpg

Nowe

FKGRrb9.jpg

AtMlIpb.jpg

pLpLQwL.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie już po Melo na Molo, imprezę uważam za udaną. Czas miło spędziliśmy w doborowym towarzystwie, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Znalazłem jeszcze kilka fotek auta podczas przygotowań do GF, więc je wstawie. 

s0rJa7c.jpg

Vz3KwWF.jpg

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

To co mieliśmy w planie udało się zrealizować pomimo tego, że czas nas gonił. Progi MT1 pomimo już 3 lat poszukiwań nie udało się znaleźć oryginalnych, więc są zamienniki. Postawiliśmy na te najlepszej jakości dostępne na rynku, chodź i tak było coś trzeba przy nich zrobić, ale efekt końcowy mi się podoba. 

Jeszcze udało się wykonać dwie fotki przed pojechaniem na ceramikę oraz polerkę auta bez dachu. Hardtop został założony ponownie.

Brak opisu.

Brak opisu.

Trochę tych fotek będzie :-D, podziękowania dla fotografa za takie fotki bo zapewne ja bym nie zrobił żadnej oprócz tej powrotnej :-P

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

I kończąc wszystko mam dwie fotki które zrobiłem osobiście i to właśnie z powrotu. Co do planów przy aucie są, ale to już detale. Powoli będziemy działać by je dopracować i może dołożymy jakieś rarytasy, ale to zobaczymy co czas przyniesie. Dzięki jeszcze raz za tak dobrze spędzony czas. Do następnego! 

Brak opisu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura kot ale zdjęcia mega słabe. Chciałem pobrać sobie galerie z fb ale fotograf to maniak przyciemniania wszystkiego co się da a efekt tego jest mega mizerny. Żadne zdjęcie nie podkreśla detali i tego jak te auta są dopieszczone. Tuszował braki czy o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Trochę czasu upłynęło od ostatniej aktualizacji, ale przy aucie ciągle działamy. Na horyzoncie nowy projekt a dokładnie BMW E10 więc i tu i tu po trochu trzeba zrobić. Od już roku planowaliśmy odświeżyć komorę silnika bo wyglądało to jak wyglądało, lecz dopiero przed chotową a dokładnie półtora miesiąca przed znaleźliśmy kogoś kto naszym zdaniem zajmie się tym jak należy i moim zdaniem tak właśnie jest to zrobione z czego jestem zadowolony ale to pokaże za chwilę. Auta niestety na chotowę  nie udało się przygotować żeby i tam było dobrze więc od razu po dogadaliśmy termin i auto trafiło do chłopaków. Motor został wyjęty i niestety trochę przygód było, ale pomijając tego fakt zaczęliśmy działać. Chłopacy rozebrali silnik do praktycznie zera i poskładali tak jak wizualnie chcieliśmy. Najpierw kilka fot z prac i to co udało się dostać w ASO do kompletu by razem tworzyło to spójność.

dxuXMnv.jpg

QM4tR2z.jpg

WDq8ep3.jpg

76rsTFo.jpg

Oczywiście poza drobiazgami pod komorę wpadły przednie nadkola oraz wloty powietrza do M-technika by dopełnić całości. Na zdjęciu nie ma jeszcze wygłuszenia maski, ale również będzie założone. Spasy przy aucie również poprawione bo zderzak z tyłu się rozluzował i nie wyglądało to fajnie. Zdjęć niestety tego jak to teraz jest spasowane nie mam, ale po odbiorze auta dodam aktualizację jak to wygląda już finalnie w komorze i jak są spasowane pozostałe elementy.

iW2HSdn.jpg

LlBNLjH.jpg

H21Nl7A.jpg

d3joOYY.jpg

Zi5I0A7.jpg

ud4H0mU.jpg

RjzHWqR.jpg

iGcSEKo.jpg

4iKbmxk.jpg

u5jYWoi.jpg

Tak to wygląda finalnie mi się mega podoba i czekam na efekt końcowy już pod maską, ale to jeszcze chwilę potrwa. Auto na molo będzie gotowe. Do zobaczenia piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DarkO napisał:

Trochę czasu upłynęło od ostatniej aktualizacji, ale przy aucie ciągle działamy. Na horyzoncie nowy projekt a dokładnie BMW E10 więc i tu i tu po trochu trzeba zrobić. Od już roku planowaliśmy odświeżyć komorę silnika bo wyglądało to jak wyglądało, lecz dopiero przed chotową a dokładnie półtora miesiąca przed znaleźliśmy kogoś kto naszym zdaniem zajmie się tym jak należy i moim zdaniem tak właśnie jest to zrobione z czego jestem zadowolony ale to pokaże za chwilę. Auta niestety na chotowę  nie udało się przygotować żeby i tam było dobrze więc od razu po dogadaliśmy termin i auto trafiło do chłopaków. Motor został wyjęty i niestety trochę przygód było, ale pomijając tego fakt zaczęliśmy działać. Chłopacy rozebrali silnik do praktycznie zera i poskładali tak jak wizualnie chcieliśmy. Najpierw kilka fot z prac i to co udało się dostać w ASO do kompletu by razem tworzyło to spójność.

