Skocz do zawartości

[E30] DarkO 325i


DarkO

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Tomasz1505 napisał:

 mozesz opisać jakie et i jakie zerokie są ranty  czy cos obciera itd mam koła 4x8,5 et 13 i nie wiem jakie ranty kupic na tył

ET  nie mierzylem ale  jest małe. Co do rantow to Finalnie przód 2.5 cali i tył 3 cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DarkO napisał:

Zastanawiam się nad zakupem pokrywy Hartge do tej rozporki. Jak myślicie będzie się to dobrze komponowało pod maską? 

DSC00166 (2).jpg

Fajny bajer ale... za tą cenę warto zainwestować w inne rzeczy które odświeżą komorę, a na samym końcu dla smaczku można się pobawić w taka pokrywe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Kolejny udany weekend na Molo, niestety w tym roku nie udało  się za dużo  zmienić  przy aucie pomimo wcześniejszych  planów.  Części które były dalej czekają na swój  moment i mam nadzieje, że za niedługo on nastąpi.  Kilka fotek z Melo na Molo, dzialamy dalej. Do następnego  

 

 

KOHIt4a.jpg

received_623208258244886.jpeg

FB_IMG_1599501867940.jpg

received_1565869206908399.jpeg

img,gcsi,16CF58379265AE0B10527F6C3AD3CE048BA88BED,mpid,8,maxwidth,1081.5,maxheight,2005.5.jpg

1599400926216_IMG_1551.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blaniu napisał:

Piekna jest :twisted: Jedyne co bym w niej poprawil to koncowki wydechu ktore aktualnie sie gubia ale pozatym to jest cudna :P

Wydech końcowy  przejezdzil  rok w bagażniku aż wkoncu został wyjety  z niego na Molo :-). Są  plany odnośnie całego układu, ale to za niedługo. 

2 godziny temu, ryyyan napisał:

Lotki mi brakuje tak pozatym to jest mega dobrze !

Dużo osób mi to mówi, ale mi lotka  tu nie siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam po długiej przerwie, przy aucie cały czas coś robimy i nawet czasem się uda nim przejechać. Od molo nie wstawiałem żadnej aktualizacji a troszkę się zmieniło. Zaczynając od tego co każdy mówił, że musi być obowiązkowo czyli Wydech oraz Startec, jest! 

Lampy udało nam się znaleźć w całkiem dobrym stanie i nie ukrywam, że przeleżały w domu dobre kilka miesięcy zanim trafiły na auto, ale nadszedł ten dzień kiedy zamontowaliśmy je i od razu pojawił się uśmiech na twarzy zresztą zobaczycie sami 

SGqk1gR.jpg

2EuR7Bk.jpg

Następnie auto pojechało na zrobienie wydechu, ustalenia były by wyglądało to plus minus tak: Kolektory Schmiedmann, końcowy wraz z środkowym MG Motorsport, ale ostatecznie wybraliśmy opcję zrobienia całego układu z kwasówki. Namiary dostaliśmy od @PiotrekE36 i po uzgodnieniu wszystkiego zaprowadziliśmy auto. 

Zdjęcie przed trasą oraz z nowym nabytkiem, który na pewno zagości tu na forum. 

jDTWXg4.jpg

FJGs7mj.jpg

Czekałem na efekt jak będzie wyglądał ten cały układ wydechowy oraz na jego dźwięk i jestem meega zaskoczony. Autem w miniony weekend udaliśmy się na Ogólnopolski zlot BMW do Torunia jako reprezentacja Syndykatu i to właśnie z tego miejsca mam kilka fajnych zdjęć, które ukazują efekt tyłu, oceńcie sami.

dSMrS3h.jpg

CYhYqOC.jpg

beQTWtN.jpg

HeqLJKq.jpg

Ty2bV5u.jpg

Auto dziś trafiło do znajomego blacharza, do ogarnięcia jest jedno nadkole oraz założenie nowych uszczelek, listw zderzaka i kilka drobnych rzeczy by na molo było już gotowe tak jak chcieliśmy. Dwie ostatnie fotki gratów i auta już z warsztatu u niego. Do zobaczenia na Molo 

bT7NnDt.jpg

dXt0LB5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Dobra robota , takie detale to ja lubię , lepiej dopracować auto niż coś zj***c przy nim wielkimi modami , co do wydechu końcówki spoko ale byłeś może na hamowni jak to teraz jest po tym zabiegu ?

 

Pozdro

Nie auto odebrane doslownie tydzień temu, jak znajdę czas to podjade i sprawdze jak to wygląda. Dzieki za mile słowa, nie poddajemy się i działamy dalej. Odsłona  na Molo mam nadzieje że  będzie grubo bo tak musi być :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...