Skocz do zawartości

[E30] DarkO 325i


DarkO

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem kiedyś w Toruniu jedyne normalne auto :)

ale 

po mojemu to paski naklejki out

o ile kiedyś ciemne szyby mnie jarały to teraz juz nie

i mimo że yellow są jakimś tam frykasem to tu dał bym po swojemu BlackHella plus ciemny kierunek 

gwint wiadomo - daj ISC czy tam BC bo to jeden ch..

i do zobaczenia na GF :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Witam was po  przerwie, przy aucie zrobiłem kilka modyfikacji  przed Germanfest na molo które było tak grube, że zapomnieć o nim się nie da i dobrze bo to jedyne co pozostaje, ale też bardzo motywuje. Jak na foto będzie widać felga za dobrze nie wyglądała, ale rant został zmieniony i parametry z przodu też. Finalnie mamy teraz: 8,5 cala przód oraz tył bez zmian czyli 10 cali. 

Zdjęcie po rozkręceniu, wiadomo jak kto z niektórymi customami bywa rotory mogą być fatalne ale tu jest na prawdę dobrze i bardzo to cieszy.

3TpoSbO.jpg

Po kolei było wszystko zmieniane tak jak chciałem i aby ten cygański styl w jakimś stopniu pozostał :P 

c2T0TnT.jpg

Po zrobieniu dekielków i pomalowaniu rotorów przyszła pora na skręcenie felg, ale też udało się zrobić jedną fotę przed.

2HKNfJd.jpg

iisWwdw.jpg

SXyzfBM.jpg

Finalnie wygląda to tak i bardzo mi się podoba, więc raczej rolka zostanie do końca na aucie bez żadnych tu już zmian.  Dzięki @Buciek za ogarnięcie tematu.

Krótko przed wyjazdem czyli w czwartek w godzinach wieczornych udało się obniżyć auto  i  szczęśliwie dotrzeć na miejsce. Auto zostało zaprezentowane i również docenione co bardzo mnie zmotywowało do dalszych działań i tak jak już plan omówiliśmy na prezentacji tak , też go powoli już realizuje. A mianowicie:

-Progi z sierpami, 

- W planach też są lampy startec 

- Wydech końcowy, opcja jeszcze do zastanowienia 

Kilka fotek z  imprezy oraz z powrotu wraz z mega pozytywnie zwariowaną ekipą

jJ67G4v.jpg

 

bmdQKxv.jpg

w9rLR01.jpg

yxXKpiT.jpg

Owp6688.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam was po dość długiej przerwie, lecz nie miałem do tej pory czasu aby zrobić chociaż przymiarki rzeczy które zgromadziłem. Przez ten okres czasu udało mi się nabyć kilku ciekawych rzeczy, które poniżej wam pokaże. Na razie jest to faza przymiarek i zapytań do was, bo sam w niektórych rzeczach zdecydować się do końca  nie mogę.  (Wiem, że jakość zdjęć nie jest zbyt dobra, ale da się wszystko  zauważyć.

Podczas drogi na GermanFest Melo na Molo przyszła do mnie paczka, w której znajdowały się te o to lampy. Gdy je rozpakowałem doznałem wielkiego zaskoczenia, ponieważ lampy wyglądają jak nowe i nigdy nie rozpakowane a co najważniejsze są oryginalne. Sam poprzedni właściciel mówił o tym, że stan jest zadziwiający jak na swoje lata, ale jak to bywa ze sprzedającymi wielu wydziwia. Te są idealne i bardzo piękne, więc za niedługo wpadną a obecny komplet zostawię sobie na przyszłość.

EWSdHiu.jpg

Pod koniec sierpnia również zakupiłem kolejną rzecz do auta a mianowicie rozpórkę Hartge, z racji tego, że nie miałem dużo wolnego czasu przeleżała w garażu aż do dziś. Jak widać na zdjęciu rozpórka nadaje się do polerki i zamierzam to za niedługo zrobić by fajnie się komponowała i cieszyła oko. Tak wiem, że pod maską jest brudno, lecz auto poleci na ceramike+ ogarnięcie różnych rzeczy i będzie wszystko miodzio. Za niedługo również zakupię osłony kabli oraz akumulatora by to wszystko  ładnie schować.