dxuXMnv.jpg

QM4tR2z.jpg

WDq8ep3.jpg

76rsTFo.jpg

Oczywiście poza drobiazgami pod komorę wpadły przednie nadkola oraz wloty powietrza do M-technika by dopełnić całości. Na zdjęciu nie ma jeszcze wygłuszenia maski, ale również będzie założone. Spasy przy aucie również poprawione bo zderzak z tyłu się rozluzował i nie wyglądało to fajnie. Zdjęć niestety tego jak to teraz jest spasowane nie mam, ale po odbiorze auta dodam aktualizację jak to wygląda już finalnie w komorze i jak są spasowane pozostałe elementy.

iW2HSdn.jpg

LlBNLjH.jpg

H21Nl7A.jpg

d3joOYY.jpg

Zi5I0A7.jpg

ud4H0mU.jpg

RjzHWqR.jpg

iGcSEKo.jpg

4iKbmxk.jpg

u5jYWoi.jpg

Tak to wygląda finalnie mi się mega podoba i czekam na efekt końcowy już pod maską, ale to jeszcze chwilę potrwa. Auto na molo będzie gotowe. Do zobaczenia piwo

Nooo wygląda przepięknie!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.08.2022 o 19:43, DarkO napisał:

Trochę czasu upłynęło od ostatniej aktualizacji, ale przy aucie ciągle działamy. Na horyzoncie nowy projekt a dokładnie BMW E10 więc i tu i tu po trochu trzeba zrobić. Od już roku planowaliśmy odświeżyć komorę silnika bo wyglądało to jak wyglądało, lecz dopiero przed chotową a dokładnie półtora miesiąca przed znaleźliśmy kogoś kto naszym zdaniem zajmie się tym jak należy i moim zdaniem tak właśnie jest to zrobione z czego jestem zadowolony ale to pokaże za chwilę. Auta niestety na chotowę  nie udało się przygotować żeby i tam było dobrze więc od razu po dogadaliśmy termin i auto trafiło do chłopaków. Motor został wyjęty i niestety trochę przygód było, ale pomijając tego fakt zaczęliśmy działać. Chłopacy rozebrali silnik do praktycznie zera i poskładali tak jak wizualnie chcieliśmy. Najpierw kilka fot z prac i to co udało się dostać w ASO do kompletu by razem tworzyło to spójność.

dxuXMnv.jpg

QM4tR2z.jpg

WDq8ep3.jpg

76rsTFo.jpg

Oczywiście poza drobiazgami pod komorę wpadły przednie nadkola oraz wloty powietrza do M-technika by dopełnić całości. Na zdjęciu nie ma jeszcze wygłuszenia maski, ale również będzie założone. Spasy przy aucie również poprawione bo zderzak z tyłu się rozluzował i nie wyglądało to fajnie. Zdjęć niestety tego jak to teraz jest spasowane nie mam, ale po odbiorze auta dodam aktualizację jak to wygląda już finalnie w komorze i jak są spasowane pozostałe elementy.

iW2HSdn.jpg

LlBNLjH.jpg

H21Nl7A.jpg

d3joOYY.jpg

Zi5I0A7.jpg

ud4H0mU.jpg

RjzHWqR.jpg

iGcSEKo.jpg

4iKbmxk.jpg

u5jYWoi.jpg

Tak to wygląda finalnie mi się mega podoba i czekam na efekt końcowy już pod maską, ale to jeszcze chwilę potrwa. Auto na molo będzie gotowe. Do zobaczenia piwo

Bardzo pięknie lecisz z tematem. 

... Aaaa o gratach z ASO to nie wspomnisz skąd masz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema po krótkiej przerwie, auto udało się odebrać na czas chodź jak zawsze na ostatnią chwilę, ale chłopacy postarali się i dwa dni przed wyjazdem na Molo wróciła. received_489313329318329.jpeg.832f9ac5e8cbdbeebfea564b773b3469.jpeg

Kilka poprawek z naszej strony i mycie auta i tak w piątek późnym popołudniem wyruszyliśmy na Germanfest. Fajnie było znów się spotkać z wszystkimi, miło spędzić czas i chociaż chwilę pogadać o autach. Kilka ujęć od fotografów bo jak zawsze nie mamy żadnego zdjęcia oprócz tego z powrotu :razz:

received_412209434155209.jpeg.d77648fd98996c63d1b0d6f883bff14f.jpegIMG_4203.jpg.1748da2bf5ae053ff18b49a3d407d611.jpgDSC08944.jpg.de3943626610eef65950a93b42178c23.jpg

Zaskoczeniem było to co udało się zgarnąć wieczorem na rozdaniu nagród, dzięki wielkie jeszcze raz za docenienie auta, plany na dalsze modyfikacje dalej są więc my działamy i tu i przy E10. Do zobaczenia w ChotowejIMG_20220906_232823_125.jpg.98207ec0c954fd5d1471bd34efd4df97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...