WWmKBiw.jpg

Kolejną rzeczą jest wydech końcowy producent: Buzzer. Zakupiłem go w celu sprawdzenia jak będzie wyglądał na aucie, lecz do tego momentu jeszcze nie udało mi się dojść bo muszę wjechać podnieść auto. Wydech wygląda tak, może nie jest jakiś rewelacyjny, ale zawsze warto spróbować i zobaczyć jak to będzie brzmiało. Wykonanie jak dla mnie bardzo fajne i solidne co już daje duży plus, później zobaczymy jak to siądzie :) 

Y4eZnMU.jpg

Następną rzeczą jest karton który od pół roku leżał w garażu i dopiero dziś został rozpakowany. Zawartość jego tak jak to widać na zdjęciach to kompletny shadow line oraz m technic I. Na ten moment z MT zostały wykorzystane progi w celu przymiarki jak to wygląda bez sierpów i nad tym mam największy dylemat. (Czy zostawiać te, czy zamawiać laminaty z sierpami?) Jak już wiadomo progi oryginalne z sierpami to temat raczej nieosiągalny, pomimo moich 2 letnich poszukiwań nic nie udało się trafić.

g8S0Ug2.jpg

 

A progi na aucie prezentują się tak: Wiadomo, że dobrze założone lepiej będą wyglądać i przylegać, ale chciałem tylko zobaczyć jak to będzie wyglądało.ul6h7nN.jpg

reXSmsY.jpg

6VSwiDu.jpg

Ostatnią rzecz jaką udało się również kupić to dach Hardtop, który zamierzam obszyć w innym kolorze i mam nadzieję, że dobrze to siądzie w efekcie końcowym :) 

n6i4DFx.jpg

 

To by było na tyle z obecnych modyfikacji,  plany już są wyżej zostały wymienione więc powoli działamy przez ten okres zimowy i dokupujemy kolejne fanty by wszystko złożyć na nowy sezon.  Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi  o progi z  sierpami  to na ebay wisi cały kompletny m technic 1 z  progami z  sierpami  od pół roku   i widzę że ostatnio na  nowo wystawiony  czyli dostępny cena 2400e, pytanie  mam bo ty masz na  aucie m technica ? Czy masz podróbke  i ori teraz zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wisnia135i napisał:

Jeśli chodzi  o progi z  sierpami  to na ebay wisi cały kompletny m technic 1 z  progami z  sierpami  od pół roku   i widzę że ostatnio na  nowo wystawiony  czyli dostępny cena 2400e, pytanie  mam bo ty masz na  aucie m technica ? Czy masz podróbke  i ori teraz zakładasz?

Na aucie jest oryginalny m technic a  z racji tego, że drugi komplet był.za fajna cenę to dokupilem .  Głównie chodziło mi o shadow line, progi  oraz dokładkę przód bo niestety obecna jest trochę uszkodzona. Co do tego zestawu o którym mówisz to podeślij link na priv.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jacoo napisał:

Jeśli będzie shadow to zderzaki idą w kolor czy zostaje chrom?

Shadow line był zakupiony z myślą o innym projekcie i tak raczej zostanie . Chrom zostaje na aucie bo jest w dobrym stanie i zdecydowanie lepiej tu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piorun napisał:

Darko, tylko progi są od wersji sedan 2d bo są niskie.

Sprawdzałem jak to wyglądało u Brzytwy i wyglądało to tak. Na białym kolorze widać , że między listwa a progiem jest roznicy ok 2cm. Tu na razie tylko przylozylem prog bez żadnego przykrecania więc jest   jeszcze opcja że podejdzie wyżej. Próg wiadomo, że jest od coupe Ale chciałem iść w oryginał  i to jedyne co można zamontować bo progów  oryginalnych z sierpami tak jak napisałem  temat nieosiągalny. Dlatego na ten moment zostaje przy tych i myślę że to będzie i tak dobrze wyglądało a dalej szukam progów  z sierpami  :) Może się uda

received_1134853156905474.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Piorun napisał:

Ja osobiście szedłbym w jakiś zamiennik, bo to już lepiej wygląda niż te niskie progi i dodatkowo listwa na progu, nie jest to kosmiczny koszt,

jak znajdziesz ori to zmienisz ;)

Tu nie chodzi o koszt, bo zamiennik mogę mieć przed świętami. Chciałem mieć wszystkie dodatki w oryginale. Zobaczę to siadzie w kolorze karoserii, bo myślę że będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...